Najnowsza kampania Simply Life marki Born2be 

20 maja 2021, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Odradzająca się fascynacja naturą stała się inspiracją do stworzenia kampanii Simple Life marki Born2be, która propaguje życie z dala od zgiełku miasta. Przyjrzenie się sobie i swoim potrzebom stało się fundamentalną wartością, która w aktualnej rzeczywistości nabiera jeszcze większego znaczenia.

Najnowsza kampania Simply Life marki Born2be skupia się na odnalezieniu spokoju i harmonii w pandemicznej rzeczywistości, które jak się okazuje są  tuż obok. Ta idea ma łączyć ludzi, kreować przestrzeń komunikacji, a także pozwolić im zreflektować się nad tym, co ważne tu i teraz. Wiosenno-letnia kolekcja Born2be to głównie inspiracja naturą, ale również pokazanie zależności między modą, przyrodą a aktualnymi wydarzeniami. Motyw przynależności do natury jest więc tu kluczowym aspektem.

Powrót na łono natury to zwiewna, ale utrzymana w jednej palecie kolorystycznej garderoba. Nie brak tu ciepłych kolorów ziemi oraz denimu. Damska kolekcja składa się z delikatnej garderoby, przykuwającej uwagę kolorami ziemi oraz ultra modną kratą. Dodatkowo marka wykorzystała motyw przeciwieństw, łącząc lekkie tkaniny z oversizowymi elementami, tworząc tym samym mocne, charakterystyczne stylizacje jak w przypadku denimowych stylizacji. Born2be na ten sezon proponuje m.in. koronkowe espadryle, tenisówki oraz eleganckie czółenka. Damskie kroje połączone w palecie neutralnych barw pozwoliły na niepowtarzalną kompozycję outfitów inspirowanych naturą.

Kolekcje dla mężczyzn charakteryzują kroje w swobodnych i komfortowych stylizacjach. Ciepła, neutralna kolorystyka nadaje garderobie nieco miejskiego luzu. Całość uzupełniona jest o propozycje męskich tenisówek- pasujących niemal do  każdej stylizacji.

Zobacz najnowszą kampanię Simply Life marki Born2be i odkryj kolekcję na ten sezon!

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jedzenie do pracy
Zazwyczaj kupuję jakieś gotowe jedzenie typu sałatka, jogurt etc. I do tego...
Moje wymarzone zaręczyny...
W górach, wśród pięknej przyrody, z dala od tłumu turystów
Pomysły na obiad
Jak nie mam pomysłu na obiad ani chęci do wymyślania i gotowania,...
Mieszkanie w Łodzi
Teraz są fajne osiedla na obrzeżach Łodzi, kto chciałby mieszkać w zadymionym centrum??