URODA I ZDROWIE

Mikołaj – Polecane zabawki dla dzieci

8 listopada 2018, dodał: Redakcja

W grudniu a dokładnie 6 grudnia na całym świecie obchodzone jest święto ku czci Świętego Mikołaja. Święto to przede wszystkim kojarzy się nam nieodłącznie z prezentami zostawionymi przez świętego Mikołaja pod poduszką. Mikołajki to również szczególny dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

 

Prezent na Mikołajki to często nie lada wyzwanie – najlepiej, żeby nie był za drogi. Idealny prezent dla dziecka powinien być ciekawy i oryginalny. Zabawki są pierwszym przedmiotem, z którym styka się dziecko. Dlatego w tym roku polecane są zabawki edukacyjne oraz zabawki interaktywne dla dzieci.

Zabawki edukacyjne dla dziecka cieszą się dużym zainteresowaniem. Zabawki te dają wiele możliwości: pozwalają maluchowi na miłe spędzenie czasu. Mogą również gwarantować ciekawą zabawę i naukę.

Zabawki interaktywne dla dziecka cieszą się dużym powodzeniem wśród dzieci. Zabawki te pobudzają ciekawość dziecka oraz jego wyobraźnię. Interaktywna zabawka rozwija podstawowe umiejętności: rozwijają koordynację oraz pobudzają zmysły. Konkretne dźwięki i światła wbudowane w zabawkę pobudzają zmysły dziecka. Pomagają mu dostrzec i uświadomić sobie, co się dzieje wokół niego.

Idealny prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki powinien raczej być upominkiem, a nie wielkim prezentem. Małe dziecko na pewno ucieszy się z każdego podarunku. Nie zależnie czy to będą nowe kredki, farby czy nowa malowanka. W wielu sklepach z zabawkami możemy znaleźć prezenty, które będą idealne dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Zabawki interaktywne dla dzieci to przede wszystkim instrumenty, komputery, misie. Mogą to być także ptaki, pingwiny, roboty, stoliki, telefony czy zwierzątka.

Jeszcze paręnaście lat temu popularnym prezentem na Mikołajki była pluszowa maskotka. Dziś maskotki mało, które dziecko dostaje. Producenci jednak nie próżnują i stworzyli maskotki oraz inne zabawki interaktywne dla dzieci. Tutaj przede wszystkim mogłabym polecić zabawkę:

  • Interaktywna maskotka kangurcia Viki uczy mówić po polsku i po ang;
  • Skacz i graj mata – pianino;
  • Laptop dwujezyczny smily play;
  • Digibirds śpiewający ptaszek i pingwin;
  • Aktywny robocik smily play;
  • Edukacyjny stoliczek stolik interaktywny;
  • Zabawka telefon oraz przytulaczek słoninka.

Dobrym również prezentem dla dzieci będą edukacyjne zabawki, które możemy znaleźć na stronie https://hancia.pl/Edukacyjne-c40 Zabawki te przede wszystkim nauczą dzieci malowania, rysowania, liczenia, pisania. Świetnym pomysłem dla chłopca lub dziewczynki mogą być:

  • Tablice dla dzieci — VIGA Dwustronna Duża Tablica Do Rysowania;
  • Innym również ciekawym prezentem dla dzieci, które są ciekawe świata będzie – Clementoni Edukacyjny EduGlobus Poznaj Świat;
  • Dzieci również uwielbiają pytać jak jest zbudowany człowiek. Warto, więc zakupić mu zabawkę — Clementoni Ciało Ludzkie. Jest to super zabawka, która zaznajamia w prosty i bezpośredni sposób z anatomią człowieka.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kosmetyki na bazie aloesu
> patkapud napisał/a:> a ktoś stosował na włosy jakieś kosmetyki z aloesem?Ja :) bardzo...
Gdzie kupujecie ubrania?
Przede wszystkim wyprzedaże. Uwielbiam! Jak tylko widzę promocje to od razu uzupełniam szafę....
Ciągła chrypa
Znam tą sytuację, pracowałam w call center przez pół roku, a 3 razy...
Wydarzenia kulturalne
jak się ktoś interesuje koncertami jest fajna apka i można bilety na niej...