Restauracja spełniająca największe wymagania i oczekiwania Pary Młodej i jej gości

6 maja 2016, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Dla wielu par dzień, w którym odbywa się ich ślub oraz wesele, jest najpiękniejszy w życiu. Dlatego chcą, aby wszystko zostało idealnie zaplanowane i zrealizowane. W tak ważnej chwili nie ma miejsca na nawet najmniejszą pomyłkę. Istotne jest wybranie właściwego kościoła, sukni ślubnej czy garnituru, ale także zaproszenie najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Niektórzy decydują się na organizację przyjęcia w domach weselnych, inni w restauracjach, gdzie mimo mniejszej przestrzeni wciąż jest miejsce na tańce i zabawy. Są także tacy, którzy skupiają się na dzieleniu tak ważnych chwil, jakim są pierwsze godziny po ślubie, wyłącznie z najbliższymi – dlatego decydują się jedynie na skromny poczęstunek w gronie najważniejszych osób.

Wedding reception

 

Wesele w restauracji

Ci, którzy sądzą, że przyjęcie weselne w restauracji będzie zbyt oficjalne i niezwykle sztywne, mogą się bardzo pomylić. Hotel i restauracja Villa Estera organizuje bowiem nie tylko poczęstunki dla kilkudziesięciu osób, ale jest również w stanie zagwarantować dobrą zabawę nawet dwustu gościom! Villa Estera posiada niezwykle elegancką salę bankietową. Do dyspozycji Państwa Młodych oraz gości weselnych są: przeszklona oranżeria, restauracja na antresoli w stylu kolonialnym oraz winiarnia, zlokalizowana w podziemiach.

Zalety organizacji wesela w hotelu i restauracji

Wiele hoteli połączonych z restauracją oferuje organizację nie tylko przyjęć weselnych, ale również samych zaślubin. Jest to doskonały sposób na to, aby nie jeździć z jednego miejsca na drugie i mieć wszystko pod ręką. Villa Estera oferuje zorganizowanie ceremonii zaślubin w ogrodowym patio, a jeśli pogoda nie będzie dopisywała – przeniesienie wydarzenia na salę szmaragdową, zlokalizowaną na antresoli. Dla gości weselnych hotel oferuje nocleg w promocyjnej cenie, a Młodej Parze zostaje udostępniony apartament, w którym mogą się przygotować do tej pięknej chwili. Dzięki temu nie trzeba wypożyczać limuzyny bądź innego pojazdu, który przywiezie Nowożeńców z kościoła czy urzędu na salę weselną. Organizacja wszystkich części uroczystości w jednym miejscu sprawia mniej problemów oraz ogranicza formalności do minimum. Pozwala to zaoszczędzić czas jeszcze w fazie planowania. Villa Estera poleca zorganizowanie występu artystów w czasie tego podniosłego wydarzenia, jakim jest ślub. Istnieje możliwość wynajęcia skrzypaczek, harfistki bądź solistki operowej dla uświetnienia tych wspaniałych chwil.

Hotel i restauracja Villa Estera to miejsce, które spełni wszystkie wymagania i oczekiwania Pary Młodej. Dzięki organizacji wesela w takim zajeździe Nowożeńcy nie będą musieli się martwić o jakiekolwiek komplikacje bądź problemy – wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu. W trosce o pozostawienie wszystkich wyborów Młodej Parze pracownicy restauracji przygotowali oferty przyjęcia weselnego w kilku wariantach cenowych. Różnią się one ilością dań gorących, zimnych przystawek, a także dekoracjami sali bankietowej czy liczbą pokoi hotelowych i innymi, równie ważnymi szczegółami. Wszystko po to, aby dzień ślubu oraz wesela pozostał niezapomniany. Nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla bawiących się gości.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dywan z długim włosiem
Dzień dobry. Gdzie mogę zamówić jakiś ładny elegancki dywan z długim włosiem. Czy...
Czy ładny i trwały zapach musi być …
Odpowiadając na pytanie: nie musi. Wystarczy kupować na promocjach :). Ja często na...
paznokcie u faceta...
Coraz więcej facetów nie obcina paznokci... Zauważyłyście to?
Ile kosztuje teraz malowanie mieszk…
A może tapeta zmywalna? Na dłużej wystarczy i nie wydzieli tylu trujących substancji co farba...