Leczenie laserem, czyli rewolucyjna metoda na problemy skórne

12 listopada 2020, dodał: klinikavesuna

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Wiele defektów skóry trudno wyleczyć, a niektóre popularne metody pozwalające na ich pozbycie się okazują się za słabe lub mało skuteczne. Co zrobić, gdy nieestetyczne blizny lub zmarszczki są coraz bardziej widoczne? Z pomocą przychodzi platforma laserowa, wykorzystująca innowacyjną technologię z ultranowoczesnymi głowicami. Mowa oczywiście o laserze Palomar ICON.

Palomar ICON to urządzenie, które wykorzystuje metodę laserową w celu wyleczenia wielu różnych problemów skóry. Jego skuteczność jest bardzo wysoka dzięki specjalnym głowicom, które pozwalają jak najdokładniej dobrać odpowiednią metodę leczenia do wybranego defektu skóry.

Nowoczesna technologia pozwala na coraz większe pole manewru w zakresie laseroterapii, zarówno w leczeniu problematycznych niedoskonałości kosmetycznych, jak i poważnych defektów dermatologicznych. Użycie w tym celu lasera Palomar ICON pozwala na skuteczną i bezpieczną terapię wielu problemów skórnych – zapewnia mgr kosmetolog Katarzyna Gładkowska z krakowskiej Kliniki VESUNA.

W zależności od rodzaju głowicy wykorzystywanej podczas zabiegu można dobrać odpowiednie parametry urządzenia i zredukować problem skórny. Po uprzednim wywiadzie dermatolog przygotuje program leczenia i dopasuje laser wraz z właściwym rodzajem głowicy do konkretnego problemu, z jakim zmaga się pacjent.

Głowica 1540 pozwala na nieablacyjną regenerację oraz całkowitą przebudowę struktur skóry. Jest używana do redukcji blizn i rozstępów, zmniejszenia rozszerzonych porów oraz do ujędrniania skóry. Natomiast typ głowicy 1064 przeznaczony jest do bardzo skutecznego leczenia i usuwania zmian naczyniowych, które pojawiają się na nogach. Kolejnym rodzajem jest głowica 2940, która niezwykle skutecznie poprawia jędrność skóry i pomaga pozbyć się zmarszczek. Już po jednej sesji zabiegowej widać imponujące rezultaty. Dzięki wysokiej absorpcji wody w tkankach można przebudować skórę znajdującą się nawet w zaawansowanym procesie starzenia, czy z głębokimi i trudnymi do zredukowania bliznami potrądzikowymi. Ostatnim typem jest rewolucyjna głowica MAX G, która zwalcza niedoskonałości takie jak rumień, trądzik różowaty, różnego rodzaju przebarwienia skóry, a także zmiany o charakterze naczyniowym.

Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zapobiegać starzeniu się skóry i redukować przykre defekty, które z czasem pojawiają się na ciele. Odmłodzona, bez rozstępów, przebarwień i blizn skóra jest możliwa do osiągnięcia, bez wyrzeczeń, a to wszystko dzięki medycynie estetycznej i wykorzystywanej w niej laseroterapii.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mężczyzna idealny
Tak macie racje kobitki
Prezent dla szefowej
Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)
szpilki i jak w nich chodzic ?
Ja z kolei super się czuję na szpilkach:) Ostatnio nawet zamówiłam sobie śliczną...
bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...