Maślany blond – hit lata

19 lipca 2022, dodał: Dagmara
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Planujecie koloryzację, ale nie możecie zdecydować się na odcień? Podpowiadamy – maślany blond, to hit tego lata! Zobaczcie, co kryje się pod tym pojęciem i do jakich fryzur pasuje.

maślany blond

Fryzjer czy koleżanka?

Wiele kobiet chcąc zaoszczędzić, decyduje się na samodzielną koloryzację lub prosi o pomoc koleżankę. Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że odpowiednio dobierzecie farby. Ważne! Radykalne zmiany np. z czerni na blond, są praktycznie niemożliwe do wykonania w domowym zaciszu. W tym przypadku, lepiej udać się do salonu. Samodzielnie, bez większych problemów powinniście zrobić jednokolorową stylizację czy zmianę o maksymalnie 3 tony. Do wyboru macie farby trwałe lub nietrwałe. Jak sama nazwa wskazuje, różnią się one długością efektu koloryzacji. Dodatkowo, pierwsza opcja pomoże Wam zakryć siwe włosy. Zdecydowanie polecam farby, które w składzie posiadają produkty naturalne oraz składniki pielęgnujące.

Maślany blond

Nowy trend, jest przede wszystkim przepiękny oraz lekki. Nazwa wzięła się nie bez powodu, bowiem odcień przypomina kolor masła. Mimo wszystko, zaliczamy go do ciepłych barw. Dzięki temu, idealnie nadaje się dla kobiet z ciepłym typem urody. Najprostszym sposobem sprawdzenia swojego typu, jest obejrzenie żył w świetle dziennym. Jeżeli zabarwienie wpada w kolor zielony – macie urodę ciepła, jeżeli w niebieski – zdecydowanie Wasz typ urody, to chłodny. Maślany blond doskonale prezentuje się na wysokim ombre na bazie beżowego, balejażu, bobie, długich lokach czy mlecznym blondzie. Zobaczcie jakie przygotowaliśmy dla Was propozycje stylizacji.

Stylizacje

maślany blond kolor

 

maslany blond na włosach

zobacz również:

Modelowanie sylwetki znowu w trendach – bielizna Orirose

 

 

Maseczki rozjaśniające – domowe sposoby

 

 

Odmładzający masaż twarzy

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz