Moskitiera okienna HAFT S.A. – sposób na spokojny relaks

8 maja 2014, dodał: gutpr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Nieproszeni goście w naszym domu?  Poza wpadającymi do wnętrz promieniami słońca czeka na nas również – niestety przykra niespodzianka w postaci drobnych insektów, które mogą popsuć humor… Jak sobie z nimi poradzić w nadchodzącym sezonie? Proste w montażu moskitiery firmy HAFT S.A. będą wystarczająco skuteczną ochroną.

Przezroczysta tkanina w formie drobnej siateczki, z której wykonane są moskitiery HAFT S.A., zapewnia doskonałą ochronę przed wpadającymi do mieszkania owadami. Niezwykle szczelna struktura skutecznie uniemożliwia nawet najdrobniejszym insektom przedostanie się do środka. Dzięki temu uciążliwe komary, muchy czy pająki nie zakłócą nam odpoczynku przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych. Siateczka stanowi subtelną osłonę, zapewniając jednocześnie stały dostęp światła dziennego i przewiew powietrza. Z tego względu nie dość, że jest najprostszym, to również bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Montaż ramkowej moskitiery HAFT S.A. jest niezwykle prosty. Nakładana jest ona za pomocą taśmy z rzepem przyklejanej do zewnętrznej ościeżnicy okna, co umożliwia jej szybkie mocowanie i ewentualny demontaż. Dzięki takiemu systemowi zaczepiania moskitiera nie wpływa w żaden sposób na funkcjonalność okna, pozwalając na jego wygodne użytkowanie. Również czyszczenie drobnej struktury siateczki nie sprawia kłopotu – tkaninę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, by usunąć z jej powierzchni zabrudzenia.

Praktyczne siatki przeciw owadom sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach, zapewniając domownikom spokój w ciągu dnia i w nocy, gdy temperatury zachęcają do spania przy uchylonym oknie.

W ofercie firmy HAFT S.A. dostępne są moskitiery w kolorze białym i czarnym, w rozmiarze 150×130 cm. W komplecie znajduje się również taśma do montażu na ramie okiennej.  Cena zestawu 10,99 zł.

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
ul. Złota 40
62-800 Kalisz
www.haft.com.pl

Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A. to niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce.  Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w oparciu o dwie niezależne technologie: technologię dziewiarską i technologię hafciarską. HAFT S.A. dostarcza na rynek firany i lambrekiny metrażowe w tym: żakardowe oraz haftowane, konfekcje stołową: obrusy, bieżniki i serwetki żakardowe, tkaninowe, plamoodporne oraz gipiurowe,  konfekcje okienną: firanki tkaninowe oraz żakardowe w postaci m.in.: kompletów okiennych, paneli okiennych, firanek makaronowych (typu spaghetti), firanek siatkowych oraz firanek klasycznych, wyroby haftowane wykorzystywane do produkcji konfekcji damskiej i dziecięcej oraz maryjnej m.in.: tkaniny hatowane, tkaniny gipiurowe, koronki haftowane i gipiurowe, kołnierzyki, wykrojniki, emblematy, aplikacje itp,, flagi narodowe oraz maryjne.  Lista wyrobów Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A. nigdy nie jest zamknięta, bowiem młoda, wykwalifikowana i ambitna kadra, z doświadczonym Zarządem na czele, wie jak działać w warunkach gospodarki rynkowej, wyczuwa koniunkturę i modę, nie obawia się kreowania nowych trendów i kształtowania dobrego gustu.

file1399539613

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...