URODA I ZDROWIE

Odpowiedzialność odszkodowawcza osób wykonujących usługi kosmetyczne i fryzjerskie – nowa książka na rynku dla branży beauty

17 grudnia 2020, dodał: Redakcja

Brak uregulowania usług kosmetycznych i fryzjerskich jako takich wprowadza niską świadomość społeczną co do granic odpowiedzialności podmiotu, który wykonuje dane usługi.
Samo poszerzanie wiedzy marketingowej czy biznesowej nie jest wystarczające albowiem podstawą obrotu handlowego jest również zgodność prawna.

Książka przedstawia zarys cywilnej odpowiedzialności odszkodowawczej i jest skierowana do kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, barberów oraz wszelkich osób, które zawodowo zajmują się świadczeniem tytułowych usług.

Czytelnik oprócz teorii prawa, znajdzie w niej również omówienie wyroków sądowych w sprawach o błędy kosmetyczne i fryzjerskie. Dzięki temu będzie miał szerszy pogląd na daną problematykę, a co za tym idzie lepiej będzie w stanie zrozumieć pewne mechanizmy prawne, które zachodzą przy rozpatrywaniu odpowiedzialności przez sądy.

Niniejsza pozycja będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy biznesowej dla osób, które na co dzień zajmują się świadczeniem omawianych usług.

Książka jest dostępna na www.twoja-ksiegarnia.pl

Specjalnie dla Czytelniczek serwisu Urodaizdrowie.pl mamy rabat 20 zł na zakup tej książki – wystarczy przy zamówieniu podać kod: BEAUTY2020

Dodatkowy bonus: przesyłka książki listem poleconym jest bezpłatna. 

***

O autorce:

Charlotta Lendzion – prawnik, mediator gospodarczy, autorka licznych publikacji o tematyce prawa dla branży beauty. Wydawca tytułu Kosmetyka i Prawo.
Aktualnie w trakcie badań naukowych w ramach pracy doktorskiej z zakresu prawa zobowiązań i nowych technologii.

Patronat medialny nad książką objęli:

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna, Kurier Fryzjerski, TrustedCosmetics.pl, Urodaizdrowie.pl, Barber Expert Magazine, Ambasada Kosmetyczna, Kosmetyka Prawo

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Łysienie u kobiet - fakty i mity
Najpierw warto zastanowić się, jaka może być przyczyna wypadania włosów, a później można probować...
Fitness w domu
Na youtube są fajne filmiki jak ćwiczyć w domu, polecam
Moda na kosmetyki indyjskie?
Mam mydełko indyjskie, nawet fajny zapach, ale słabo się pieni.. Drugi raz nie kupię.
Sklepy z tańszymi świecami zapachow…
Ostatnio odkryłam aromatekę