Mleczny posiłek na dobranoc dla niemowlęcia od BoboVita

10 grudnia 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Smacznie śpiący maluszek to jeden z piękniejszych widoków dla rodziców. Spokojny sen wspiera prawidłowy rozwój niemowlęcia, a odpowiednio skomponowana kolacja dostarczy dziecku ważne składniki odżywcze. Jak ją przygotować? Z pomocą przychodzą dwie pyszne kaszki BoboVita Smaczna Kolacja. To pełnowartościowe[1] kaszki zbożowe dla maluszka, które sprawdzą się jako mleczny posiłek na dobranoc.

  • Na etapie wyłącznego karmienia piersią maluszek często budzi się w nocy na kolejne karmienie, ponieważ szybko trawi mleko mamy. Kiedy niemowlę skończy pół roku, jest już gotowe na pokarmy inne niż mleko.
  • Kolacja to ważny posiłek w menu małego dziecka – powinna dostarczać mu składniki odżywcze oraz odpowiednią dawkę energii dla prawidłowego rozwoju.
  • W odpowiedzi na oczekiwania rodziców BoboVita wprowadza dwie kaszki Smaczna Kolacja –delikatne zbożowe posiłki, które świetnie sprawdzą się jako ostatni posiłek przed snem dla niemowląt po 6. i 8. miesiącu życia.
  • Te pyszne nowości dostarczają energię, witaminy i składniki mineralne ważne dla rozwoju młodego organizmu.

Czas na smaczną kolację!

Mleko mamy to najlepszy pokarm dla niemowlęcia, dopasowany do jego wyjątkowych potrzeb. W pierwszym półroczu życia, kiedy maluszek jest karmiony wyłącznie piersią, często może budzić się w nocy na kolejny posiłek. Wszystko dlatego, że jego niewielki żołądek nie jest w stanie zmieścić takiej ilości pokarmu, aby zaspokoić głód aż do rana. Mniej więcej w 6. miesiącu życia, kiedy maluch zaczyna przygodę z rozszerzaniem diety, jest już gotowy na posiłki inne niż mleko. Nowe kaszki BoboVita Smaczna Kolacja to odpowiedź na szczególne wymagania rozwijającego się niemowlęcia. Różnorodne zboża i dwa pyszne smaki to propozycje posiłków na dobranoc, które idealnie urozmaicą jadłospis maluszka.

W trosce o niemowlę

Ostatni posiłek maluszka w ciągu dnia powinien zawierać kluczowe witaminy i składniki odżywcze ważne dla rozwoju młodego organizmu. Dlaczego mleczna kaszka zbożowa to odpowiedni wybór na kolację dla niemowlęcia? Odpowiedź jest prosta! Kaszki BoboVita Smaczna Kolacja to delikatne zbożowe posiłki, które świetnie sprawdzą się jako ostatni posiłek przed snem. Pomogą dziecku odkryć i polubić różnorodność zbóż oraz dostarczą składniki ważne dla prawidłowego rozwoju, m.in.:

  • żelazo i witaminę C dla układu odpornościowego,
  • wapń i witaminę D[2] dla prawidłowego rozwoju kości,
  • witaminy z grupy B – tiaminę (B1)2 dla prawidłowego metabolizmu energetycznego i układu nerwowego, pirydoksynę (B6) i biotynę (B7).

Czy wiesz, że…

…kaszki BoboVita, w tym kaszki Smaczna Kolacja, zawierają wyłącznie odpowiedniej jakości bezpieczne zboża i owoce?

Potwierdzają to setki testów jakości, którym jest poddawana każda partia składników. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że podają swojemu dziecku to, co najlepsze oraz najsmaczniejsze!

Wiemy, jak duże znaczenie ma prawidłowe żywienie najmłodszych. Właśnie dlatego oferujemy produkty przeznaczone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, które są dostosowane do ich wyjątkowych potrzeb na każdym etapie rozwoju. Kaszki BoboVita Smaczna Kolacja to pełnowartościowe[3] posiłki z różnorodnych zbóż, owoców i mleka modyfikowanego. Sprawdzą się jako ostatni posiłek maluszka w ciągu dnia” – mówi Lidia Hoszowska, Młodszy Kierownik ds. Zarządzania Marką BoboVita.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. posiłki, zupki, owoce i kaszki. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych, wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla niemowląt i małych dzieci we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebiko PRO+ 2, Bebilon 2 z Pronutra+, Bebilon Profutura 2 i mleka modyfikowane typu junior oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (m.in.: Bebiko Comfort 2 Nutriflor+, Bebilon Pepti 2 DHA), a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

NUTRICIA Polska jest częścią grupy spółek DANONE – światowego lidera na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce DANONE działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywność dla niemowląt i małych dzieci (NUTRICIA) oraz żywność medyczna (NUTRICIA Medyczna). Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji, zgodnie z którą poprzez żywność niesiemy zdrowie tak wielu ludziom, jak to możliwe. Przez nasze produkty, projekty i programy zachęcamy do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień oraz przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju planety. W 10 lokalizacjach w kraju zatrudnienie znajduje ponad 3 000 osób, rozwijających się zawodowo w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy.

O działalności DANONE można przeczytać w „Nieść zdrowie poprzez żywność. Wkład grupy spółek DANONE w rozwój polskiej gospodarki, społeczeństwa i zdrowia”.

[1] Dotyczy produktu przygotowanego zgodnie z rekomendacją producenta, dodatek mleka i owoców w proszku w zależności od rodzaju kaszki.

[2] Zgodnie z wymaganiami prawa.

[3] Dotyczy produktu przygotowanego zgodnie z rekomendacją producenta, dodatek mleka i owoców w proszku w zależności od rodzaju kaszki.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Korektor tuszujący siwe włosy Mytou…
Ja tego używam tylko w podbramkowych sytuacjach...
Balsam do golenia?
Gilette to jednak taka klasyka dla większości facetów.
Wynajmowanie mieszkania czy kredyt …
Jak się jest nastawionym bardziej na karierę niż przesiadywanie w jednym miejscu to raczej...
Manicure w Poznaniu
Używam zwykłych lakierów, więc zmiana koloru to nie problem, kiedy tylko sobie zamarzę...