URODA I ZDROWIE

Najlepsze materace dla osób otyłych

25 lutego 2020, dodał: Redakcja

Osoby ze stwierdzoną otyłością lub pozostające pod opieką lekarza dietetyka, podobnie jak osoby przechodzące rehabilitację lub rekonwalescencję – powinny w szczególny sposób zatroszczyć się o właściwy materac dla siebie. Naturalnie w przypadku posiadania rehabilitanta, ortopedy czy prowadzącego fizjoterapeuty – najlepiej poradzić się właśnie specjalisty pierwszego kontaktu w zakresie tego, jaki materac wybrać dla własnej wygody, ale również zdrowia.

materace2

 

Niewłaściwie dopasowany materac może nie tylko zmniejszyć szansę na szybkie i komfortowe zasypianie czy regeneracyjny sen, ale może nawet poważnie zaszkodzić układowi ruchu – zwłaszcza przy dodatkowych kilogramach użytkownika. Dla osób o masie ciała powyżej 120 kilogramów rekomendowane są już najbardziej twarde materace w ofercie producenta i nie warto robić odstępstw od tej zasady.

Każdy producent daje ten sam wachlarz możliwości jeśli chodzi o stopień twardości materaca:

  • miękkie H1 dedykowane osobom szczupłym i dzieciom;
  • średniotwarde H2 i twarde H3 dla osób o umiarkowanych preferencjach i budowie ciała;
  • najtwardsze H4 dedykowane osobom o masie ciała powyżej 120 kilogramów.

Bogata oferta materaców na Sweetsen

Na szczęście dzisiaj w ofercie sklepów internetowych i producentów materaców sypialnianych nie brakuje propozycji modeli dopasowanych do specjalnych potrzeb klientów, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie gotowe rozwiązanie lub ewentualnie zaprojektuje je od podstaw. Pomoc ze strony fachowych doradców i nieskończona gama materiałów naturalnych oraz surowców syntetycznych mogących wejść w skład tworzonego materaca https://sweetsen.pl/Twarde-c146 dla osób powyżej 100 kg – to gwarancja pełnej satysfakcji oraz uzyskania produktu trwałego. Trwałość i niezawodność materaca to także czynnik, na którym zależy większości klientów sięgających po modele bezpośrednio u producenta.

Oszczędność finansowa i wyjątkowe warunki gwarancyjne

Producenci, którzy jak Sweetsen są obecni na rynku od wielu lat i korzystają ze sprawdzonej linii produkcyjnej oraz mają godnych zaufania dostawców materiałów i surowców – mogą dawać również wyjątkowo korzystne warunki gwarancji. Oprócz tego, że na materace tego producenta udzielana jest dwuletnia gwarancja oraz dodatkowa dwudziestoletnia gwarancja na formatki sprężyn, to jeszcze dodatkowo klient posiada pełne prawo do zwrotu zakupionego modelu w ciągu 30 dni od dostawy.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz