Opinie naszych klientów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Opinie naszych klientów

9 stycznia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

We współpracy z naszymi Klientami stworzyliśmy wiele świetnych kampanii reklamowych, promujących produkty i usługi. Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście doceniło już wiele firm, które chętnie wracają i polecają nasze usługi. Oto  wybrane rekomendacje naszych Kontrahentów:

Firma Keymed – dystrybutor wypełniaczy REGENOVUE

Polecam profesjonalne podejście do działań marketingowych portalu Uroda i Zdrowie. Dzięki wysokiemu pozycjonowaniu w przeglądarkach internetowych i rzetelnym tekstom dotyczącym zabiegów jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z pewnością będziemy w przyszłości korzystać z usług portalu.

Sklep WESOIL

Współpracę z portalem UrodaiZdrowie.pl uważamy za wzorową, nasz sklep odnotował zwiększony ruch dzięki działaniom e-marketingowym redakcji oraz wygenerowaliśmy znacznie większe obroty w momencie promowania sklepu na portalu. Profesjonalna i życzliwa ekipa redakcyjna potrafi doradzić najskuteczniejsze narzędzia promocyjne i indywidualnie traktuje każdego kontrahenta. Jesteśmy pod wrażeniem i polecamy innym firmom serwis.

Karol Wesołowski

Joanna Żołnierkiewicz – sklep MakeUp.pl

Perfekcyjna obsługa, doskonały kontakt, ekspresowe umieszczanie artykułów na stronę – tak krótko można ocenić portal urodaizdrowie.pl. Zasługuje on jednak na więcej pochwał. Współpraca z tą internetową witryną zaowocowała zwiększeniem zainteresowania naszym sklepem przez grono klientów. Drogeria MakeUp.pl zyskała również rozpoznawalność na rynku i w sieci oraz wymierny wzrost sprzedaży oferowanych kosmetyków i perfum.

Dziękuję portalowi za wspaniałą współpracę i mam nadzieję, że będzie ona zawsze tak zachwycająco sprawna i owocna.

Salon Fryzjerski TASS

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz efektów ze współpracy z serwisem UrodaiZdrowie.pl W dość krótkim czasie odnotowałem znacznie większy ruch w salonie a klientki powoływały się właśnie na serwis oraz fanpage na Facebooku, który prowadziła redakcja. Jestem zadowolony z efektów pozycjonowania dzięki czemu odnotowuję wzrost od momentu rozpoczęcia współpracy z redakcją o ponad 300 %! To są imponujące efekty i polecam każdej firmie w szczególności salonom fryzjerskim czy kosmetycznym.

Piotr Ławiński – iBlackout.pl

Reklama naszego sklepu iblackout.pl w serwisie urodaizdrowie.pl okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej udało nam się szybko dotrzeć ze stosunkowo nowym produktem na rynku do dużego grona potencjalnych klientek i klientów. Zainteresowanie ofertą naszej firmy wzrosło od pierwszego dnia publikacji i szybko przełożyło się na większą liczbę kosztorysów oraz finalnych projektów. Portal urodaizdrowie.pl to miejsce dla aktywnych, ciekawych świata ludzi, którzy chcą podążać za nowymi trendami w wielu dziedzinach życia. Portal polecam zwłaszcza tym, którzy chcą w efektywny sposób promować nowe idee i produkty. Liczę, że dalsza współpraca z portalem zaowocuje ciekawymi inicjatywami.

