URODA I ZDROWIE

Najpiękniejsze dziewczyny mieszkają w Łodzi!

1 października 2010, dodał: Redakcja
Aleksandra Ziemińska zwyciężyła konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010.
W środę 22 września w warszawskim teatrze Polskim odbył się polski finał najbardziej prestiżowego konkursu modelek – Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010. Podczas uroczystego wieczoru 21 finalistek, wybranych spośród tysięcy dziewcząt z całego kraju, zaprezentowało się jury. Z tej grupy zostało wybranych najpierw dwanaście, a potem sześć, spośród których wyłoniono najlepszą. Do finałowej szóstki weszły: Aleksandra Ziemińska, Monika Kulesza, Angela Kosiba, Paulina Kalicka, Katarzyna Dyjach, Claudia Kowalewska. Jury zdecydowało, iż zwyciężczynią zostanie – Aleksandra Ziemińska, jednak jak sami przyznali tegoroczny wybór okazał się bardzo trudny. „Jestem zachwycona, gdyż w tym roku był bardzo wysoki poziom dziewcząt i było nam naprawdę ciężko jako evaluation committee wybrać 21 finałowych dziewczyn, potem dwunastkę, a następnie tylko szóstkę. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie dziewczyny są rewelacyjne” – powiedziała Agnieszka Stańczyk Dyrektor konkursu w Polsce,  jurorka i przewodnicząca Evaluation Committee. Przewodniczący jury Bernard Hennet, Prezes Grupy Elite dodał: „wierzę, że tegoroczna zwyciężczyni odniesie sukces i wróżę jej wielką międzynarodową karierę”.
Zwyciężczyni – siedemnastoletnia łodzianka, już wkrótce wyjedzie do Chin, aby w Szanghaju wziąć udział w światowym finale konkursu i walczyć o główną nagrodę – kontrakt o łącznej sumie 1 miliona dolarów i nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite.
W tegorocznej edycji Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010 wybrana została również modelka o najpiękniejszych włosach – modelką Schwarzkopf zastała Bogna Hamera (także łodzianka), która wygrała roczny kontrakt z Agencją Elite. Piotr Strzelczyk Dyrektor Marketingu Henkel wręczając nagrodę powiedział „Nasza marka postanowiła zostać partnerem tytularnym konkursu i po raz pierwszy wybrać jedną z finalistek kierując się kryterium jakim są włosy dziewczyny. Przyznaję, że wybór okazał się trudny. Z przyjemnością zauważamy, iż dziewczęta w Polsce już od najmłodszych lat dbają o włosy, tak też jest z naszymi finalistkami.”
Ósmą Galę Finałową poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Kuba Klawiter, a gwiazdami wieczoru, prócz młodych modelek byli Nick Sinckler i Kashmir. Modelki zaprezentowały najnowsze kolekcje jesień/zima marek Mango, New Look oraz Aldo, a także najnowsze trendy stylizacji włosów z kolekcji Essential Looks marki Schwarzkopf. Po uroczystej gali gości Schwarzkopf Elite Model Look 2010 gościł warszawski klub Dekada. O dobry humor przybyłych zadbała firma Stock serwując drinki na bazie brandy i Stock Prestige
Transmisja z tego wydarzenia – 2 października o godz. 22.50 na antenie TV4. 
Konkurs Elite Model Look Polska przeprowadzany jest od 8 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski z których wiele, nie tylko zwyciężczynie rozpoczęło już kariery światowych modelek. Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. Sławę ELITE MODEL LOOK zawdzięczają Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Karen Mulder. Swoją szansę wykorzystały również laureatki ubiegłych polskich edycji konkursu. Zwyciężczyni sprzed czterech lat, Ania Porzuczek czy Milena Cichecka, które nie tylko chodzą po wybiegach obecnie m.in. Paryża, Londynu, Mediolanu, Barcelony, Wiednia, Nowego Jorku czy Tokio ale także pracują z najlepszymi projektantami.
Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl.
Dodała: Marta


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie iść na randkę?
W lato to zdecydowanie plener:) Piękny pejzaż gdzieś nad wodą, romantyczny zachód słońca za miastem...
Płukanka z zielonej herbaty
Ja do przyciemniania używałam płukanki z czarnej herbaty, ale po niej włosy były...
Zdrowe odżywianie :)
Ja na lato odstawiłam pieczywo, makaron i mięso, a jem dużo warzyw i owoce sezonowe.
Serum czy krem?
Hmmm, ja smaruję się tym samym rano i wieczorem, nawet nie doczytałam...