Odchudzający talerz

12 grudnia 2011, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Przetestowana na świecie metoda odchudzania już w Polsce. Marka „Lekkość bytu” wprowadza na rynek znane na świecie narządzie ułatwiające zrzucanie zbędnych kilogramów – odchudzający talerz.

Efektywność talerzy „Lekkość bytu” polega na dwóch prostych mechanizmach: odpowiednio dobranemu rozmiarowi i czytelnie zobrazowanych wielkościach grup produktowych, które powinny znaleźć się na talerzu w ramach jednego posiłku. Dzięki temu zjadane porcje mają optymalną wielkość i pomagają zaopatrzyć organizm w niezbędne składniki odżywcze – w tym odpowiadający za uczucie sytości błonnik. To uczucie potęgowane jest przez rozmiar talerza pozwalający zapełnić jedzeniem całą jego powierzchnię.

Naczynia powstały z myślą o wszystkich, którzy chcieliby schudnąć, ale mają dość głodzenia się, żmudnego liczenia kalorii i czasochłonnego ważenia potraw. Wielkość poszczególnych składników dania określa widniejący na talerzu, prosty schemat. Bardzo ułatwia on przygotowywanie posiłków, ponieważ określenie „porcja” jest dla wielu osób niejasne. Bez podanej wagi lub objętości (np. szklanka) danego składnika, niezwykle trudno jest więc sprecyzować, jak duża powinna być  „porcja”. Talerz „Lekkość bytu” wyznacza nam jej ramy dla białka, węglowodanów oraz warzyw.

Talerze produkowane są w Polsce z wysokiej jakości porcelany. Nadruki nanoszone są również w Polsce, metodą gwarantującą bezpieczeństwo użycia w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

Talerze „Lekkośc bytu” dostępne są na stronie internetowej www.lekkoscbytu.com w cenie 29.99 zł.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Romans z żonatym
Czasem wystarczy mała intryga i facet daje się okręcić wokół palca...
Sklep a jego reklama ?
Ale dobrej firmie też trzeba pomóc w promocji oferty....
Rewolucyjne technologie i high-tech
A ja nawet lubię jak technologia ulatwia mi życie, pamięta za mnie...
Jak dokończyć budowę domu przy rosn…
Wykończyć kuchnię, pokój i łazienkę i zamieszkać -a resztę robić wg możliwości....