Artur Bąkowski COSMONATURA.PL

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze wsparcia Działu Marketingu obsługującego portal urodaizdrowie.pl. Pomoc jest udzielana fachowo i szybko. Nie ma żadnych nieporozumień. Po kilku kontaktach ma się wrażenie jakby przeprowadzało się swoją n-tą kampanię, a nie pierwszą. Zwracamy uwagę na osobiste zaangażowanie ze strony kooperujących osób i autentyczną chęć niesienia pomocy w celu realizacji celów biznesowych klienta. Warto też zwrócić uwagę, że w trakcie kampanii pojawiają się dodatkowe gratisy, a skala działań jest szersza niż na początku ustalona. Z pełną odpowiedzialnością polecamy kontakt i organizowanie działań marketingowych razem z portalem urodaizdrowie.pl

Bogna Sworowska – Agencja PR BIS! Błasikiewicz i Sworowska

Działamy na polskim rynku od 16 lat. To takie ważne, aby współpracować z rzetelnymi partnerami. Tak też jest w przypadku Uroda i Zdrowie. Sprawnie, szybko, dokładnie i kreatywnie. Dziękujemy za te kilka lat współpracy. Bardzo polecamy!!

Jacek Kowalczyk – Koncept PR

Od lat współpracujemy z portalem urodaizdrowie.pl dla naszych klientów z branży kosmetycznej (Eveline Cosmetics, Marion), ceniąc zarówno kreatywne podejście do działań marketingowych, jak i ogromny odzew użytkowniczek biorących udział w akcjach organizowanych przez ten portal. Reklama na portalu przynosi wymierne korzyści. Niezmiernie cenimy sobie profesjonalizm zespołu portalu urodaizdrowie.pl  i indywidualne podejście do każdej kampanii.

Sklep Biowyspa.pl

Mimo, że dopiero zaczęłam współpracę z portalem urodaizdrowie.pl jestem pod wielkim wrażeniem perfekcyjnej i bardzo szybkiej obsługi. Nasza reklama kosmetyków została umieszczona w bardzo krótkim czasie i prezentuje się bardzo efektownie. Jako czytelniczka stwierdzam, że portal urodaizdrowie.pl oferuje swoim odbiorcom ogromną różnorodność ciekawych tematów. Natomiast jako właścicielka sklepu internetowego BioWyspa.pl jestem przekonana, że jest to wspaniały portal, który pomaga w dotarciu do szerokiej grupy potencjalnych klientek. Mam nadzieję, że moja współpraca z portalem urodaizdrowie.pl będzie trwała jak najdłużej a innym serdecznie polecam!

Piotr Jamróz – portal www.dietmap.pl :

Z portalem Urodaizdrowie.pl współpracujemy od niedawna, niemniej już po pierwszych miesiącach działania ciężko nie zauważyć profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klientów. Artykuły publikowane w szybkim tempie. Wszystko bardzo sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo warto wspomnieć o doskonałej komunikacji z Panią Małgorzatą :). Błyskawiczne odpowiedzi na maile. Wszystko w bardzo przyjaznym tonie. Wysoki poziom. Serwis godny polecenia.

Sklep forever-young.pl

Z uwagi na owocną dla nas akcję mailingową przeprowadzoną przez  Państwa w ramach kampanii reklamowej z przyjemnością skorzystamy  również z proponowanej poniżej formy promocji.

Ilona Majewska – właściciel Noblemedica.pl

Jako właściciel firmy produkującej PURE COLLAGEN – naturalny kolagen z ryb morskich miałam przyjemność współpracować od początku swojej działalności z portalem urodaizdrowie.pl. Bierzemy udział we wszelkich działaniach reklamowych na portalu, co pozwala nam na efektywne pozyskanie permanentnych zadowolonych klientów. Angażowanie się w akcje z portalem urodaizdrowie.pl pomaga efektywnie zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki.
Z naszych doświadczeń gwarantujemy profesjonalne podejście zespołu obsługującego portal, ciekawe rozwiązania promocyjno-edukacyjne dla firm i marek, rzetelne wykonanie każdego przedsięwzięcia przez doświadczoną kadrę urodaizdrowie.pl.
Dziękujemy za możliwość korzystania z Waszych usług i polecamy innym.

