Medytacje na obudzenie szóstego zmysłu – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Medytacje na obudzenie szóstego zmysłu – recenzja

6 lutego 2023, dodał: katasia
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Medytując poznajemy siebie w tak dogłębny sposób, jak w żadnej innej sytuacji. To nie tylko sposób na odzyskanie wewnętrznego spokoju – to także świetna okazja, by rozwinąć swoje zdolności parapsychiczne. Autorka prezentowanej tu książki udowadnia, że nasz umysł i dusza to nieprzebrane bogactwo wiedzy, intuicji i zdolności przewidywania przyszłości – wystarczy tylko je aktywować w umiejętny sposób. Jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoodczuwanie to tylko niektóre przejawy tych zdolności, a od nas zależy, czy je uruchomimy i będziemy chcieli z nich korzystać.

Chanda Parkinson wychodzi od omówienia systemu czakr istniejącego w ludzkim ciele. Proponuje medytację czakralną, która pomaga m.in. w aktywacji trzeciego oka, a ponadto wzmacnia intuicję oraz „wyższe „ja”. Omawia także kwestię interpretacji parapsychicznych wiadomości za pomocą odpowiednich narzędzi. Podkreśla znaczenie aury energii czy przyrody w procesie medytacji, zachęca także do pracy ze snami, które są pełne ukrytych przekazów i symboli, doskonale wpisujących się w nasze aktualne i przyszłe życie. Dla zaciekawionych swoimi przeszłymi wcieleniami również są tu interesujące informacje, w jaki sposób odblokować swe naturalne zdolności, by poznać losy swej duszy na przestrzeni wieków.

Szczególnie interesujące są fragmenty poświęcone symbolice kolorów, liczb, zapachów czy zwierząt. Jak się okazuje, nasz świat jest pełen znaków, które powinniśmy nauczyć się odczytywać, by w pełni zrozumieć sens tego, co dzieje się wokół nas. Rozwój zdolności parapsychicznych jest szczególnie ważny gdy chcemy zostać medium, ale również gdy potrzebujemy wzmocnić intuicję, trzecie oko czy szósty zmysł. Każde ćwiczenie jest także świetną okazją do zlikwidowania blokad energetycznych w układzie czakr oraz w aurze. Warto też dowiedzieć się, jaki jest najlepszy czas dla medytacji, ile powinna ona trwać i jak interpretować przekazy, które płyną do nas z naszej podświadomości oraz ze świata zewnętrznego. Wszystko to pomoże zredukować stres, podejmować lepsze decyzje i pogłębić empatię. Zapraszam do odbycia fascynującej podróży w głąb siebie wraz z Autorką tej interesującej książki!

Kasia

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wolontariat zagraniczny
Ale wyjazd to też ma walor podróżniczy - można poznać inne kultury, zwiedzać świat....
Tolerancja wśród osób starszych
Czy znacie kogoś 50+, kto jest otwarty na inność np. osoby...
Najlepsze miejsca na majówkę
Gdzie jechać żeby było fajnie i bez grillujacych tłumów?
Czy wstydzicie się nagości?
Czy to dla Was problem np. na plaży czy basenie ?