Marcus Emerson: Dziennik wojownika ninja. Pierwsze wyzwanie

4 maja 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Nowa seria autora uwielbianego przez dzieciaki „Dziennika Youtubera”! Poznajcie Chase’a Coopera, wielbiciela ciasteczek oreo, komiksów i starych horrorów, który właśnie rozpoczął naukę w nowej szkole. Czy zdoła odnaleźć się w obcym miejscu i zdobyć tu przyjaciół? „Dziennik wojownika ninja. Pierwsze wyzwanie” to ilustrowana opowieść o chłopcu, który pewnego dnia zapragnął zostać ninją. Pierwszy tom jego przygód trafi do księgarń już 22 lutego 2023 roku!

Jedenastoletni Chase Cooper przenosi się wraz z rodzicami do innej dzielnicy. Przeprowadzka w nowe miejsce wiąże się z koniecznością zmiany szkoły – chłopak nie rozumie, jak rodzice mogą być tak samolubni. Większy dom za cenę jego społecznej śmierci! Niewiarygodne! Przenosiny oznaczają rzucenie Chase’a w sam środek stada uczniów, których nie zna, a nieśmiały chłopiec od zawsze boryka się z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami. Po doświadczeniach z poprzedniej podstawówki wie, że trudno będzie mu się rozstać z łatką najmniej popularnego chudzielca w całej budzie. Jedynym ratunkiem przed staniem się wyrzutkiem społecznym wydaje się jego kuzynka Zoe. Ale czy taka fajna, ładna i ambitna dziewczyna w ogóle będzie chciała się z nim trzymać? Chase mocno w to wątpi.

Pewnego dnia, zupełnie nieoczekiwanie, chłopiec dostaje zaproszenie do klanu ninja. Od tej chwili jego życie w nowej szkole całkowicie się zmienia. Czy Chase’a czeka mnóstwo ekscytujących i szalenie niebezpiecznych przygód? Czy bycie członkiem gangu zamaskowanych młodocianych ninja nie sprowadzi go na złą drogę i czy w końcu odkryje, czym jest przyjaźń?

Dziennik wojownika ninja” to okraszona dreszczykiem emocji, ilustrowana opowieść o perypetiach chłopca, który marzy o zostaniu wojownikiem ninja. Książka adresowana jest do dzieciaków między 9. a 14. rokiem życia. Marcus Emerson przyzwyczaił czytelników, że tworzone przez niego historie nie tylko gwarantują świetną rozrywkę, ale też opowiadają o wartościach, jakimi należy się w życiu kierować.

Marcus Emerson – miłośnik komiksów i gier wideo, kolekcjoner zabawek oraz autor bestsellerowych serii dla dzieci i młodzieży zatytułowanych „Dziennik Youtubera”, „Dziennik wojownika ninja” oraz „The Super Life of Ben Braver”. Jego misją jest tworzenie książek, które wciągają, bawią i inspirują dzieci w każdym wieku, nawet te pełnoletnie.

Polecamy wraz z Wydawnictwem MUZA


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz