URODA I ZDROWIE

Randki online – sprawdź serwis Zapoznajmysie.pl

20 maja 2020, dodał: Kuro

Randki zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich kilku dekad. Minęły czasy, gdy poznawałaś swoją drugą połówkę w barze lub parku. Raport z branży randek online szacuje, że ponad 25 milionów ludzi na całym świecie ma konto na serwisie randkowym.

Te diametralne zmiany rodzą wiele pytań. Czy serwis randkowy to dobry sposób, aby spotkać nowego partnera? Czy jest bardziej skuteczny niż staromodne sposoby? Czy to jest bezpieczne i zdrowe? Skąd wiesz, że ludzie z internetowych anonsów są tacy, za jakich się podają? Czy istnieją inne zagrożenia?

Randki online wyraźnie pozwalają na większy wybór potencjalnych partnerów randkowych i pozwala uzyskać więcej informacji, przed podjęciem decyzji, aby spotkać się z nim twarzą w twarz, ale ma to pewne wady.

Redukcja osoby do dwuwymiarowego profilu, nie jest tym samym co spotkanie w rzeczywistości, a duża liczba opisów partnerskich może prowadzić do uprzedmiotowiania potencjalnych partnerów i być może sprawi, że niechętnie zobowiązujesz się do jednego. A jeśli będziecie się komunikować w trybie online na długo przed spotkaniem, Twoje oczekiwania mogą minąć się z tym, co spotkasz w realu.

Algorytmy matematyczne wykorzystywane przez serwisy randkowe nie może wiedzieć, jak Ty i Twój potencjalny będziecie się czuli razem na dłuższą metę lub nawet, jak będziecie na siebie oddziaływać w krótkim czasie. Innymi słowy, nie mają większego sukcesu, niż jakakolwiek inna metoda randkowania.
Wciąż pozostają one bardzo popularne w naszym zabieganym świecie. Jeśli zdecydujesz się spróbować randki online, oto kilka wskazówek dla bezpiecznego jej przebiegu.

Nie ujawniaj swoich informacji kontaktowych

Dane

Nie ujawniaj informacji kontaktowych. Podczas tworzenia profilu randkowego, należy zachować ostrożność, jakie informacje ujawniasz. Pisz dość ogólnie i unikaj szczegółów kontaktowych za wszelką cenę. Upewnij się, że korzystasz z renomowanej strony, która pozwala utrzymać w sekrecie takie szczegóły, jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres lub mail. Nie ujawniaj informacji na swoim profilu randkowym, które pozwoliłby na wyszukanie Twoich kont na portalach społecznościowych i śledzenie Cię.

Znak „Stop”

Zatrzymaj się

Istnieje kilka spraw, na które powinnaś zwracać uwagę podczas rozmowy z ludźmi. Staraj się unikać takich, którzy starają się od razu wskoczyć do komunikacji poza serwisem randkowym, mówią, że są z Polski, ale obecnie przebywają za granicą, proszą o pieniądze, pytają o adres pod pozorem przysłania Ci prezentów, robią częste błędy gramatyczne i ortograficzne lub wysyłają linki do stron osób trzecich. Jeśli spotkasz się z takim traktowaniem, zgłoś się natychmiast do administracji strony.

Sprawdź go

Sprawdź

Zadawaj pytania, a następnie zadaj je ponownie w inny sposób. Zobacz, czy dostałaś takie same odpowiedzi, nawet na proste pytania, gdzie mieszka i pracuje. Nie można tak łatwo ocenić uczciwości osoby po drugiej stronie monitora, więc bądź ciekawska i zwracaj uwagę na to, co mówi. Jeśli poda Ci swoje nazwisko i imię, możesz również sprawdzić go w wyszukiwarce, ale nie miej pewności co do niego, jeśli nie pojawi się w rejestrze karnym. Należy zawsze postępować z pewną ostrożnością.

Zaplanuj bezpieczne pierwszą randkę

Randka

Po poznaniu kogoś w internecie można spotkać się osobiście. Istnieje kilka zasad, których należy zawsze trzymać się na pierwszych randkach. Po pierwsze, planuj spotkanie w miejscu publicznym; nie zgadzaj się, aby wejść do czyjegoś domu lub zaprosić go do siebie. Następnie powiadom znajomego lub członka rodziny, gdzie jedziesz, a także podaj im szczegóły swojego potencjalnego partnera, jak numer telefonu lub nazwisko. Kiedy organizujesz transport na miejsce spotkania, polegaj tylko na własnych środkach – nie pozwól, aby on Cię odebrał spod Twojego domu. To pozwoli Ci odejść, kiedy tylko zechcesz, na przykład, jeśli nie bawisz się dobrze lub czujesz się nieswojo. Wreszcie, nie przesadzaj z alkoholem. To pomoże Ci zachować zdrowy rozsądek.

Sprawdź najnowsze ogłoszenia na www.zapoznajmysie.pl

 

 

Zobacz również:

Miłość w XXI wieku – jak się zmieniły relacje międzyludzkie

Gdzie Polacy szukają miłości?

Tantra – dłuższy akt miłości

Nasze Forum – miłość i seks

Chcesz poznać drugą połówkę Forum „Szukamy partnerów” zaprasza!

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Randki online – sprawdź serwis Zapoznajmysie.pl

  1. avatar summerlove pisze:

    Portal randkowy jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli nie udaje się poznać nikogo w swoim środowisku.. Młodym ludziom przychodzi to oczywiście łatwo, gorzej z tymi po 30-tce, wtedy to już chyba tylko zostaje internet, bo na dyskotekę to już nie bardzo wypada iść…

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Poduszki ciążowe
> milagro napisał/a:> Znacie takie produkty? Podobno są niesamowicie wygodne:)tak to prawda, wiele...
Jak pomóc w rozwoju własnej firmy?…
Uważam, że otwierając biznes trzeba zadbać o dobrą i trafioną reklamę! Promocja firmy...
Jak sobie radzicie z trądzikiem?
Na trądzik najlepiej zadziałać od środka. Ja też miałam z nim problem i...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
Dla mnie najlepsze efekty daje krem w połaczeniu z tabletkami, które od środka wzmocnią...