URODA I ZDROWIE

Restauracja spełniająca największe wymagania i oczekiwania Pary Młodej i jej gości

6 maja 2016, dodał: Redakcja

Dla wielu par dzień, w którym odbywa się ich ślub oraz wesele, jest najpiękniejszy w życiu. Dlatego chcą, aby wszystko zostało idealnie zaplanowane i zrealizowane. W tak ważnej chwili nie ma miejsca na nawet najmniejszą pomyłkę. Istotne jest wybranie właściwego kościoła, sukni ślubnej czy garnituru, ale także zaproszenie najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Niektórzy decydują się na organizację przyjęcia w domach weselnych, inni w restauracjach, gdzie mimo mniejszej przestrzeni wciąż jest miejsce na tańce i zabawy. Są także tacy, którzy skupiają się na dzieleniu tak ważnych chwil, jakim są pierwsze godziny po ślubie, wyłącznie z najbliższymi – dlatego decydują się jedynie na skromny poczęstunek w gronie najważniejszych osób.

Wedding reception

 

Wesele w restauracji

Ci, którzy sądzą, że przyjęcie weselne w restauracji będzie zbyt oficjalne i niezwykle sztywne, mogą się bardzo pomylić. Hotel i restauracja Villa Estera organizuje bowiem nie tylko poczęstunki dla kilkudziesięciu osób, ale jest również w stanie zagwarantować dobrą zabawę nawet dwustu gościom! Villa Estera posiada niezwykle elegancką salę bankietową. Do dyspozycji Państwa Młodych oraz gości weselnych są: przeszklona oranżeria, restauracja na antresoli w stylu kolonialnym oraz winiarnia, zlokalizowana w podziemiach.

Zalety organizacji wesela w hotelu i restauracji

Wiele hoteli połączonych z restauracją oferuje organizację nie tylko przyjęć weselnych, ale również samych zaślubin. Jest to doskonały sposób na to, aby nie jeździć z jednego miejsca na drugie i mieć wszystko pod ręką. Villa Estera oferuje zorganizowanie ceremonii zaślubin w ogrodowym patio, a jeśli pogoda nie będzie dopisywała – przeniesienie wydarzenia na salę szmaragdową, zlokalizowaną na antresoli. Dla gości weselnych hotel oferuje nocleg w promocyjnej cenie, a Młodej Parze zostaje udostępniony apartament, w którym mogą się przygotować do tej pięknej chwili. Dzięki temu nie trzeba wypożyczać limuzyny bądź innego pojazdu, który przywiezie Nowożeńców z kościoła czy urzędu na salę weselną. Organizacja wszystkich części uroczystości w jednym miejscu sprawia mniej problemów oraz ogranicza formalności do minimum. Pozwala to zaoszczędzić czas jeszcze w fazie planowania. Villa Estera poleca zorganizowanie występu artystów w czasie tego podniosłego wydarzenia, jakim jest ślub. Istnieje możliwość wynajęcia skrzypaczek, harfistki bądź solistki operowej dla uświetnienia tych wspaniałych chwil.

Hotel i restauracja Villa Estera to miejsce, które spełni wszystkie wymagania i oczekiwania Pary Młodej. Dzięki organizacji wesela w takim zajeździe Nowożeńcy nie będą musieli się martwić o jakiekolwiek komplikacje bądź problemy – wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu. W trosce o pozostawienie wszystkich wyborów Młodej Parze pracownicy restauracji przygotowali oferty przyjęcia weselnego w kilku wariantach cenowych. Różnią się one ilością dań gorących, zimnych przystawek, a także dekoracjami sali bankietowej czy liczbą pokoi hotelowych i innymi, równie ważnymi szczegółami. Wszystko po to, aby dzień ślubu oraz wesela pozostał niezapomniany. Nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla bawiących się gości.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

KELIS / BRODKA / / KALIBER 44 |Sop…
Poszłabym na taki koncert, Brodka nadal jest w formie :)
Zapalenie wątroby
Najlepiej profilaktycznie pić ostropest, bo wątroba regeneruje się gdy przestaniemy jej szkodzić...
Gdzie iść na randkę?
W lato to zdecydowanie plener:) Piękny pejzaż gdzieś nad wodą, romantyczny zachód słońca za miastem...
Płukanka z zielonej herbaty
Ja do przyciemniania używałam płukanki z czarnej herbaty, ale po niej włosy były...