URODA I ZDROWIE

Mąż do wynajęcia

22 marca 2011, dodał: Joanna

Zza wielkiego oceanu przyszedł do wielki trend, mianowicie chodzi o wszelką pomoc wszystkim singielkom, które nie mają mężów, chłopaków itp.

Pod tą nazwą kryje się wszechstronny fachowiec, który umie zrobić wszystko i jest na każde zawołanie pań. Owe Panie, robią wielką furorę poświęcając się całkowicie karierze i nie mają czasu na błahostki.

Wiadomo , że większość czynności wykonywanych w domu nie są trudne i z pewnością poradzi sobie z nimi nawet mężczyzna. Zmienić żarówkę, sprawdzić cieknący kran, wyprowadzić psa, zawiesić obraz w salonie  albo przykręcić karnisz- oczywiście po co się męczyć skoro mąż do wynajęcie może Cię wyręczyć ….

Panie, które są singielkami potrzebują mężów do wynajęcia nie tylko do pomocy w domu, potrzebują ich również w takich sytuacjach kryzysowych jak – zaprowadzenie dziecka do przedszkola, pójście z nim na przedstawienie z okazji Dnia Ojca, wyjścia na bankiety, do teatru albo do kina, nawet do szkoły rodzenia – jednym słowem wszędzie tam, gdzie jest potrzeba reprezentowania pełnej rodziny.

Oglądając program w tv dowiedziałam się, że nie tylko singielki – męża do wynajęcia potrzebują- okazuje się, że mężczyźni również bardzo często korzystają z oferty pomocy – gdyż chcą  zaimponować swojej kobiecie, że jest równie zdolny jak fachowiec, albo zamiast zajmować się cieknącym kranem- woli sobie pooglądać mecz.

Koszt wynajęcie męża to od 45 do 100 zł plus 30 zł za dojazd. Jest to cena za godzinę- dlatego „wynajęci mężowie” mogą nam pomóc w naprawie kilku rzeczy za jednym razem.

Taki „mąż do wynajęcia” ma wiele zalet – nie musimy go prosić o zrobienie czegokolwiek – ponieważ przychodzi i sam oferuje swoją pomoc, nie pije piwa, nie ogląda meczu gdy leci mój ulubiony serial w tv, nie zostawia brudnych skarpetek, nie domaga się śniadania, obiadu i kolacji, nie narzeka, nie marudzi itp. – jedyne „ale” to to, że trzeba mu płacić … i to nie mało… cóż za pieniądze można mieć wszystko, ale czy jesteśmy w stanie kupić prawdziwe szczęście????

Zobacz również:

  1. Wynajmę brzuch od zaraz
  2. Handel niepraną bielizną: dziwactwo czy dewiacja?
  3. Nowe oblicza nimfomanii
  4. Jak wygląda zmiana płci w Polsce?

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Mąż do wynajęcia

  1. avatar Kolorowapani pisze:

    Ja chętnie zatrudnię jako pomoc domową i nie tylko…

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Ja to najchętniej chodzę do łóżka sama :D Chyba całkowicie już straciłam zainteresowanie tymi sprawami...
Jeździcie autostopem?
Jak miałam 16-19 lat to jeździłam bardzo chętnie :) Poznałam w ten sposób trochę...
niechciane prezenty...
Mi jest zawsze smutno, kiedy dostanę coś nietrafionego. Na szczęście dzieje się to bardzo...
Doradzicie mi?
Podpisuję się pod PaTix. Ogromna strata czasu. Może te 20-30 km to jeszcze...