Polecamy nowości Wydawnictwa Novae Res!

8 czerwca 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Nadchodzące wakacje to doskonały czas, aby połączyć relaks z czytaniem ciekawych książek. Specjalnie dla Was znaleźliśmy dwie nowości Wydawnictwa Novae Res, które zdecydowanie warto zabrać na urlop:

Małgorzata Radwańska: Europa alternatywna, czyli nasze podróżowanie

Europa inaczej, czyli podróżowanie bez biura podróży

Nie interesują was sztampowe wyjazdy all inclusive organizowane przez biura podróży? Szukacie czegoś więcej niż popijanie drinków z palemką nad hotelowym basenem? W takim razie „Europa alternatywna” jest dla was! Autorka, od lat przemierzająca stary kontynent wraz z mężem i czwórką dzieci, ma własny przepis na udaną podróż. Omijanie szerokim łukiem hoteli, odkrywanie na własną rękę wszystkich atrakcji turystycznych w okolicy i ciągłe przemieszczanie się z miejsca w miejsce – to na początek.

W tej książce znajdziecie nie tylko pasjonujące historie z zagranicznych podróży, lecz także mnóstwo praktycznych wskazówek: jak wybrać cel, jak się przygotować, co spakować, gdzie nocować oraz jak podróżować z dziećmi. To nie jest typowy przewodnik, ale zbiór wspomnień, opowieści i źródło niebanalnych inspiracji. Zarówno dla tych, którzy mają już własne doświadczenia w niekonwencjonalnym podróżowaniu, jak i tych, którzy jeszcze się na to nie odważyli.

Zapewne wiele osób chciałoby nam zadać pytanie, jak to robimy, że podróżujemy z czwórką dzieci. I po co to robimy, skoro musi to być niezwykle męczące. Otóż nie jest. Wystarczy trzymać się kilku zasad.

Gabriela Wolska: Rodzina Casella. Miłość

Wystarczył tylko jeden taniec…

Elena, utalentowana studentka Akademii Sztuk Pięknych ma skomplikowane życie, od którego jedyną ucieczkę stanowi dla niej taniec. Zatraca się w ruchu, jemu oddaje całe swoje serce i dzięki temu nie myśli o codzienności pełnej gangsterskich porachunków.

On nie ma odskoczni od mafijnego życia. Każdy jego dzień wypełnia pragnienie zemsty.
Gdy ich drogi się przecinają, świat pełen niebezpieczeństw, pożądania i sekretów zaczyna coraz bardziej wciągać Elenę. Dziewczyna musi wybrać pomiędzy obowiązkiem a prawdziwym uczuciem, sprawiedliwością a wybaczeniem. A co najważniejsze – zdecydować, czy przyjmie rolę przykładnej córki, czy pozwoli sobie na szczerość w otaczającym ją, zakłamanym świecie.

Elena nie wie jeszcze, że ich historia rodem z „Romea i Julii” może zakończyć się równie gorzko.

Bo gdy w grę wchodzą mafijne porachunki, nawet najpiękniejszy taniec może okazać się tym ostatnim…

Tańczył tak, jakby miał tę muzykę we krwi. Dopiero po chwili dostrzegłam, że wszyscy zgromadzeni na sali stanęli i podziwiali nasze poczynania. Nie zamierzałam zwracać na nich uwagi, bo mój partner ani na chwilę nie pozwolił mi poczuć jakiegokolwiek dyskomfortu. Przy ostatnich taktach muzyki okręcił mnie, po czym zwinął, łapiąc w swoje silne ramiona. Zaciągnęłam się niesamowitym zapachem jego perfum.
Mogłabym zostać dłużej w tych ramionach. To była tylko chwila; kilka sekund zapomnienia.

Książki polecamy wraz z Wydawnictwem Novae Res


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czapeczka dla dziecka
Czapka z daszkiem to popularne i praktyczne nakrycie głowy na upał. Wybierając takie nakrycie...
Rutyna w związku, co zrobić ?
Rutyna manifestuje się poprzez powtarzalność działań, brak nowości oraz spadek emocjonalnej i fizycznej intymności....
Jaki zegarek kupić
Można przyjąć, że dobry zegarek kosztuje co najmniej kilkaset złotych – jego cena...
Blizny na twarzy krępujące :(
Można bez, problemu wykładzie bliznydzięki różnego rodzaju peelingom i zabiegom przeprowadzanym w gabinetach kosmetycznych,...