Mikołaj – Polecane zabawki dla dzieci

8 listopada 2018, dodał: Redakcja

W grudniu a dokładnie 6 grudnia na całym świecie obchodzone jest święto ku czci Świętego Mikołaja. Święto to przede wszystkim kojarzy się nam nieodłącznie z prezentami zostawionymi przez świętego Mikołaja pod poduszką. Mikołajki to również szczególny dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

 

Prezent na Mikołajki to często nie lada wyzwanie – najlepiej, żeby nie był za drogi. Idealny prezent dla dziecka powinien być ciekawy i oryginalny. Zabawki są pierwszym przedmiotem, z którym styka się dziecko. Dlatego w tym roku polecane są zabawki edukacyjne oraz zabawki interaktywne dla dzieci.

Zabawki edukacyjne dla dziecka cieszą się dużym zainteresowaniem. Zabawki te dają wiele możliwości: pozwalają maluchowi na miłe spędzenie czasu. Mogą również gwarantować ciekawą zabawę i naukę.

Zabawki interaktywne dla dziecka cieszą się dużym powodzeniem wśród dzieci. Zabawki te pobudzają ciekawość dziecka oraz jego wyobraźnię. Interaktywna zabawka rozwija podstawowe umiejętności: rozwijają koordynację oraz pobudzają zmysły. Konkretne dźwięki i światła wbudowane w zabawkę pobudzają zmysły dziecka. Pomagają mu dostrzec i uświadomić sobie, co się dzieje wokół niego.

Idealny prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki powinien raczej być upominkiem, a nie wielkim prezentem. Małe dziecko na pewno ucieszy się z każdego podarunku. Nie zależnie czy to będą nowe kredki, farby czy nowa malowanka. W wielu sklepach z zabawkami możemy znaleźć prezenty, które będą idealne dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Zabawki interaktywne dla dzieci to przede wszystkim instrumenty, komputery, misie. Mogą to być także ptaki, pingwiny, roboty, stoliki, telefony czy zwierzątka.

Jeszcze paręnaście lat temu popularnym prezentem na Mikołajki była pluszowa maskotka. Dziś maskotki mało, które dziecko dostaje. Producenci jednak nie próżnują i stworzyli maskotki oraz inne zabawki interaktywne dla dzieci. Tutaj przede wszystkim mogłabym polecić zabawkę:

  • Interaktywna maskotka kangurcia Viki uczy mówić po polsku i po ang;
  • Skacz i graj mata – pianino;
  • Laptop dwujezyczny smily play;
  • Digibirds śpiewający ptaszek i pingwin;
  • Aktywny robocik smily play;
  • Edukacyjny stoliczek stolik interaktywny;
  • Zabawka telefon oraz przytulaczek słoninka.

Dobrym również prezentem dla dzieci będą edukacyjne zabawki, które możemy znaleźć na stronie  https://hancia.pl/Edukacyjne-c40 Zabawki te przede wszystkim nauczą dzieci malowania, rysowania, liczenia, pisania. Świetnym pomysłem dla chłopca lub dziewczynki mogą być:

  • Tablice dla dzieci — VIGA Dwustronna Duża Tablica Do Rysowania;
  • Innym również ciekawym prezentem dla dzieci, które są ciekawe świata będzie – Clementoni Edukacyjny EduGlobus Poznaj Świat;
  • Dzieci również uwielbiają pytać jak jest zbudowany człowiek. Warto, więc zakupić mu zabawkę — Clementoni Ciało Ludzkie. Jest to super zabawka, która zaznajamia w prosty i bezpośredni sposób z anatomią człowieka.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Krystalicznie czysta woda
Cena:
799,99 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak przeżyć za niewielkie pieniądze…
Ja kupuję często w akcjach promocyjnych typu 3 w cenie 2, oczywiście...
dobra lokówka
ja niedawno sobie kupiłam z babyliss automatyczną z sensorem temperatury, fajne...
Powiększanie oraz wypełnianie ust
efekt jest od razu, lekka opuchlizna jest ale po kilku dniach schodzi :)
tarczyca
Koniecznie warto zrobić badania i wybrać się do lekarza od hormonów. Ja chodzę...