 Anna Pilip – Lirene

Z portalem urodaizdrowie.pl współpracuję od kilku lat. Współpracę oceniam bardzo dobrze – tworzone przez portal artykuły dostarczają Czytelnikom rzetelnej i profesjonalnej wiedzy na temat produktów. Wierzę więc, że publikacje na temat marek Lirene i UNDER TWENTY w portalu urodaizdrowie.pl przekładają się na wzrost zainteresowania naszymi produktami wśród konsumentów.

Bardzo wysoko oceniam zaangażowanie Twórców portalu, dobry kontakt i terminowość. Mam nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie układała się tak pomyślnie, jak dotychczas.

Edyta Biłboran – Studio96

Jako agencja PR jesteśmy bardzo zadowoleni z kilkuletniej już współpracy z portalem urodaizdrowie.pl. Redakcja często korzysta z przesyłanych materiałów i na ich podstawie publikuje rzetelne informacje. Wspólnie zorganizujemy także konkursy i akcje testowania kosmetyków  przez blogerki. Zespół portalu zawsze działa bardzo sprawnie i szybko. A publikacje w urodaizdrowie.pl przynoszą wymierne efekty w postaci wzrostu zainteresowania prezentowym produktem, co jest bardzo cenione przez naszych klientów.

Magdalena Ćwikła – KiS Production

Bardzo cenię sobie współpracę z serwisem urodaizdrowie.pl. Publikacje wykonywane są terminowo, a poruszane tematy są ciekawe i podane w zachęcający sposób. Poziom publikowanych tekstów to kolejny atut i mocna strona serwisu.

Magdalena Pawłowska – Dr Eris

Jestem zadowolona ze współpracy z portalem urodaizdrowie.pl. Przesyłane  artykuły są publikowane w natychmiastowym trybie, są opracowywane rzetelnie i zgodnie z naszymi preferencjami, co, mamy nadzieję, przekłada się na zainteresowanie czytelników i potencjalnych klientów marek, którymi się opiekuję.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics – www.chantarelle.pl

Ewa Tylkowska-Kiewra – e-Marketing & PR Manager

Marka CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics współpracuje z redakcją portalu urodaizdrowie.pl już od kilku lat. Efektem tej współpracy jest stała obecność naszych produktów wraz z artykułami o pielęgnacji urody na stronach portalu, a tym samym zauważalny przyrost statystyk i liczby wejść z adresu www.urodaizdrowie.pl

Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na pełen profesjonalizm i kreatywność zespołu redakcyjnego. Portal urodaizdrowie.pl całkowicie spełnia nasze oczekiwania jako narzędzie promocji naszych produktów – jest bardzo bogaty w treści dotyczące kosmetologii i urody, atrakcyjny wizualnie, przejrzysty, łatwy w nawigacji i przyjazny użytkownikom. Zdecydowanie polecamy też redakcję portalu jako wiarygodnego partnera biznesowego.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego laserowego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych oraz obiektów SPA.

Agata Wroniecka – ORIFLAME

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z portalem urodaizdrowie.pl. Zarówno na poziomie redakcyjnym, jak i projektów specjalnych, przy okazji różnego rodzaju konkursów, współpraca zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie.

Tomasz Cyrek – specjalista ds.reklamy i marketingu – CEWE Color

Dzięki współpracy z portalem urodaizdrowie.pl  kilkadziesiąt blogerek przetestowało nasz produkt – CEWE Fotoksiążkę. Efektem tych testów są ciekawe i inspirujące prezentacje naszego produktu na blogach oraz publikacje opinii blogerek na portalu, co przyczyniło się w znaczący sposób do promocji naszej marki wśród internautów. Kontakt z redakcją jest sprawny, a publikacje są realizowane terminowo. Polecamy portal urodaizdrowie.pl jako profesjonalnego partnera w działaniach promocyjnych. Z pewnością  jeszcze nie raz skorzystamy z możliwości reklamowania tu naszej oferty.

