URODA I ZDROWIE

Nietypowe pomysły na wieczór panieński

21 maja 2018, dodał: EKSPERTKA

Wieczór panieński to wielkie wydarzenie, zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i jej koleżanek, które będą towarzyszyć jej w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Dlatego też warto zadbać o to, aby wieczór panieński był tak samo udany, jak i dzień zaślubin. Koleżanki panny młodej powinny postawić na oryginalne pomysły, a także wybrać miejsce, które będzie do tego idealne. Na całe szczęście organizowanie przyjęć związanych z wieczorem panieńskim jest coraz popularniejsze, dlatego też znalezienie odpowiedniego miejsca, nie powinno stanowić żadnego problemu.

Gdzie warto zorganizować wieczór panieński?

Na liście idealnych miejsc, w których można zorganizować takie przyjęcie, nie brakuje tych nawet najbardziej wymyślnych. Bardzo popularnym pomysłem jest na przykład wieczór panieński w Spa, które jako miejsce, przyciąga coraz więcej osób, które jeszcze przed ślubem, chciałyby się zrelaksować. Wieczór panieński w Spa jest idealnym pomysłem, zwłaszcza jeśli zaproszonych przyjaciółek nie jest zbyt wiele. Różnego rodzaju zabiegi upiększające, jak i masaże, pozwalają się zrelaksować oraz odpocząć przed tym najważniejszym dniem.

Tego typu miejsca mają przygotowane już różnego rodzaju oferty. Dzięki temu można zastanowić się, czy wybrać gotowy pakiet, czy też skomponować go samemu, uwzględniając ulubione zabiegi relaksacyjne. Jeśli zna się dobrze przyszłą pannę młodą, można samemu ułożyć jej taki plan, wykorzystując jedynie jej ulubione formy relaksu.

Ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru panieńskiego będzie kilkudniowy wyjazd w góry lub nad morze. Oczywiście wtedy z wieczoru panieńskiego robi się cały wyjazd panieński, ale jeśli można sobie na to pozwolić, warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. Kilka dni spędzonych na relaksie z przyjaciółkami, z całą pewnością pozwoli się odstresować, a także zastanowić się, co jeszcze warto przygotować przed samą uroczystością.

Jakie atrakcje warto zorganizować podczas wieczoru panieńskiego?

Jeśli wieczór panieński odbywa się w Spa albo w hotelu, wtedy zdecydowanie łatwiej zadbać także o atrakcje. Podczas pobytu w Spa, takimi atrakcjami mogą być już zabiegi oraz masaże same w sobie. Swojej przyjaciółce, przyszłej pannie młodej, można wymyślić coś oryginalnego i nietypowego i na przykład wykupić dla niej kąpiel w czekoladzie, albo masaż rozgrzanymi kamieniami. Tego typu atrakcje nie tylko rozluźnią mięśnie, ale i wyciszą cały umysł. To właśnie dlatego takie zabiegi wskazane są osobom, które często się denerwują lub prowadzą nieregularny tryb życia.
Warto zadbać także o relaksacyjną muzykę oraz pyszne jedzenie.

Urozmaiceniem takiego wieczoru panieńskiego będą też wszelkiego rodzaju gry i zabawy. Jest to doskonały sposób na to, aby poznać lepiej swoje przyjaciółki. W razie braku własnego pomysłu, w internecie znaleźć można bardzo dużo gier oraz zabaw wszelkiego rodzaju, które będą odpowiednie właśnie na wieczór panieński. Warto się zainspirować, aby było to wydarzenie niezapomniane i relaksujące dla samej panny młodej.

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Toruń
Swego czasu sporo schudłam i wiem jak jest ciężko podjąć walkę w pojedynkę,...
Wypożyczalnia aut
To jest tańsze niż taxi czy wypożyczanie na doby, jak dla mnie fajna opcja.
Jak przygotować się do lata?
Ćwiczę codziennie i ograniczyłam słodycze...
Wyposażenie do przedszkola
Na pewno teraz przedszkola postawią na środki dezynfekcyjne, po doświadczeniach z tej epidemii...