Matras wspiera polskich debiutantów!

14 kwietnia 2015, dodał: sylmos

Matras rozpoczyna promocję debiutów literackich polskich autorów. Po 10 kwietnia w każdej księgarni Matras i na matras.pl znajdzie się dedykowana półka debiutantów. Wyraźna ekspozycja debiutujących autorów i ich książek to wkład Księgarni Matras w promowanie młodych pisarzy i ułatwienie im dostępu do czytelników. Partnerem tego długofalowego projektu jest portal xiegarnia.pl.

indeks

Specjalnie dedykowana półka ułatwi każdej osobie zainteresowanej kulturą, a w szczególności jej świeżymi, rodzimymi odsłonami, szybkie odnalezienie literackich debiutów i zapoznanie się z nimi. Już w piątek na specjalnie dedykowanej półce debiutantów, w każdej księgarni Matras i na matras.pl, znajdą się pierwsze książki, m.in: Małgorzata Haleber i jej książka Najgorszy człowiek na świcie wyd. Znak oraz Lucjan i Maciej – Make life harder wyd. Prószyński i S-ka.

IMG1422455596515_21300_7

najgorszy_czlowiek_na_swiecie_IMAGE1_335921_3

„Debiut literacki na polskim rynku nie jest rzeczą łatwą, zwłaszcza obecnie, przy tak rozbudowanej i ciągle zmieniającej się ofercie książkowej. Debiutanci często natrafiają na wiele przeszkód, jednak przede wszystkim muszą starać się, by zostać zauważonymi. Czasem przegrywają tę walkę, a przecież debiuty to świeża krew literatury. Debiutanci zasługują na wsparcie, na szansę, na przedstawienie ich propozycji szerszej publiczności. Na półce debiutów w Matrasie będą prezentowane różne tytuły, bez cenzury. O sukcesie poszczególnych pozycji zadecydują czytelnicy, którzy teraz łatwo i szybko znajdą debiuty na półce w Matrasie.” – mówi Mariusz Rutowicz, prezes Matras S.A.

Dedykowana polskim debiutom literackim półka debiutów w Matrasie będzie stałym elementem każdej księgarni Matras, bez względu na metraż i lokalizację. Półka debiutantów pojawiła się w piątek 10 kwietnia w ponad 180 księgarniach na terenie całej Polski oraz w przestrzeni wirtualnej na matras.pl. Poprzez wydzielone miejsce i wyraźną ekspozycję Matras ma nadzieję pomóc nowym literackim talentom w przebiciu się do świadomości czytelników i w ten sposób wspierać rozwój nowej myśli literackiej. Taka półka znajdzie się także w przestrzeni wirtualnej na matras.pl, zatem już w domu można będzie na bieżąco sprawdzać, co nowego pojawiło się w tej sekcji. Matras zaprasza wszystkich wydawców podejmujących wysiłek wydawania debiutów do współpracy. W swoim zakresie oferuje nie tylko półkę debiutów, ale także regularną ich promocję.

Na tym jednak nie koniec. Matras idzie o krok dalej, planuje spotkania i dyskusje debiutujących autorów z czytelnikami. Partnerem projektu promocji debiutów jest portal xiegarnia.pl. Na portalu będą prezentowane debiuty z półki debiutów w Matrasie, znajdą się tam także ich recenzje, wypowiedzi autorów, informacje o spotkaniach autorskich oraz nagrania-relacje ze spotkań z czytelnikami.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Promocje na kosmetyki
w neo nail są promki -5% :)
Fajne sklepy na zakupy prezentów
promki na stroje kąpielowe, staniki itd :) podrzucam link: https://whitervbbit.com/product-category/wyprzedaz/
Okazje w Auchan
Zauważyłam, że tam często mają przeceny nabiału- mozzarella, jogurty z krótką datą...
Tańsze jeansy
W osiedlowym second handzie wczoraj znalazłam 3 pary jeansów jeszcze z metkami:) Po 5 zł/szt...