Restauracja spełniająca największe wymagania i oczekiwania Pary Młodej i jej gości

6 maja 2016, dodał: Redakcja

Dla wielu par dzień, w którym odbywa się ich ślub oraz wesele, jest najpiękniejszy w życiu. Dlatego chcą, aby wszystko zostało idealnie zaplanowane i zrealizowane. W tak ważnej chwili nie ma miejsca na nawet najmniejszą pomyłkę. Istotne jest wybranie właściwego kościoła, sukni ślubnej czy garnituru, ale także zaproszenie najbliższych członków rodziny i przyjaciół. Niektórzy decydują się na organizację przyjęcia w domach weselnych, inni w restauracjach, gdzie mimo mniejszej przestrzeni wciąż jest miejsce na tańce i zabawy. Są także tacy, którzy skupiają się na dzieleniu tak ważnych chwil, jakim są pierwsze godziny po ślubie, wyłącznie z najbliższymi – dlatego decydują się jedynie na skromny poczęstunek w gronie najważniejszych osób.

Wedding reception

 

Wesele w restauracji

Ci, którzy sądzą, że przyjęcie weselne w restauracji będzie zbyt oficjalne i niezwykle sztywne, mogą się bardzo pomylić. Hotel i restauracja Villa Estera organizuje bowiem nie tylko poczęstunki dla kilkudziesięciu osób, ale jest również w stanie zagwarantować dobrą zabawę nawet dwustu gościom! Villa Estera posiada niezwykle elegancką salę bankietową. Do dyspozycji Państwa Młodych oraz gości weselnych są: przeszklona oranżeria, restauracja na antresoli w stylu kolonialnym oraz winiarnia, zlokalizowana w podziemiach.

Zalety organizacji wesela w hotelu i restauracji

Wiele hoteli połączonych z restauracją oferuje organizację nie tylko przyjęć weselnych, ale również samych zaślubin. Jest to doskonały sposób na to, aby nie jeździć z jednego miejsca na drugie i mieć wszystko pod ręką. Villa Estera oferuje zorganizowanie ceremonii zaślubin w ogrodowym patio, a jeśli pogoda nie będzie dopisywała – przeniesienie wydarzenia na salę szmaragdową, zlokalizowaną na antresoli. Dla gości weselnych hotel oferuje nocleg w promocyjnej cenie, a Młodej Parze zostaje udostępniony apartament, w którym mogą się przygotować do tej pięknej chwili. Dzięki temu nie trzeba wypożyczać limuzyny bądź innego pojazdu, który przywiezie Nowożeńców z kościoła czy urzędu na salę weselną. Organizacja wszystkich części uroczystości w jednym miejscu sprawia mniej problemów oraz ogranicza formalności do minimum. Pozwala to zaoszczędzić czas jeszcze w fazie planowania. Villa Estera poleca zorganizowanie występu artystów w czasie tego podniosłego wydarzenia, jakim jest ślub. Istnieje możliwość wynajęcia skrzypaczek, harfistki bądź solistki operowej dla uświetnienia tych wspaniałych chwil.

Hotel i restauracja Villa Estera to miejsce, które spełni wszystkie wymagania i oczekiwania Pary Młodej. Dzięki organizacji wesela w takim zajeździe Nowożeńcy nie będą musieli się martwić o jakiekolwiek komplikacje bądź problemy – wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanego zespołu. W trosce o pozostawienie wszystkich wyborów Młodej Parze pracownicy restauracji przygotowali oferty przyjęcia weselnego w kilku wariantach cenowych. Różnią się one ilością dań gorących, zimnych przystawek, a także dekoracjami sali bankietowej czy liczbą pokoi hotelowych i innymi, równie ważnymi szczegółami. Wszystko po to, aby dzień ślubu oraz wesela pozostał niezapomniany. Nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla bawiących się gości.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki sprzęt do zabudowy kuchennej
Połączenie płyty indukcyjnej w z okapem w Electroluxie działa tak, że płyta sama...
Jak często się badać?
Najlepiej to zrobić wywiad w rodzinie, czy były jakieś choroby dziedziczne/ nowotwory...
wasz ulubiony podkład
Sucha cera i na codzień tylko krem BB. Podkładu idealnego nadal szukam ;)
Kremy do rąk
Mi też było ciężko dobry krem znaleźć. Ostatnio dostałam z Semilaca Colloidal gold...