Nick Vujicic we Wrocławiu czyli Życie Bez Ograniczeń!

12 października 2018, dodał: EKSPERTKA

Czy bez rąk i nóg można spełniać swoje marzenia: pokonywać bariery, realizować swoje plany, podróżować i poznawać nowych ludzie, po prostu cieszyć się życiem i być szczęśliwym? Nick Vujicic udowadnia, że to nie tylko możliwe w jego przypadku, ale każdy z nas może sięgać po szczyty!   Cieszę się, że już niebawem bo 27 października w Hali Stulecia we Wrocławiu będę mogła być częścią niesamowitego spektaklu życia, którego głównym bohaterem będzie ta wyjątkowo pozytywna osoba.

Nick jest też autorem  światowego bestsellera „Bez rąk. Bez nóg. Bez ograniczeń.”, Wystąpił w słynnym filmie „Cyrk Motyli”, Inspiruje miliony i pragnę aby zainspirował również mnie, osobę, która często zapomina o tym co w życiu najważniejsze i gubi swoje ukryte pragnienia w gąszczu wirtualnego świata.

Poczuj niesamowite emocje i zobacz niezwykłą sztukę, która opowiada autentyczną historię o pokonywaniu przeszkód by zainspirować Cię do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Grupa ponad 1000 wspaniałych osób: organizatorzy, prelegenci, artyści pracuje nad tym, aby 27 października 2018 r.  był wyjątkowym dniem w Twoim życiu…

Nick Vujicic to istny „Gigant Życia”, człowiek udowadniający, że nie ma barier nie do przekroczenia. Aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4 miliony fanów na Facebooku.

Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego, urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.

Ten Gigant życia,  odwiedza dzieci w krajach trzeciego świata zarażone wirusem HIW aby dać im wiarę w ludzi, nadzieję na lepsze jutro.  Wszędzie tam, gdzie innym zagląda strach w oczy, pojawia się Nick. Jego życie i to kim jest niesie niezwykle ważne przesłanie – żyj bez ograniczeń bez względu na sytuację, w której się aktualnie znajdujesz. Pragniemy, aby jego wyjątkowa historia stała się również podstawą wyjątkowego widowiska artystycznego – tańca, muzyki i śpiewu, które pobudzą wszystkie zmysły i dadzą ludziom energię do przezwyciężenia swoich ograniczeń.

Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę. Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi. Już gdy był małym chłopcem  Nick uświadomił sobie, że nie jest jedyny, i postanowił pokonać swoją chorobę. Nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie niezbędne, codzienne czynności: pisać używając palców u stopy, używać komputera, czesać się, golić, myć zęby, odbierać telefon, pić wodę ze szklanki, jeździć na deskorolce, a nawet kopać piłki tenisowe, grać w golfa, surfować czy grać na perkusji. Obecnie ma przy swoim boku ukochaną kobietę i został szczęśliwym tatą…

Występ Nicka Vujicica będzie w całości tłumaczony na język polski (w cenie biletu).

Od trzech edycji tego wydarzenia, udowadniamy, że inspiracja może mieć wymiar światowy. Być może po raz pierwszy na świecie zobaczysz show, które łączy w sobie wyjątkowe prelekcje światowej klasy liderów, którym przewodzić będzie sam Nick Vujicic! To próba połączenia przemówień z równie ważnymi występami artystycznymi – inspirująca całość opowiadająca historię o marzeniach.

Wydarzenie skierowane do każdego bez względu na wiek, wiarę, ograniczenia. Wyjątkowa podróż do świata, w którym takie wartości jak miłość, uczciwość i prawda są najważniejsze.

Mamy marzenie, aby dać szansę Polakom na cudowne chwile, które będą niezwykłą inspiracją do zmian na kolejne pokolenia. Wierzymy, że postawa jaką zaprezentują prelegenci będzie wyjątkowym preludium do kształtowania takich wartości jak: miłość, wiara, człowieczeństwo wśród ludzi.

 

KUP BILET: http://www.zbo4.rejestracjamp.pl/kupbilet

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Lifting twarzy hifu Gdańsk
Zerknij na https://www.magicznaklinika.pl/ jak to wygląda i cenowo i jakich efektów się spodziewać,...
Gdzie upolować promocje online?
> Wyszukana napisał/a:> > malinamalwa napisał/a:> Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde...
serum do rzęs Art Lash Christian La…
dla mnie to serum jest mega. Ja je stosuję regularnie już od dłuższego...
licówki porcelanowe
Dzień dobry chce założyć licówki porcelanowe w tej stomatologii https://dentomed.com.pl/stomatologia-estetyczna/Czy ktoś może zna tą...