URODA I ZDROWIE

Mąż do wynajęcia

22 marca 2011, dodał: Joanna

Zza wielkiego oceanu przyszedł do wielki trend, mianowicie chodzi o wszelką pomoc wszystkim singielkom, które nie mają mężów, chłopaków itp.

Pod tą nazwą kryje się wszechstronny fachowiec, który umie zrobić wszystko i jest na każde zawołanie pań. Owe Panie, robią wielką furorę poświęcając się całkowicie karierze i nie mają czasu na błahostki.

Wiadomo , że większość czynności wykonywanych w domu nie są trudne i z pewnością poradzi sobie z nimi nawet mężczyzna. Zmienić żarówkę, sprawdzić cieknący kran, wyprowadzić psa, zawiesić obraz w salonie  albo przykręcić karnisz- oczywiście po co się męczyć skoro mąż do wynajęcie może Cię wyręczyć ….

Panie, które są singielkami potrzebują mężów do wynajęcia nie tylko do pomocy w domu, potrzebują ich również w takich sytuacjach kryzysowych jak – zaprowadzenie dziecka do przedszkola, pójście z nim na przedstawienie z okazji Dnia Ojca, wyjścia na bankiety, do teatru albo do kina, nawet do szkoły rodzenia – jednym słowem wszędzie tam, gdzie jest potrzeba reprezentowania pełnej rodziny.

Oglądając program w tv dowiedziałam się, że nie tylko singielki – męża do wynajęcia potrzebują- okazuje się, że mężczyźni również bardzo często korzystają z oferty pomocy – gdyż chcą  zaimponować swojej kobiecie, że jest równie zdolny jak fachowiec, albo zamiast zajmować się cieknącym kranem- woli sobie pooglądać mecz.

Koszt wynajęcie męża to od 45 do 100 zł plus 30 zł za dojazd. Jest to cena za godzinę- dlatego „wynajęci mężowie” mogą nam pomóc w naprawie kilku rzeczy za jednym razem.

Taki „mąż do wynajęcia” ma wiele zalet – nie musimy go prosić o zrobienie czegokolwiek – ponieważ przychodzi i sam oferuje swoją pomoc, nie pije piwa, nie ogląda meczu gdy leci mój ulubiony serial w tv, nie zostawia brudnych skarpetek, nie domaga się śniadania, obiadu i kolacji, nie narzeka, nie marudzi itp. – jedyne „ale” to to, że trzeba mu płacić … i to nie mało… cóż za pieniądze można mieć wszystko, ale czy jesteśmy w stanie kupić prawdziwe szczęście????

Zobacz również:

  1. Wynajmę brzuch od zaraz
  2. Handel niepraną bielizną: dziwactwo czy dewiacja?
  3. Nowe oblicza nimfomanii
  4. Jak wygląda zmiana płci w Polsce?

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Mąż do wynajęcia

  1. avatar Kolorowapani pisze:

    Ja chętnie zatrudnię jako pomoc domową i nie tylko…

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Witaminki dla chłopczyka i dziewczy…
Dzieciom daję tylko dwie witaminy, mianowicie D3 w ilości 1000 oraz Ascolip czyli...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
Przy takiej cerze trzeba suplementować dobrej jakości witaminę C - polecam w formie liposomalnej...
darmowe dzwonki na telefon
https://dzwonkinatelefon.pl/ to serwis specjalizujący się w udostępnianiu bezpłatnych dzwonków na telefony, kompatybilnych ze wszystkimi...
Czyraki
Mam podobny problem już kilka lat, tylko zaczyna się jesień, zima zaraz mi...