Zuzanna Szymańska – właściciel agencji PR-imo  www.pr-imo.pl

Serwis Uroda i Zdrowie.pl miałam przyjemność poznać zarówno od strony czytelnika, jak i reklamodawcy. Jako właściciel agencji PR doceniam systematyczny rozwój portalu oraz możliwości, jakie daje firmom otwartym na nowoczesne kanały komunikacyjne. Co cieszy to elastyczne podejście twórców serwisu, dzięki któremu na łamach portalu mają szansę zaistnieć zarówno korporacje o dużych budżetach marketingowych, jak i firmy o nieco mniejszym potencjale, ale możliwościach barterowych.

Magdalena Rewucka –  KiS Production

Portal urodaizdrowie.pl to bodaj najlepszy portal z jakim mam do czynienia w przypadku działań promocyjnych dla moich klientów – polskich firm kosmetycznych. Zespół zawsze błyskawicznie reaguje na maile, kontakt jest absolutnie wzorowy.
Publikacje pr-owe zamieszczane są z dbałością o treść i formę, zawsze szybko (często portal jest pierwszy w publikacji wysyłanej przeze mnie informacji prasowej), z linkiem zwrotnym dla klienta.

Moi klienci cenią sobie portal urodaizdrowie.pl, chętnie wchodzą z nim współpracę (również płatną), bo widzą wymierne efekty. Ostatnio portal zmienił się (nowy layout) i rozwinął na korzyść, doszły nowe, ważne z punktu widzenia klienta możliwości (np. kanał UrodaTV).

Zespół redakcyjny portalu to osoby rzetelne, terminowe, otwarte na nowe pomysły, podsuwające ciekawe propozycje promocyjno-marketingowe dla moich klientów (np. testowanie przez współpracujące z portalem blogerki).
Widoczny w ostatnim czasie dynamiczny rozwój portalu zachęca do dalszej współpracy i dobrze rokuje na przyszłość.

Justyna Wydra – Etnobazar.pl

Z Urodą i Zdrowiem współpracujemy od dłuższego czasu – pamiętam jeszcze starą szatę graficzną. Na naszych oczach serwis wizualnie bardzo zmienił się (na plus!). Działa bardzo prężnie, ekipa UiZ jest niezwykle chętna do pomocy, kontakt mailowy – błyskawiczny, reklamowo też są bardzo skuteczni. Pewnie dlatego, że przekazują Czytelniczkom ciekawe treści – do czego my – EtnoBazar i EtnoSpa też przykładamy rękę (a właściwie – pióro).

Dziękujemy, ze jesteście!

Kinga Sobieraj – Brand Support

Z serwisem urodaizdrowie.pl mam przyjemność współpracować już od kilku lat. Serwis tworzą pasjonaci, którzy swoją pracę wykonują na 100%. To oczywiście przekłada się na jakość publikowanych artykułów.
Współpraca serwisu z szeroką bazą blogerów pozwala na różnorodne, zawsze wiarygodne, prezentowanie treści. Wspólnie wypracowane pomysły owocują ciekawymi, niestandardowymi akcjami. Polecam współpracę z serwisem.

Jolanta Szymańska – Partner Media Connect

Jako agencja PR z portalem urodaizdrowie.pl współpracujemy z sukcesem już od ponad 4 lat dla naszych klientów (Laboratorium Kosmetycznego AVA, ava-sklep.eu). Niezmiernie ceniąc sobie profesjonalizm zespołu, indywidualne podejście, zmysł artystyczny oraz kreatywność i wyczucie potrzeb przy kampaniach i konkursach. Takie podejście przekłada się na podniesienie świadomości promowanych marek, przynosi wymierne korzyści oraz sprawia wiele przyjemności we wzajemnej współpracy. Cenimy sobie bardzo pracę z tak profesjonalnym zespołem urodaizdrowie.pl.

