Miesiąc z MATRICIUM od Biodermy

15 grudnia 2012, dodał: wypad
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Sporo czasu temu opisywałam Wam efekty po tygodniu z preparatem Matricium od Biodermy. Dzisiaj przyszedł czas na przedstawienie efektów po miesiącu.

Cóż mogę powiedzieć. Wygląd cery poprawił się i to widocznie. Zmarszczki mimiczne pod oczami nie dręczą już mnie, zostały mi tylko 2 większe i głębsze bruzdy, na które ratunku już pewnie nie ma. Zmarszczki wokół ust również się spłyciły, nie do końca, ale efekt jest jednak widoczny.

Koloryt poprawił się diametralnie. Moja szara i brzydka cera nabrała koloru, jest jakby świeższa i zdecydowanie ładniejsza. Zauważyła to nawet moja rodzina! Z szarej stała się żywsza.

Przy stosowaniu Matricium ślady po wypryskach szybciej się goiły. Jeśli tylko zauważę na swojej twarzy jakąś niespodziankę z białym nadzieniem (fu!) od razu ją wyciskam. To takie przyzwyczajenie. Dzięki ampułkom Biodermy pozostałości po wypryskach znikały zdecydowanie szybciej.

Nawilżenie niestety było bardzo małe. Dla mnie niewystarczające, krem był zdecydowanie potrzebny. Twarz była przyjemnie zmiękczona i aksamitna w dotyku, ale czuć było niewystarczający poziom nawilżenia.

Jestem także zadowolona z efektu napięcia cery. Po miesiącu widzę znaczną poprawę w ujędrnieniu i napięciu.

Jestem jak najbardziej zadowolona z efektu, który dały ampułki Matricium od Biodermy. Stosowałam je systematycznie z przyjemnością, po pół ampułki na dzień i pół na noc. TO wystarczyło, aby moja cera wyglądała jak nowa.

Skład: HYALURONATE DE SODIUM, SOLUTION COMPOSÉE PAR EAU, CHLORURE

DE SODIUM, L-ALANYL-L-GLUTAMINE, D-GLUCOSE, L-ARGININE HCL, SODIUM ACETATE, DISODIUM PHOSPHATE, L-LEUCINE, L-SÉRINE, CHLORURE DE MAGNÉSIUM 6H20, CHLORURE DE POTASSIUM, L-VALINE, SODIUM PYRUVATE, L-LYSINE HCL, L-HISTIDINE HCL H20, L-CYSTEINE HCL H20, ADENINE, L-THREONINE, MYO-INOSITOL, ACIDE L-GLUTAMIQUE, L-ASPARAGINE H20, L-METHIONINE, L-TYROSINE SODIUM 2H20, L-PHENYLALANINE, L-TRYPTOPHANE, L-ALANINE, GLYCINE, L-ISOLEUCINE, ACIDE L-ASPARTIQUE, SODIUM SULFATE, SULFATE FERREUX 7H20, ACIDE FOLIQUE, THYMIDINE, CYANOCOBALAMINE, D-CALCIUM PANTOTHENATE, THIAMINE HCL, ACIDE THIOCTIQUE, ZINC SULFATE 7H20, SODIUM SILICATE 4H20, PYRIDOXINE HCL, NICOTINAMIDE, RIBOFLAVINE,

D-BIOTIN, SULFATE DE CUIVRE 5H20, AMMONIUM MOLYBDTATE 4H20, AMMONIUM VANADATE, CHLORURE DE MANGANESE 4H20, L-PROLINE,

HYDROXYPROLINE, ACIDE ASCORBIQUE, ADENOSINE, GUANINE, DEOXYRIBOSE,

RIBOSE, SODIUM PHOSPHATE BIBASIQUE BIHYDRATÉ, PEPTIDES DU LAIT, FRUCTO-OLIGOSACCHARIDES, XYLITOL, RHAMNOSE MONOHYDRATE, MANNITOL, EAU P.P.I, ACIDE LACTIQUE A PH PHYSIOLOGIQUE

Produkt można nabyć w większości aptek w cenie od 150 do nawet 200 zł. Trzeba umiejętnie poszukać promocji lub niskiej ceny. Te 30 ampułek odmieni Waszą cerę.

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

bóle pleców:(
Robiłam rezonans magnetyczny kręgosłupa w Warszawie w Radio Medica i szczerze polecam. Bardzo...
Zatkany nos
Od września ciągle mam zatkany nos, to nie jest katar tylko zatkany...
Metylowane witaminy
Nie kupię czegoś, co brzmi dziwnie - jak alkohol metylowy, po którym się ślepnie:D
Stany lękowe
Trzeba dużo pracy nad sobą i nad poprawą swojego bytu żeby wyzbyć się lęków......