Polskie kobiety chcą być fit przed sezonem bikini

17 kwietnia 2015, dodał: INTERFERIE

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

file1429256933

Angażujące treningi sportowe kilka razy w tygodniu to założenia wielu dostępnych na rynku programów  dla kobiet, które pomagają szybko zredukować wagę jeszcze przed sezonem bikini. Okazuje się, że Polki coraz częściej decydują się na walkę ze zbędnymi kilogramami po to, aby na co dzień czuć się zdrowo i atrakcyjnie.

Bieganie, treningi rowerowe, wyprawy nordic walking czy gimnastyka w wodzie to tylko niewielka część aktywności, które w specjalnych pakietach treningowych proponują kluby fitness i hotelowe centra rekreacyjne w całej Polsce. W trakcie ich trwania można zdobyć m.in. niezbędną wiedzę dotyczącą właściwego odżywiania i planowania efektywnych treningów. Właśnie po takie wskazówki chętnie sięgają kobiety szukające motywacji do codziennej aktywności fizycznej.

Górskie hotele organizatorami prozdrowotnych akcji

Program tego typu na stałe wprowadził do swojej oferty INTERFERIE Aquapark Sport Hotel, który już po raz drugi organizuje akcję „Zrzuć do wakacji”. Na cieszące się dużym zainteresowaniem wydarzenie składa się 12 półtoragodzinnych treningów, w których szczególną zaletą jest indywidualne podejście do każdej uczestniczki, realizowane dzięki stałej obecności trenera personalnego.

Już po raz drugi nasz hotel będzie miejscem, w którym przeprowadzimy chętne osoby przez program redukujący wagęmówi Katarzyna Harbul-Bała z INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju, pomysłodawczyni i organizatorka akcji. – W zeszłym roku uczestniczki akcji „Zrzuć do wakacji” odzyskały nie tylko dobre samopoczucie, ale i zostały zaszczepione do dalszej aktywności, a teraz nie wyobrażają sobie życia bez codziennego treningu. Cieszymy się, że nasza idea, upowszechniająca zachowania prozdrowotne, spotkała się z tak miłym odbiorem – dodaje.

Akcja motywacja

Poza aktywnością na świeżym powietrzu, uczestniczki programu będą zawzięcie trenować w centrum rekreacyjno-sportowym INTERFERIE Aquapark Sport Hotel, m.in. ze strefą basenów, w których również prowadzone będą treningi aqua-aerobiku. Każda z pań może liczyć również na doborowe towarzystwo – ekipę osób, które mają ten sam cel, dzięki czemu pojawia się wspólna motywacja, a zrzucanie kilogramów przebiega ekspresowo. Małgorzata Sokołowska i Małgorzata Dzik, które skorzystały z programu w zeszłym roku, są bardzo zadowolone z własnych wyników.

W końcu ruszyłyśmy się z domu, a efekty programu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Schudłyśmy, lepiej wyglądamy, lepiej się czujemy. Nie wiedziałyśmy, że mamy w sobie tyle siły i wytrwałości – mówią zgodnie.

Na zgłoszenia uczestników do kolejnej edycji programu „Zrzuć do wakacji” obsługa INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju czeka do końca kwietnia. Szczegóły dostępne są na stronie www.interferie.pl lub pod nr tel. 75 78 16 750. Całkowity koszt uczestnictwa w programie to 180 zł od osoby.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził
Zabieg niciami Spring Thread na 10 …
Ciekawa opcja, na pewno te starsze celebrytki tak się poprawiają...
Poświadczenie dziedziczenia
Zwykle to tylko formalność, no chyba że zmarły był w drugim małżeństwie i są dzieci....