Joanna Daniluk – Mowa PR

Jesteśmy agencją PR działającą w branży health, beauty&care. Dla naszych klientów stale poszukujemy możliwości dotarcia do osób, szczególnie kobiet, którym zależy na tym, by wyglądać atrakcyjnie i młodo.
Czytelniczki urodaizdrowie.pl to właśnie kobiety poszukujące urodowych porad, informacji na temat nowych zabiegów i sposobów dbania o urodę.
Portal stał się więc odpowiednim miejscem regularnych spotkań czytelniczek i naszych ekspertów w dziedzinie urody. Współpraca wpływa  na zwiększanie rozpoznawalności marek naszych klientów (zauważamy skok wejść na strony www i polubień profili firmowych na FB po publikacji materiałów) oraz pomaga w budowaniu zaufania do reprezentowanych przez nas ekspertów.  Nasze materiały zawsze publikowane są bez zbędnej zwłoki, a informację o tym, że się ukazały otrzymujemy mailem. Sprawnie, skutecznie i sympatycznie – polecamy.

Adam Studziński – Kreska PR

Kampania marketingowa na portalu UrodaiZdrowie.pl efektywnie wsparła projekt realizowany dla Klienta z branży kosmetycznej. Szczególnie wartym uznania jest fakt, że działania zaproponowane przez portal rzeczywiście trafiły do odpowiedniej grupy docelowej, a odzew był w pełni satysfakcjonujący. Polecam współpracę!

 zobacz również:

 • Cennik reklam
 • Oferta Last Minute
 • Kontakt z redakcją i działem marketingu
 • O nas

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

7 komentarzy do Opinie naszych klientów

 1. avatar Emilia Sala - PR Specialist pisze:

  Bardzo miła i zakończona sukcesem współpraca! Jako PR Specialist realizuje cele komunikacyjne dla różnych klientów i portal Uroda i Zdrowie jest moim numerem 1 jeśli chodzi o branżę beauty :)

 2. avatar Szymon Sikora Keymed pisze:

  Polecam profesjonalne podejście do działań marketingowych portalu Uroda i Zdrowie. Dzięki wysokiemu pozycjonowaniu w przeglądarkach internetowych i rzetelnym tekstom dotyczącym zabiegów jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z pewnością będziemy w przyszłości korzystać z usług portalu.

 3. avatar Michał Gach pisze:

  Gorąco polecam współpracę z portalem Urodaizdrowie.pl. Jeśli szukacie Państwo rzetelnego i profesjonalnego partnera, który zaoferuje szereg efektywnych form reklamy i promocji Państwa sklepu internetowego czy marki, serwis Urodaizdrowie.pl jest strzałem w dziesiątkę!

 4. avatar Salon Tass pisze:

  Prowadzą e centrum Łodzi salon fryzjerski TASS, dzięki artykułowi na portalu UrodaiZdrowie.pl trafiło do mnie mnóstwo nowych klientek, jestem zadowolony z promocji i polecam gorąco współpracę!

 5. avatar Bogna pisze:

  Działamy na polskim rynku od 16 lat. To takie ważne, aby współpracować z rzetelnymi partnerami. Tak też jest w przypadku Uroda i Zdrowie. Sprawnie, szybko, dokładnie i kreatywnie. Dziękujemy za te kilka lat współpracy. Bardzo polecamy!!!

 6. Jako właściciel firmy produkującej PURE COLLAGEN – naturalny kolagen z ryb morskich miałam przyjemność współpracować od początku swojej działalności z portalem urodaizdrowie. Bierzemy udział we wszelkich działaniach reklamowych na portalu, co pozwala nam na efektywne pozyskanie permanentnych zadowolonych klientów. Angażowanie się w akcje z portalem urodaizdrowie pomaga efektywnie zwiększyć sprzedaż i rozpoznawalność marki.
  Z naszych doświadczeń gwarantujemy profesjonalne podejście zespołu obsługującego portal, ciekawe rozwiązania promocyjno-edukacyjne dla firm i marek, rzetelne wykonanie każdego przedsięwzięcia przez doświadczoną i skuteczną kadrę urodaizdrowie.
  Dziękujemy za możliwość korzystania z Waszych usług i polecamy innym.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...