Prasowanie bez żelazka czyli żelazko w sprayu!

3 grudnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Prasowanie uchodzi za najmniej lubianą pracę domową. Pralka, pralko suszarka, robot kuchenny czy zmywarka te urządzenia już dawno ułatwiają nam życie. Wyprasowanie sterty ubrań, nawet z nowoczesnym żelazkiem parowym, nadal zajmuje dużo czasu, który wolelibyśmy poświęcić na inne czynności.

zelazko w sprayu

Stąd dążenia wielu firm do znalezienia rozwiązań, które pozwolą nam uniknąć żmudnej pracy !

I w końcu się udało ! Spray do prasowania Iron X – działa jak żelazko.
Wystarczy, że spryskasz specjalnym sprayem swoje ubranie, wygładzisz i wyprasowane – brzmi niesamowicie, ale to naprawdę działa.
ZAMIAST ŻELAZKA
Żelazko w spray’u działa ponieważ polskiej firmie Iron X udało się stworzyć unikalną i bezpieczną formułę, która zmiękcza nasze ubranie a po wygładzeniu ubranie jest wyprasowane !
Produkt nie jest unikalny na skalę światową. Na rynku amerykańskim podobne produkty są używane od wielu lat.
Specjalny płyn jest w pełni bezpieczny dla naszych ubrań i skóry. Nie rozciąga tkaniny mimo, że trzeba lekko naciągnąć ubranie dla lepszego efektu.
Produkt jest hipoalergiczny i składa się z 99,8% naturalnych składników.
spray do prasowania
Producent zaleca stosowanie żelazka w spray’u przede wszystkim do ubrań codziennych t-shirty, spodnie, bluzki. Żelazko w spray’u przeznaczone jest do prasowania tkanin naturalnych jak np. bawełna,len nawet z dodatkiem tkanin syntetycznych .
Produkt świetnie się sprawdzi na wakacyjnym czy służbowym wyjeździe. Prasowanie na wyjazdach to zawsze problem. Teraz zabierając ze sobą żelazko w spray’u prasowanie jest dziecinie proste a prasować mogą nawet same dzieci na koloniach…
Producent nie zapomniał o kierowcach – zagniecenia od pasa bezpieczeństwa przed ważną rozmową to już nie problem. Mała butelka 100 ml znakomicie się sprawdza przy punktowych zagnieceniach. Wystarczy spryskać , wygładzić i efekt jak po żelazku parowym.

<

Żelazko w spray’u w dzisiejszych czasach na pewno znajdzie zastosowanie w każdym domu. Zaoszczędzony czas i wygoda jest co raz większą wartością dla każdego.
Jak działa żelazko w spray’u ? Można zobaczyć na filmach zamieszczonych na stronie producenta.
Pojemność produktu 750 ml. Starcza średnio na ok 6 miesięcy. Producent daje gwarancje 100 % – zwrot pieniędzy jeżeli produkt nie zadziała.
Produkt kupisz bezpośrednio na stronie producenta www.zelazkowsprayu.pl
ale też w serwisie www.a7b.pl gdzie dochód ze sprzedaży przekazywany jest chorym dzieciom.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Prasowanie bez żelazka czyli żelazko w sprayu!

  1. avatar mikii pisze:

    Masz tutaj instruktaż prasowania bez żelazka https://www.youtube.com/watch?v=flWaQBk6vzI, konkretnym sprayem. Gość pokazuje, jak działa z bliska. To mnie głównie przekonało do zakupu. Po drugie nawet stare ciuchy można odświeżyć zapachowo, które już przeleżały swoje w szafie. Przy większych porządkach garderoby się przydaje, nawet przed sprzedażą używanych ubrań. Na białe koszulki działa rewelacyjnie, chociażby po siłowni, przez treningiem. Lubię sobie odświeżyć czasami i wyjść w idealnie przewiewnej, pachnącej. Duża wygoda, a nie jest wcale drogo.

Dodaj komentarz