Obozy Letnie dla dzieci i młodzieży w wiosce Hobbitów na Kaszubach | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Obozy Letnie dla dzieci i młodzieży w wiosce Hobbitów na Kaszubach

6 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Kiedy zbliżają się wakacje wielu rodziców zastanawia się gdzie wysłać swoje pociechy na kolonie i obozy aby były bezpieczne, nauczyły się czegoś ciekawego w ciekawie spędziły czas. Wśród wielu różnych ofert natrafiliśmy na jedną dotyczącą Wioski Hobbitów na Kaszubach. Może Was ta oferta zainteresuje.

Kolonie i obozy letnie dla dzieci i młodzieży

Standardowe kolonie i obozy wyglądają zwykle w ten sposób, że jeździ się na wycieczki, wędruje na spacery po turystycznych szlakach albo pływa się w jeziorze czy basenie pod okiem ratownika i wychowawców. Dla dzieci i młodzieży które mają bardziej wyspecjalizowane zainteresowania tego typu wypoczynek może być trochę nudny. Dlatego więc warto zastanowić się nad pobytami tematycznymi, które pomogą pociechom rozwijać talenty i pogłębiać wiedzę z dziedziny, która najbardziej wciąga młodego człowieka. kto wie może ta wiedza kiedyś zaprocentuje w postaci lepszych ocen w szkole albo nawet pomoże wybrać przyszły zawód i ścieżkę zawodowej kariery.

Jakie kolonie i obozy letnie ViaCamp oferuje w Wiosce Hobbitów?

Propozycji jest bardzo dużo. Wszystkim, którzy naprawdę chcą poznać wszystkie możliwości proponujemy aby zajrzeli na stronę obozy letnie gdzie można sprawdzić oferty wraz z datami turnusów, wiekiem przyjmowanych uczestników i wszelkimi innymi informacjami niezbędnymi do podjęcia decyzji na „tak” lub na „nie”.

Nam najbardziej spodobały się możliwości takie jak na przykład obóz taneczny (Just Dance). Profesjonalni choreografowie i instruktorzy poprowadzą zajęcia z tańców hip-hop, tańca klasycznego, rytmiki, choreografii. natomiast jeżeli Wasza pociecha chciałaby podszlifować język obcy (dokładniej angielski) to w ofercie znajdziecie obóz językowy zatytułowany „Sounds Great!”

Są także w programie turnusy dla młodych majsterkowiczów, miłośników gry na gitarze, jazdy na Quadach, albo dla młodych fotografów („Łowcy Kadrów”). Niejedna dziewczyna może zainteresuje się technikami wykonywania makijażu (obóz make up). Jest też coś ekstra dla wszystkich, którzy chcieliby pojeździć na koniach (obóz „Cztery Podkowy”), a także dla tych, którzy najlepiej czują się w pracach plastycznych („Akcja Kreacja”)

Oczywiście nie samą nauką młody człowiek żyje. Dla odpoczynku i rekreacji możliwe będzie plażowanie, pływanie kajakami, rowerkami wodnymi, albo wyjazdy do parku wodnego.

Kolonie i obozy letnie na Kaszubach

Na czas pobytu uczestników kolonii i obozów cały ośrodek Wioska Hobbitów na Kaszubach jest przeznaczony wyłącznie dla nich. Miejsce to nieprzypadkowo nosi też nazwę „Na zielonych Wzgórzach” taki bowiem krajobraz roztacza się dookoła wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać na Kaszuby. Całość znajduje się nad Jeziorem Przywidzkim, a okolica nazywana jest też Szwajcarią Kaszubską”

Na wszystkich czekają domki czteroosobowe i sześcioosobowe. Niezwykłych kształtów, pięknie urządzone. Dzieci i młodzież będą pod opieką wykwalifikowanej kadry, której zadaniem będzie nie tylko umilanie czasu ale także (a może przede wszystkim) czuwanie nad bezpieczeństwem, aby do domu wszyscy wrócili cali, zdrowi i zadowoleni.

Podczas kolonii i obozów letnich, dzieci zaprzyjaźniają się ze sobą nawzajem, często znajomości te utrzymywane są długo po zakończeniu turnusu. Nie jest to trudne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy mamy dostęp do mediów społecznościowych. Nastolatki uczą się zarówno współdziałania w grupie jak również samodzielności.

Aktywny wypoczynek z rówieśnikami może być dla młodych ludzi znacznie ciekawszą propozycją niż wyjazd na przykład z rodzicami na wczasy nad morzem, gdzie właściwie jedyną atrakcją będzie codzienne chodzenie z parawanem i kocem na plażę.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Pościel dla chłopca
Warto przy zakupie poscieli kierować się zainteresowaniem chłopca np.jeśli lubi piłkę nożną...
Inspiracje świąteczne
Internet jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Blogi tematyczne,Instagram czy Facebook obfitują w pomysły na świąteczne...
Mało znane miejsca do zwiedzenia w …
Poznaniacy jednak mogą pochwalić się tym, że do ich centrum przylega pokaźnych rozmiarów… jezioro....
Jak zadbać o skórę na szyi?
Myj szyję i dekolt przy pomocy chłodnej wody, aby pobudzić krążenie i poprawić napięcie...