Marcelek i Morelka – każda pomoc ma znaczenie

2 czerwca 2021, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Każdy z nas może pomagać zwierzętom – mogą być to zarówno małe rzeczy, jak i większe. Każda pomoc się liczy i każda jest ważna. Wszyscy mamy w sobie potencjał, by zmienić sytuację zwierząt. Od naszego zaangażowania i serca może też zależeć ich życie.

„Uczyńmy świat lepszym miejscem dla koni”

 

Wiele osób zastanawia się jak można pomóc opuszczonym i zapomnianym zwierzętom. Okazuje się, że oprócz znanej i popularnej adopcji czworonożnych sierot, warto także rozważyć wolontariat lub też organizację zbiórek na rzecz zwierząt skrzywdzonych przez los. Osoby, które nie mogą zdecydować się na adopcję mogą wpierać zwierzęta poprzez organizowanie i wspieranie zbiórek pieniężnych, jak również promować rożne akcje z pomocą własnych mediów społecznościowych. Wspierając akcje możemy pomóc uratować życie zwierzętom niechcianym, okrutnie skrzywdzonym, które pragną żyć i być kochane. Gest serca dla serca.

Fundacja Centaurus największy w Europie azyl dla koni działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty wkoło dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach. Obecnie potrzebuje pomocy finansowej i wsparcia dla dwóch koni. Życie Marcelka i Morelki to 3400 zł, to kwota, którą fundacja musi uzbierać, aby podarować im nowe życie. Dwa konie, jedna tragedia. Problem jest bardzo pilny, bowiem już 10 czerwca 2021 roku mija termin spłaty. Bez środków od dobrych ludzi nie uda się ich uratować. Zachęcamy do pomocy i wsparcia fundacji – Marcelek i Morelka czekają na pomoc. Każdą pomoc.

Fundacja Centaurus przeprowadza interwencje, ratuje zwierzęta z okropnych warunków, leczy, pomaga. Okażmy serce, każda pomoc finansowa ma ogromne znaczenie. Uratowane zwierzęta żyją szczęśliwe, kochane, otoczone miłością i opieką człowieka. Prosimy o Waszą pomoc i wsparcie. Za każdą będziemy wdzięczni.

 

Więcej o pomocy: centaurus.org.pl/morelka-i-marcelek

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...
Drukarka - jaka?
Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat