URODA I ZDROWIE

„Naładuj swoje czakry” – recenzja

31 grudnia 2019, dodał: Iwona Marczewska

Płynąca przez nas energia to dla wielu osób pojęcie z pogranicza mistyki, jednak bez względu na podejście, które może być bardziej filozoficzne lub bardziej naukowe, każdy z nas doświadcza czegoś, co nazywa energią. Wszyscy doświadczamy też nieprzyjemnych sytuacji, w których bardzo odczuwalny jest spadek energii, jej zablokowanie. Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że mamy wpływ na jej poziom, a właściwie na sprawność jej przepływu. W jaki sposób możemy go regulować? Co nas naładowuje, a co rozładowuje?

„Naładuj swoje czakry” to książka, która nie tylko odpowie na powyższe pytania, ale odsłoni przed nami delikatną architekturę duszy i wyjaśni, w jaki sposób kształtuje się struktura charakteru, w tym wszystkie blokady, które przeszkadzają nam cieszyć się życiem. Wiedza dotycząca umiejętności zachowania równowagi energetycznej to klucz otwierający drzwi do lepszego samopoczucia, pełniejszego przeżywania codzienności, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym oraz duchowym. To także potężne narzędzie pomagające rozwiązać problemy natury emocjonalnej, seksualnej, pokonać lęk i depresję.

Dr Anodea Judith jest magistrem psychologii klinicznej i doktorem nauk w dziedzinie zdrowia. Prężnie działa nie tylko w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, ale także w Ameryce Środkowej i Europie. To już kolejna z jej książek, która w krótkim czasie trafiła na światowy rynek księgarski. Nic dziwnego, że wydawnictwa chętnie tłumaczą i rozpowszechniają kolejne tytuły, ponieważ dr Judith jest prawdziwą ekspertką. Jej entuzjastyczne podejście i chęć dzielenia się wiedzą sprawiają, że książki czyta się doskonale. Każda z nich wnosi coś nowego i jest odkrywcza nawet dla „zawodowców”, a zarazem przystępna dla tych, którzy dopiero zaczynają zagłębiać się w tajniki systemu energetycznego zbudowanego z czakr. Jeśli więc temat ten jest dla kogoś obcy, nie jest to powód, aby nie sięgnąć po książkę. Dlaczego warto?

Dlatego, że książka, łącząc w sobie cechy poradnika psychologicznego, przewodnika duchowego i podręcznika dotyka tematyką obszarów, w których każdy z nas ma większy lub mniejszy problem. Nikt z nas nie jest wolny od obciążeń emocjonalnych, ale każdy z nas może poczuć się lepiej pozbywając się tych blokad. Autorka wyjaśnia nam, w jaki sposób nawet nieuświadomione kompleksy wpływają na sposób zachowania, wygląd, działania, sposoby komunikacji i wiele innych sfer życia. Nie ocenia, nie kpi z naszych lęków i ograniczeń, a jej podejście do czytelnika jest pełne wsparcia, zrozumienia, pozbawione jakiejkolwiek wyższości czy dominacji „lekarza” nad „pacjentem”.

Książka jest rewelacyjnych studium ludzkich zachowań, co pozwala lepiej poznać siebie i otaczających nas ludzi. Przede wszystkim jednak pomaga uwolnić przepływ energii, której kumulowanie lub blokowanie w wyniku konkretnych sytuacji sprawia, że zaczynamy działać ze szkodą dla siebie i innych. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy pracę nad sobą samym i własnym charakterem mają na liście priorytetów.

Iwona

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Bolesne miesiączki
Najczęściej stosowane "lekarstwo" w przypadku bolesnych miesiączek, to po prostu tabletki antykoncepcyjne. Ginekolodzy...
Sport we dwoje
Badmington lub tenis jest fajna opcją dla par.
Czym myć żaluzje?
Dobrze sprawdza się gąbka, wystarczy wyciąć odpowiednią szerokość.
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Na szczęście nie ma nowych obostrzeń więc jest nadzieja, że w maju już będzie...