Lalki Ever After High™ – nowa era bajek i zabawek!

3 września 2014, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

 

Zaczarowane opowieści z Krainy Baśni Ever After High™ przekonują, że nasze życia nie są zapisane permanentnym atramentem i nigdy nie jest za późno, aby odwrócić stronę i zacząć tworzyć swoją historię na nowo. Bohaterowie Ever After High™ przypominają o wadze podejmowania samodzielnych decyzji i zachęcają do odwagi w codziennym kreowaniu swojego przeznaczenia. Ever After High™ nie przypomina znanych nam z dzieciństwa opowieści – to zupełnie nowe historie i nowe postacie zainspirowane tradycyjnymi baśniami, ale dostosowane do współczesnych czasów i problemów.

Photographer Jeremy Lloyd Stylist Lin Carlson

Dawno, dawno temu…

…w zaczarowanej szkole Ever After High™ uczniowie rodem z bajek mieli uczyć się, jak wypełniać swoje baśniowe przeznaczenia i podążać śladami słynnych rodziców. Jednak Raven Queen™, córka Złej Królowej z bajki o Królewnie Śnieżce, odmawia pójścia śladami matki i postanawia zmienić swoje przeznaczenie. Decyzja Raven inspiruje innych do tworzenia własnych opowieści. W konsekwencji w szkole następuje rozłam pomiędzy uczniami i powstają dwie grupy: Royalsów i Rebelsów. Royalsi, na czele z córką Śnieżki – Apple White™ – akceptują swoje królewskie dziedzictwo i pragną wypełnić bajkowe scenariusze, w których Żyją Długo i Szczęśliwie. Natomiast Rebelsi, na czele z Raven Queen™, pragną zmienić bieg opowieści i stworzyć swoje własne przeznaczenia. A jednak ich historie są połączone z losem innych baśniowych bohaterów. Co się stanie, jeśli Zła Królowa nie otruje Śnieżki? Czy Książę z Bajki będzie miał komu spieszyć na ratunek? Co się stanie z Krainą Baśni? Odpowiedzi na te pytania ukryte są między kartami magicznych opowieści Ever After High™!

Historia Ever After High™ przenosi w magiczny świat, w którym wszystko może się zdarzyć!

Aby poznać losy Apple White™, Raven Queen™ i innych czarujących postaci, wielbiciele baśniowych historii mogą odwiedzić www.everafterhigh.pl. Na stronie znajduje się całe mnóstwo magicznych atrakcji takich jak odcinki serialu, Lustrzane Blogi z wpisami i opisami postaci, czarujące gry czy wyjątkowe materiały do ściągnięcia i wydrukowania. Ponadto można również stworzyć swojego własnego awatara, urządzić baśniową komnatę, zbierać wirtualną walutę i zdobywać niezwykłe przedmioty. Fani Ever After High™ na pewno docenią także oryginalne, piękne i misternie wykonane lalki firmy Mattel®, a także „Księgę Legend” autorstwa Shannon Hale, która rozpoczyna cykl Ever After High™.

Postacie wybranych bohaterów:

ROYALSI™:

Apple White™ jest córką Królewny Śnieżki. W szkole przewodzi grupie Royalsów™. Przeznaczeniem Apple jest zostać najsłynniejszą królewną w historii baśni, z czego zresztą doskonale zdaje sobie sprawę. To bardzo mądra i bystra księżniczka. Wszystkie lusterka na całym świecie wiedzą, że jej największym marzeniem jest Szczęśliwe Zakończenie.
Briar Beauty™ jest córką Śpiącej Królewny i najlepszą przyjaciółką Apple White™. To radosna postać, która uwielbia się śmiać. Żyje pełnią życia, ponieważ nie zna dnia ani godziny, kiedy nagle, przypadkiem ukłuje się w palec i zapadnie w głęboki sen.
Ashlynn Ella™, której mamą jest Kopciuszek, to dobra przyjaciółka wszystkich Royalsów™. Zna swoje przeznaczenie i wie, że w przyszłości zostanie bogatą księżniczką, ale mimo to pozostaje skromna
i pomocna. Ashlynn oczywiście uwielbia buty, w końcu jest córką Kopciuszka.

REBELSI™:

Raven Queen™ jest córką owianej niechlubną sławą Złej Królowej. Jej przeznaczeniem jest zostanie podłą i nikczemną władczynią, ale dziewczynka wcale nie chce być godną następczynią swojej matki. To dobra i miła nastolatka, która tylko przez swoje pochodzenie, a nie charakter, wzbudza strach i przerażenie. Raven nie chce być zła i postanawia się zbuntować przeciwko swojemu przeznaczeniu. Staje się przywódcą Rebelsów™. Jest przekonana, że jej Szczęśliwe Zakończenie jest pisane gdzie indziej, musi je tylko znaleźć.

Madeline Hatter™ jest córką Szalonego Kapelusznika z „Alicji w Krainie Czarów” i najlepszą przyjaciółką Raven Queen™. Maddie jest wesoła, wiecznie mówi zagadkami, a przy tym zawsze pozostaje sobą. Uwielbia organizować podwieczorki z przyjaciółmi. Nastolatka dołączyła do grupy Rebelsów™, gdyż jest ciekawa co się stanie, jeśli nie wypełni przypisanej sobie roli w bajce i historia potoczy się inaczej.
Hunter Huntsman™ jest synem Myśliwego, bohatera wielu bajek np. Królewny Śnieżki czy Czerwonego Kapturka. Są dwie rzeczy, które zawsze łamią serce młodemu myśliwemu: dziewczęta w potrzebie oraz bezbronne zwierzęta. Gdyby miał wpływ na swoje przeznaczenie, wolałby być uzdrowicielem, a nie myśliwym. Chłopak skrywa jeszcze jeden sekret, jest zakochany w Ashlynn!
Historia Ever After High™ pokazuje, że każdy z nas wybiera swoje przeznaczenie. Nie należy przyjmować z góry przypisanych ról, a podążać do celu własną ścieżką. Postacie Ever After High™ uczą pewności siebie i udowadniają, że ustalony porządek nie musi oznaczać końca marzeń.
Twoja historia zaczyna się w momencie, w którym tworzysz ją na swój sposób!
„Koniec jest zaledwie początkiem”

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czarnogóra - warta poznania?
Tam jest chyba niespokojnie, w ogóle to takie tereny gdzie nie bardzo wiadomo...
Mężczyzna a badania
Teraz jest ten program badań 40+, wiem ze paru znajomych było na...
dywan z długim włosiem
Odradzam bardzo taki dywan, wszystko w niego wpada, trudno odkurzyć, trzeba często trzepać, same...
Serwis randkowy Zapoznajmysie.pl
Szkoda tylko że faceci w necie traktują dziewczyny tak, jakby mieli nad nimi przewagę,...