Modelowanie sylwetki – nie tylko przy pomocy diety i ćwiczeń!

8 lutego 2018, dodał: EKSPERTKA

Wielu z nas wydaje się, że osiągnięcie pięknie wymodelowanej sylwetki możliwe jest tylko i wyłącznie przy pomocy odpowiednio dobranej diety i ćwiczeń fizycznych. Prawda jest jednak taka, że istnieją również inne, nowoczesne techniki wspomagania odchudzania, które pomogą nam szybciej uporać się ze zbędnymi kilogramami i wyrzeźbić ciało niczym przy pomocy skalpela. Mowa tu przede wszystkim o nieinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, spośród których na szczególną uwagę zasługuje Vela Shape – kompleksowy zabieg modelująco-ujędrniający, który przynosi widoczne efekty już po pierwszej wykonanej sesji. Na czym polega terapia Vela Shape i dlaczego warto się jej poddać?

Vela Shape – zabieg ujędrniający brzuch i wyszczuplający uda

Wiotka skóra na brzuchu i ramionach, nadmiar tkanki tłuszczowej na udach, biodrach i pośladkach, a także trudne do wymodelowania obszary kolan czy łydek – to problemy, z którymi zmaga się duża ilość osób podczas odchudzania. Okazuje się, że dieta i ćwiczenia nie zawsze są gwarantem idealnie wymodelowanej sylwetki – niektóre rejony ciała są wyjątkowo oporne na ich działanie, w związku z czym, nawet po kilku miesiącach intensywnych treningów i trzymania restrykcyjnej diety, nie zawsze jesteśmy w stanie uzyskać oczekiwane rezultaty. W takim właśnie przypadku idealnie sprawdzą się zabiegi wyszczuplające z zakresu medycyny estetycznej, takie jak Vela Shape. Dzięki skojarzonemu działaniu podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego zabieg przynosi doskonałe efekty w wyszczuplaniu sylwetki, ujędrnianiu skóry, a także walce z cellulitem. To narzędzie, które nie zastąpi odpowiednio skomponowanej diety czy aktywności fizycznej, ale będzie stanowiło doskonały czynnik wspomagający walkę z dodatkowymi kilogramami.

Modelowanie sylwetki i zabieg na cellulit – jakie efekty przynosi?

Vela Shape pozwala na widoczną poprawę wyglądu ciała już po pierwszym wykonanym zabiegu, choć specjaliści z Kliniki Miracki, którzy dysponują tym urządzeniem, zalecają swoim Pacjentom wykonanie całej serii zabiegów (4-6) dla uzyskania jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów. Wielu Pacjentów zauważa nie tylko ogólną poprawę kondycji skóry, która staje się bardziej napięta, jędrna i wygładzona, lecz także rzeczywistą utratę centymetrów, np. na leczonym obszarze brzucha, ud czy ramion.

Vela Shape – czy to bolesny zabieg?

Pacjenci Kliniki Miracki, którzy zdecydowali się na zabieg przy pomocy Vela Shape, uważają go za jedną z przyjemniejszych procedur zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej. Podczas zabiegu możliwe jest odczuwanie silnego rozgrzania skóry, jednak nie wiąże się to z żadnymi poważnymi dolegliwościami bólowymi. Zabieg Vela Shape jest bardzo krótki – na jednym leczonym obszarze ciała trwa jedynie 30 minut. Bezpośrednio po terapii skóra Pacjenta może być rozpalona i zaczerwieniona, jednak ten efekt powinien ustąpić po kilku godzinach od zakończenia terapii. Specjaliści przypominają, aby zabieg Vela Shape łączyć ze zdrowym trybem życia, w którym podstawę stanowi dieta, picie około 2 litrów wody dziennie oraz aktywność fizyczna – to czynniki, które pomogą nam przyspieszyć wydalanie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych i wspomóc proces regeneracji skóry.

Więcej informacji na temat sposobów modelowania sylwetki znajdą Państwo na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Wyciskarka Sana
Sklep Eujuicers.pl
Cena:
1670 zł
Figi korygujące efekt brazylijski
Efekt PUSH - UP - HIT!
Cena:
33 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com