URODA I ZDROWIE

„Naładuj swoje czakry” – recenzja

31 grudnia 2019, dodał: Iwona Marczewska

Płynąca przez nas energia to dla wielu osób pojęcie z pogranicza mistyki, jednak bez względu na podejście, które może być bardziej filozoficzne lub bardziej naukowe, każdy z nas doświadcza czegoś, co nazywa energią. Wszyscy doświadczamy też nieprzyjemnych sytuacji, w których bardzo odczuwalny jest spadek energii, jej zablokowanie. Nie będzie odkrywczym stwierdzenie, że mamy wpływ na jej poziom, a właściwie na sprawność jej przepływu. W jaki sposób możemy go regulować? Co nas naładowuje, a co rozładowuje?

„Naładuj swoje czakry” to książka, która nie tylko odpowie na powyższe pytania, ale odsłoni przed nami delikatną architekturę duszy i wyjaśni, w jaki sposób kształtuje się struktura charakteru, w tym wszystkie blokady, które przeszkadzają nam cieszyć się życiem. Wiedza dotycząca umiejętności zachowania równowagi energetycznej to klucz otwierający drzwi do lepszego samopoczucia, pełniejszego przeżywania codzienności, zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym oraz duchowym. To także potężne narzędzie pomagające rozwiązać problemy natury emocjonalnej, seksualnej, pokonać lęk i depresję.

Dr Anodea Judith jest magistrem psychologii klinicznej i doktorem nauk w dziedzinie zdrowia. Prężnie działa nie tylko w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, ale także w Ameryce Środkowej i Europie. To już kolejna z jej książek, która w krótkim czasie trafiła na światowy rynek księgarski. Nic dziwnego, że wydawnictwa chętnie tłumaczą i rozpowszechniają kolejne tytuły, ponieważ dr Judith jest prawdziwą ekspertką. Jej entuzjastyczne podejście i chęć dzielenia się wiedzą sprawiają, że książki czyta się doskonale. Każda z nich wnosi coś nowego i jest odkrywcza nawet dla „zawodowców”, a zarazem przystępna dla tych, którzy dopiero zaczynają zagłębiać się w tajniki systemu energetycznego zbudowanego z czakr. Jeśli więc temat ten jest dla kogoś obcy, nie jest to powód, aby nie sięgnąć po książkę. Dlaczego warto?

Dlatego, że książka, łącząc w sobie cechy poradnika psychologicznego, przewodnika duchowego i podręcznika dotyka tematyką obszarów, w których każdy z nas ma większy lub mniejszy problem. Nikt z nas nie jest wolny od obciążeń emocjonalnych, ale każdy z nas może poczuć się lepiej pozbywając się tych blokad. Autorka wyjaśnia nam, w jaki sposób nawet nieuświadomione kompleksy wpływają na sposób zachowania, wygląd, działania, sposoby komunikacji i wiele innych sfer życia. Nie ocenia, nie kpi z naszych lęków i ograniczeń, a jej podejście do czytelnika jest pełne wsparcia, zrozumienia, pozbawione jakiejkolwiek wyższości czy dominacji „lekarza” nad „pacjentem”.

Książka jest rewelacyjnych studium ludzkich zachowań, co pozwala lepiej poznać siebie i otaczających nas ludzi. Przede wszystkim jednak pomaga uwolnić przepływ energii, której kumulowanie lub blokowanie w wyniku konkretnych sytuacji sprawia, że zaczynamy działać ze szkodą dla siebie i innych. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy pracę nad sobą samym i własnym charakterem mają na liście priorytetów.

Iwona

Książkę poleca Studio Astropsychologii – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy Wydawnictwu za udostępnienie egzemplarza recenzyjnego –
Redakcja

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zakupy przez internet
Oczywiście, ze robię zakupy przez internet, a to wszystko dlatego że niejednokrotnie w sieci...
komputer do grania
A ja uważam, że komputer jest lepszy do gry. Na PC jest...
drukarka z tanimi zamiennikami
Ja zawsze kupuję zamienniki do drukarki.
kawiarka
Moim zdaniem nie ma lepszej kawy niż z kawiarki :)