URODA I ZDROWIE

RADICAL Lash Architect – regeneracja rzęs w 2 tygodnie!

8 kwietnia 2020, dodał: Redakcja

Aktualna sytuacja wysyłała spore ograniczenia w naszej mobilności, które możemy wykorzystać… na korzyść naszej urody! Czas w domu to doskonała okazja by np. zregenerować nasze rzęsy, obciążone na co dzień makijażem oraz przedłużanymi rzęskami. Serum LASH ARCHITECT marki RADICAL® to sposób na piękne naturalne rzęsy oraz wzmocnienie tych przedłużanych. Dzięki starannie opracowanemu składowi stymuluje ono wzrost rzęs jednocześnie je pielęgnując oraz regenerując. Nie rozpuszcza także kleju umożliwiając dbanie o rzęsy przedłużane i zagęszczane. Efekty zobaczymy już po 14 dniach!

aaa

Codzienny makijaż, demakijaż, zalotka, doczepiane rzęsy – zapewniają nam efekt „wow”, ale osłabiają te naturalne, które co jakiś czas wymagają kuracji regenerującej. By ją przeprowadzić wystarczą dwa tygodnie, które w dobie „social distancing” większość z nas spędza w domu. Rzadziej wykonywany w tym okresie makeup dodatkowo przemawia za taką kuracją.

Zaawansowana formuła serum do rzęs RADICAL® LASH ARCHITECT wykorzystuje siłę innowacyjnych składników aktywnych. W kosmetyku znajdziemy BIMATOPROST uważany za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs. Jego działanie uzupełniono o LASH BOOSTER – kompleks będący połączniem ekstraktów ze skrzypu polnego, zielonej herbaty i świetlika z kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B, które intensywnie pielęgnują i regenerują rzęsy. W serum znajdziemy również połączenie ekstraktu ze skrzypu polnego z olejem rycynowym, kwasem hialuronowym, biotyną i prowitaminą B5 czyli odpowiadający za intensywną pielęgnację i regeneracje rzęs REPAIR BOOSTER. Konsystencja serum dopasowana została tak, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania – preparat nie spływa do oka.

RADICAL® LASH ARCHITECT to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem cienkich, krótkich i wypadających rzęs, a także rzęs zniszczonych przedłużaniem i stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków. Serum można stosować także w przypadku użytkowania szkieł kontaktowych. Serum to również idealne rozwiązanie dla osób posiadających rzęsy przedłużane, by cieszyć się nimi jak najdłużej. Bezpieczna formuła LASH ARCHITECT nie powoduje podrażnień, uszkodzenia sztucznych rzęs i rozpuszczenia kleju.

Jedno opakowania o pojemności 4 ml wystarcza na cały okres trwania kuracji do 5 miesięcy.

Sugerowana cena serum do rzęs RADICAL® LASH ARCHITECT: 39,99 zł

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/
Krem ,czy baza?
Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę