Nocleg w jurcie. Niezwykły wypoczynek w Starej Morawie

24 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W południowej części Dolnego Śląska w gminie Stronie Śląskie znajdziemy wyjątkowe rozwiązanie na urlop. Są to nowoczesne jurty do wynajęcia. Ekologiczne budowle na planie koła umieszczone zostały w zielonej, górskiej okolicy. Noclegi w jurtach zyskują coraz większą popularność. Zawdzięczają to między innymi swojej niecodziennej formie, która pozwala na dogłębny relaks i wypoczynek bliski naturze. Kompleks „4 żywioły” w Starej Morawie to miejsce w którym czekają Cię górskie przygody połączone z komfortową rekreacją w starannie urządzonej przestrzeni.

Nocleg w jurcie

Wyposażenie jurt na wynajem

Jurty znane są ludzkości już od wieków. Najczęściej kojarzone są z mongolskimi schronieniami. Bawełniane poszycie może sprawiać wrażenie, że blisko im do namiotu, jest ono jednak mylne. Jurty zbudowane są na solidnej konstrukcji z drewna jodłowego i zabezpieczone bawełnianym poszyciem wysokiej klasy. W środku znajdziemy ekologiczny system ogrzewania i klimatyzację. Dzięki temu rozwiązaniu doskonale nadają się na letnie wyprawy, jak i zimowy urlop.

Ważnym elementem jest urządzenie i wystrój wnętrz. Tutaj znacznie bliżej przypominają klasyczne domki do wynajęcia. Jurty w Starej Morawie wyposażone zostały w 5 miejsc noclegowych. Znajdziemy w nich również komfortową łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny z jadalnią. Stanowią starannie urządzoną przestrzeń, która pozwoli Ci całkowicie się odprężyć. Jurty do wynajęcia posiadają także świetlik – czyli okno dachowe. Jest ono umieszczone w centrum jurty i pozwala obserwować na całodobową obserwację nieba.

Zielona okolica Starej Morawy

Nocleg w Starej Morawie to rozwiązanie dla osób, które szukają wygody połączonej z aktywnej wypoczynkiem. Okolica gminy Strony Śląskie oferuje nam bliskość zarówno gór, jak i wody. W sąsiedztwie znajduje się zalew w Starej Morawie, który jest jednym z najwyżej położonych zbiorników wodnych w Polsce. Dużą atrakcją w okresie zimowym są okolice stoki narciarskie i liczne szlaki w górach. W ofercie ośrodka „4 żywioły” znajdziemy również domki kopułowe na wynajem. Sprawdź ofertę obiektu i wybierz coś dla siebie: Nocleg Stara Morawa.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklepy dziecięce
Tam jest dość drogo nawet przy promocji...
Przeludnienie na świecie
Jak kolejne obszary będą niezdatne do zamieszkania wskutek zmian klimatu to ludzie w zagęszczeniu...
Eyeliner, kredka, pędzelek - akceso…
Są też pędzelki do eyelinera, ja taki mam i dobrze się spisuje.
Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie
Każda wiedza jest przydatna w praktyce kosmetycznej.