Nowe perfumy Lov U Connected od Avon | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Nowe perfumy Lov U Connected od Avon

29 stycznia 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Lov U Connected to nowy kwiatowo-owocowy zapach od Avon, idealny na walentynki.  W szklanej buteleczce w kształcie serca zamknięte są soczyste nuty mandarynki, romantycznej róży i drewna sandałowego, które otulą każdą z nas, sprawiając, że poczujemy się jak w czułych objęciach ukochanej osoby. Ten wyjątkowy zapach to uczucie bliskości i miłości, które zostało stworzone w 100% z naturalnych składników.

Nowe perfumy Lov U Connected od Avon

W dzisiejszym świecie odległość nie jest dla zakochanych żadną przeszkodą. Dzięki mediom społecznościowym można być w kontakcie i okazywać sobie miłość niemal w każdej chwili. Aby jeszcze silniej wzmacniać tę wyjątkową wieź, marka Avon stworzyła nowy zapach Lov U Connected, który jest codziennym eliksirem miłości.

Kompozycja musujących nut mandarynki połączonych z romantyczną różą, w trwałych objęciach drewna sandałowego sprawia, że zapach subtelnie otula i wywołuje uczucie szczęścia. Na twarzy każdej obdarowanej nim kobiety zagości uśmiech, tak jak w obecności ukochanej osoby, nawet, gdy nie ma jej obok.

100% naturalnych składników

Trzy główne składniki zapachu Lov U Connected – mandarynka, róża i drewno sandałowe – pochodzą z Laboratoire Monique Remy (LMR), niezwykle cenionego francuskiego laboratorium, które wyznacza nowe standardy jakości i dostarcza składniki do produkcji najbardziej ekskluzywnych perfum.  Są to w 100% czyste i naturalne ekstrakty, produkowane z dużym zaangażowaniem w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.

Zapach Lov U Cbędzie dostępny w katalogu Avon 2/2024 w cenie 69,99 zł. Można zamówić go u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.plPonad 20 proc. ze sprzedaży produktów Avon[1] pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet.

[1] Średnio, w oparciu o dane z roku 2021, dotyczące zniżek od sugerowanych cen odsprzedaży, oferowanych Konsultantkom Avon na całym świecie; nie każda Konsultantka uzyskuje maksymalne benefity, indywidualnie uzyskiwane wynagrodzenie jest uzależnione od różnych czynników.

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurs na technika usług fryzjerskich…
Jak będą Ci potrzebne jakieś szkolenia, to polecam INOAR. Współpracują zarówno z nowicjuszami...
studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...