Najmodniejsza biżuteria na lato!

11 sierpnia 2021, dodał: julia162
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Lato to najlepsza pora roku na wyeksponowanie wszelkiego rodzaju dodatków, w tym również biżuterii. Nic nie stanowi lepszej ozdoby letniej stylizacji niż np. kolorowy pierścionek lub wielobarwne bransolety czy naszyjnik. Warto więc przyjrzeć się najnowszym trendom w noszeniu biżuteryjnych dodatków w tym sezonie.

Najmodniejsza biżuteria na lato

Niekwestionowanie największy prym w trendach biżuteryjnych wiedzie ponadczasowe złoto. Również tego lata bardzo modne są wszelkiego rodzaju łańcuszki w złotym kolorze – zarówno te bardzo cienkie i delikatne, jak i te grube i ciężkie. Najnowszym trendem jest zestawianie i łączenie ich ze sobą. Równie modne co łańcuszki są również kolczyki (np. w kształcie dużych, złotych obręczy z motywem plecionki). Złota biżuteria jest najbardziej uniwersalna i można dopasować ją do prawie każdej letniej stylizacji.

Kolorowe akcenty

Równie ładnie co złoto, prezentują się w biżuterii również kolorowe materiały w postaci różnego rodzaju kamieni (np. turkusów), koralików i błyszczącej emalii. Najmodniejsze są wielokolorowe emaliowane pierścionki, naszyjniki z drewnianych koralików lub dopasowane bransoletki z różnobarwnych sznureczków i rzemyków. Takie kolorowe akcenty najlepiej oddają wakacyjną atmosferę letnich miesięcy.

biżuteria na lato 2021

Perły

Perły są w tym sezonie nieodłącznym elementem tzw. biżuterii oceanicznej, która jest niezwykle modną, letnią ozdobą. Tradycyjne naszyjniki z pereł ustępują miejsca bardziej nowoczesnej biżuterii, w której perła jest delikatnym, ozdobnym akcentem. Zaliczyć można do niej np. kolczyki-nausznice, pierścionki, asymetryczne naszyjniki, a także charmsy, w których perłowe akcenty zestawiane są ze szlachetnymi kamieniami.

Ze świata natury

W tym sezonie równie modna jest także biżuteria z motywami ze świata flory i fauny. Mogą to być delikatne przywieszki i charmsy lub bardziej okazałe dodatki (np. w postaci grubej obrączki). Do najpopularniejszych motywów należą te w postaci owadów (np. ważek, pszczół, motyli), liści, kwiatów, łodyg, owoców i morskich muszelek.

kolorowe bransolety na lato

Kolorowe bransoletki

Idealną ozdobą na lato są nie tylko bransoletki na rękę, ale również te na kostkę. Mogą być one bardzo efektownym dopełnieniem letnich stylizacji. W tym sezonie najmodniejsze są złote lub sznurkowe bransoletki z kolorowymi akcentami w postaci koralików i kamieni. Hitem są koralikowe kwiatki, które pojawiają się również na najmodniejszych ubraniach, ozdobach i dodatkach.

biżuteria na kostkę

zobacz również:

Bluzki hiszpanki – najgorętsze stylizacje!

Bucket hat – najmodniejsza czapka tego sezonu!

Sukienka szmizjerka – obowiązkowy element letniej szafy!

Najpiękniejsze sukienki letnie w 2021 – gdzie ich szukać?

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz