Odmień swoją zimową stylizacje dodatkami!

21 stycznia 2019, dodał: dorotkag

We wszystkim można dostrzec piękno nawet w szarej i ponurej Zimie. Wiem, że temperatura o tej porze roku nie napawa optymizmem i nie dodaje chęci do eksperymentowania z modą, ale myślę, że warto jednak to zrobić. Ja nie namawiam jednak do dużych zmian.

 

Nie trzeba przecież wszystkiego zmieniać. Ja kocham dodatki, buty dlatego, jeśli Ty tak jak ja nie lubisz radykalnych zmian w ubiorze, to może pokusisz się zamienić swoją ulubiona czarną torebkę z ćwiekami na jakąś nową w bezpiecznym, ale jednak bardziej żywym kolorze? Co powiesz na pięknie tłoczoną z imitacja skóry krokodyla torbę typu shopper w kolorze pudrowo różowym? Brzmi świetnie prawda? Ja też tak myślę, dlatego też bym sobie taką torebkę sprawiła!

 

Nie kończmy jednak na torebce, w jakiej w większości przypadków można znaleźć dosłownie wszystko i nic tylko idźmy krok dalej! I spójrzmy na stopy! Ach te śniegowce! Znasz je prawda? Założyłaś, a może masz już je na stopach? One są takie cieplutkie, takie wygodne i tak rzadko pasują niestety do czegokolwiek.

Komfortowe w noszeniu są nie tylko one, bo również botki! Uwierz mi! Wystarczy tylko wybrać te na szerokim obcasie! Ale jakie? Zdecydowałaś się już zaszaleć z kolorami prawda? To może się skusisz na botki w kolorze bordowym na szerokim obcasie z tworzywa imitującego drewno? Brzmi cudownie prawda? A jeszcze lepiej wyglądałyby na twoich stopach! Dodałby nie tylko wyrazu twojej stylizacji, ale też dodatkowo wysmukliły twoja piękną sylwetkę!

 

Co powiesz na moją propozycję? Podoba Ci się? To może do tego wszystkiego dorzucimy jeszcze jakiś szalik albo apaszkę? Ty decydujesz! Ja proponuje tym razem zainteresować się jakąś apaszką w zwierzęcy deseń z przyjemnej w dotyku tkaniny! Brzmi ciekawie? To teraz tylko wybierz dokładny jej wzór, kolor i dopełnij swoją zimową stylizację i ciesz się każdym Zimowym dniem w swojej nowej odsłonie, modnej i wygodnej stylizacji! Pamiętaj, że dodatków jest tak wiele, że możesz eksperymentować do woli! Ponieść się fantazji i pozwól, aby kolory zagościły w Twojej szafie tej Zimy w tak prosty sposób!

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Krzesełka barowe
Na pewno są wygodne...? W domu to jednak chciałabym wypocząć siedząc:)
Frędzle - obszywki i koronki
Fajne takie frędzle, tylko mój kot by je obgryzał, on wszystko co wystaje, tak załatwia...
Problem z czyszczeniem okapu
Woda z octem - działa nawet na silnie zabrudzony tłuszczem!
stan surowy - stan zamknięty
Dach i okna to podstawa, żeby budynek nie niszczał, bo nie zawsze są pieniądze,żeby...