Opalanie i nawilżanie w sprayu – MARC INBANE Hyaluronic Self -Tan

10 maja 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Hyaluronic Self-Tan Spray to samoopalacz MARC INBANE w nowej wersji wzbogaconej o nawilżający kwas hialuronowy. Szybko nadaje efekt naturalnej opalenizny i nawilżonego ciała.

Nowa formuła sprayu zawiera kwas hialuronowy, który przenika do głębszych warstw skóry, utrzymuje właściwy poziom jej nawilżenia i stymuluje produkcję kolagenu, zapobiegającego jej starzeniu. Zastosowanie innowacyjnego składnik Arlasolve zapewnia równą opaleniznę dostosowaną do naturalnego tonu skóry, zarówno do jasnej jak i ciemnej karnacji. W składzie samoopalacza są także erytruloza oraz DHA, które wydobywają naturalny pigment ze skóry oraz wyciąg z fermentowanych malin nadający długotrwały, wakacyjny koloryt bez pomarańczowego odcienia. Składniki te sprawiają, że spray MARC INBANE nie tylko opala, ale także czyni skórę gładką, nawilżoną i wypielęgnowaną.

Efekt opalenizny widoczny jest po 1 minucie od aplikacji i utrzymuje się ponad tydzień. Forma sprayu ułatwia stosowanie, nie pozostawia smug i plam. A poręczna pojemność 100 ml umożliwia zapakowanie produktu do bagażu podręcznego.

Hyaluronic Self-Tan Spray nie ma charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu, nie zawiera  silikonów i parabenów. Jest preparatem wegańskim. Może być stosowany także przez kobiety w ciąży. Zalecana jest jednak próba alergiczna przed aplikacją.

Stosowanie:
Aplikuj spray 30 cm od twarzy lub ciała szybkim ruchem w kształcie litery „S”. Poczekaj 10-15 minut, aż samoopalacz wyschnie. Dla szybszego efektu użyj suszarki. Po 3 godzinach możesz mieć pewność, że produkt się całkowicie wchłonął i możesz bez obawy ćwiczyć, brać prysznic.

Cena detaliczna 139 zł/100 ml

Produkt dostępny w wybranych salonach fryzjerskich oraz:
www.beabeleza.pl

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.