Pełne uczuć i emocji nowości od Novae Res!

24 maja 2022, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wydawnictwo Novae Res podsyca czytelnicze emocje kolejnymi tytułami, wśród których znajdziemy trzymające w napięciu historie o miłości. Gwałtowne uczucia, jakim poddają się ich bohaterowie, potrafią rozbudzić i w nas iskrę namiętności, czułości, tęsknoty, a nawet niepokoju. Tu nie ma ścieżek usłanych różami. Zmierzymy się z opowieściami, w których pokonywanie przeszkód będzie wymagało wysiłku i które wciągną nas bez reszty w świat silnych emocji…

 

„Agencja złamanych serc” – Karolina Filuś

Agencja Złamanych Serc książka

Wszystko miało być pięknie i zgodnie z planem. Przygotowania do ślubu Lidki i Maurycego szły pełną parą, gdy nastąpiła nagła zmiana scenariusza… Pan młody zerwał zaręczyny, ale nie przestał planować wesela. Zmienił jedynie pannę młodą na inną. Porzucona dziewczyna, za namową przyjaciółki zleca Agencji Złamanych Serc odzyskanie narzeczonego. Tylko czy facet, który tak ją potraktował, wart jest wysiłków i starań?

Podczas misji ratowania niedoszłego małżeństwa w bohaterce zaczyna rodzić się nowe uczucie i to w kierunku kogoś, kto miał jej pomóc połatać stare. Czy Agencja Złamanych Serc wywiąże się ze zlecenia?

Lekka i zabawna powieść dla kobiet, które lubią romantyczne zakończenia i wierzą w miłość, która przychodzi znienacka.

Książkę poleca Wydawnictwo Novae Res

 

„Zerwany układ” – Paulina Hanus

Zerwany układ książka

Dwóch braci z przestępczego świata i córka policjanta uwikłani w stare porachunki między mafijnym bossem i policjantem. W tej historii do stracenia jest zbyt wiele, gdy w grę wchodzą uczucia i kłamstwa. „Złamane serce” to pierwsza część serii o mafijnych porachunkach, w których stawką są nie tylko ciemne interesy. Oliwia zostaje rozkochana przez jednego z braci, którego intencje nie są czyste, ale właśnie wtedy pojawia się drugi z nich, a Oliwia staje przed trudnym wyborem.

Trzymająca w napięciu akcja, niebezpieczne układy, intrygi i gdzieś pomiędzy tym wszystkim czyste uczucie, na które czekają same przeszkody.

Książkę poleca  Wydawnictwo Novae Res

 

„Miłość w rytmie punk rocka” – Karolina Hejmanowska

Miłość w rytmie punk rocka książka

Nastoletni Aleks jest buntownikiem przeciwko otaczającej go trudnej rzeczywistości. Po śmierci matki zostaje sam z ojcem alkoholikiem, który odreagowuje na nim własne porażki. Julia jest córką znanego reżysera, dziewczyną ze złotej klatki bogatego domu, postrzeganą przez rówieśników poprzez pryzmat majątku. Tych dwoje młodych ludzi zaczyna przygodę od wzajemnego niezrozumienia i wrogości. Dopiero tragiczne wydarzenie sprawi, że między nimi nawiąże się nić porozumienia.

Jak zakończy się historia, której początek nie wróży nic dobrego? Emocjonująca powieść rozpisana na niemal dziewięćset stron dotyka problemu przełamywania barier społecznych i odnajdywania się w świecie, lęku przed miłością i jej zwycięstwa nad przeszkodami.

Książkę poleca Wydawnictwo Novae Res

 

Pięknych przeżyć i dobrych zakończeń życzymy Wam wraz z Novae Res!

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

1% podatku
ja oddaję na fundację opiekującą się zwierzętami
Moodo
Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!
Torebka duża czy mała?
Mam kilka małych i jedną dużą
Co zrobić ?
Ludzie są roztargnieni, wiecznie w biegu i chwila nieuwagi może spowodować nieszczęście. mnie prawie...