Letnie zapalenie pęcherza

7 lipca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

To właśnie latem notuje się najwięcej przypadków zapaleń pęcherza[1]. Warto zapamiętać, że ulgę w tej „kobiecej” infekcji przynosi FEMANNOSE® N.

Wystarczy jedna wizyta na basenie w chłodniejszy dzień i za długo noszony mokry kostium; romantyczne siedzenie na piasku na plaży czy na kamieniu, za cienka sukienka, czy bluzka i już może dojść do przechłodzenia pęcherza. Ale nie tylko. Winien może być upał i niewłaściwa higiena, a także kontakty seksualne, które są jedną z przyczyn zakażenia układu moczowego (od nich wzięła nazwa choroba miesiąca miodowego). Nawet noszenie bielizny ze sztucznych tworzyw, powoduje przegrzanie i zapocenie okolic intymnych, a wtedy łatwo dochodzi do rozmnażania się bakterii, w tym pałeczek okrężnicy Escherichia Coli.

Ciąg dalszy zna nawet co druga z nas: pojawia się nieprzyjemne pieczenie, „parcie” na pęcherz, konieczność nadmiernie częstych wizyt w toalecie, czasem też ból w dole brzucha i krwiomocz. Jak zauważa urolog, dr hab. n.med. Sławomir Poletajew, zakażenie układu moczowego wywołane przez E. Coli jest jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych, z którym kobiety zgłaszają się do lekarza. I blisko połowa z pacjentek doświadcza nawrotów infekcji w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Przede wszystkim nie należy lekceważyć pierwszych objawów, licząc na to, że przykre i wstydliwe dolegliwości samoistnie miną. Odpowiednio szybka reakcja pozwoli zminimalizować ryzyko powikłań i skrócić czas leczenia do minimum. W sytuacji, kiedy już dopadnie nas ZUM warto wesprzeć się Femannose®N.

FEMANNOSE® N.

FEMANNOSE® N zawiera przebadaną klinicznie 2g D-mannozę. Zapobiega przywieraniu bakterii do błon śluzowych dróg moczowych, dzięki czemu bakterie mogą zostać łatwo wypłukane podczas następnego oddawania moczu. Szybko[2] znika więc przyczyna infekcji i jej nieprzyjemne objawy. 
A jako że D-mannoza to tzw. substancja endogenna, czyli naturalnie produkowana przez nasz organizm, to jest dobrze tolerowana i nie daje skutków ubocznych[3]. FEMANNOSE® N jako produkt bezpieczny może być zalecany nawet kobietom w ciąży. Należy jednak przyjmować go po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. FEMANNOSE® N może być stosowany od 14. roku życia.                                                                                                                                                                           

Chcesz szybko i bezpiecznie pokonać zakażenie układu moczowego – zapytaj o preparat nowej generacji FEMANNOSE® N

Więcej na: Femannose (wybierzfemannose.pl)

*85 proc. kobiet ustąpienie objawów odczuwa już po 2-3 dniach stosowania Femannose® N, a działanie Femannose® N zaczyna się już od pierwszej dawki

[1] IQVIA dane ilościowe sprzedaży preparatów na zakażenie układu moczowego

[2] Badanie NIS 2020, 85 proc. kobiet ustąpienie objawów odczuwa już po 2-3 dniach stosowania Femannose® N,
a działanie Femannose® N zaczyna się już od pierwszej dawki

[3] Ulotka Femannose® N – oprócz indywidualnej nietolerancji na któryś ze składników

ekarzem. FEMANNOSE® N może być stosowany od 14. roku życia.

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Opieka nad rodzicami
Błogosławieństwem jest, gdy rodzice przeżywają jesień życia we względnym zdrowiu i pozostają samodzielni...
Jakie macie plany na najbliższy wee…
Marzy mi się piknik za miastem. Leżenie w wysokich trawach na kocu, pyszna...
Markowe PERFUMY - rankingi, recenzj…
Są trwalsze na pewno, ale przecież tymi tańszymi można pryskać się częściej:)
Bakuchiol w kosmetykach
Ogólnie bakuchiol odżywia i opóźnia starzenie, moja mama używa takich kosmetyków