Lakiery hybrydowe MylaQ – malujemy ATOMÓWKI! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Lakiery hybrydowe MylaQ – malujemy ATOMÓWKI!

10 września 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Marka MylaQ, należąca do Cosmo Group, wprowadza nową kolekcję lakierów hybrydowych MylaQ x ATOMÓWKI. Podążając za trendami i obserwując wybory konsumentek przygotowała serię lakierów i akcesoriów sygnowanych trzema superbohaterkami z popularnej kreskówki: Bójki, Bajki i Brawurki. Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży.

Kreskówka „Atomówki” jest bardzo dobrze znana grupie docelowej MylaQ – młodym dziewczynom, które szukają innowacyjnych rozwiązań, obserwują najnowsze trendy oraz chcą czuć się pewnie, dzięki perfekcyjnemu manicure, wykonanemu samodzielnie w domu.

– Atomówki to trzy wyjątkowe dziewczyny – odważne, niezależne i pełne energii wykorzystują swoje supermoce, by codziennie ratować świat. Z Bajką, Bójką i Brawurką utożsamia się wiele dziewcząt, naturalna zatem była nasza decyzja o wyborze Atomówek jako brand heros nowej kolekcji marki MylaQ. Chcemy zainspirować do poszukania w sobie supermocy, która zbuduje pewnoś

siebie i pozwoli porzucić przekonanie o własnych słabościach. Dzięki temu każda z nas może z odwagą realizować własne cele i marzenia – mówi Agnieszka Kołodziej, Brand Manager marki MylaQ.

Limitowana kolekcja MylaQ x ATOMÓWKI to supertrwałe lakiery hybrydowe w piętnastu najmodniejszych kolorach. W palecie MylaQ x ATOMÓWKI można znaleźć klasyczne nude i pastele, jak np. Great Care, True Friendship czy Amazing Speed, a także intensywne kolory pomarańczy lub zieleni, np. Green Power i Orange Power.

W kolekcji znajdują się również trzy pyłki, dzięki którym można całkowicie odmienić swoją stylizację. Mieszanka multikolorowych drobinek sprawi, że paznokcie zyskają niepowtarzalny wygląd o strukturze wielobarwnego piasku.

Kolekcja MylaQ x ATOMÓWKI to także nawilżające oliwki do paznokci w trzech energetycznych zapachach: pomarańczy, kokosa oraz melona. Oliwki będą idealnym wykończeniem manicure, a dzięki poręcznej formie opakowania można mieć je zawsze przy sobie.

Marka planuje w najbliższym czasie rozwinąć gamę o akcesoria do stylizacji paznokci.

Kolekcja MylaQ X ATOMÓWKI dostępna jest w sprzedaży od 4 września w e-sklepie: www.mylaq.pl oraz w drogeriach na terenie całej Polski.

***

Marka MylaQ to pełna kolorów odpowiedź na potrzeby dziewczyn, które cenią innowacyjne rozwiązania, znają najnowsze trendy i chcą od życia… więcej! Lakiery hybrydowe MylaQ dodadzą Tobie i Twoim paznokciom więcej kolorów, blasku, stylu, mocy, odporności, wytrzymałości, a przede wszystkim pewności siebie, która pozwoli Ci sięgać w życiu po więcej.

Nasza utalentowana ambasadorka Natalia Nykiel udowadnia, że pewne siebie dziewczyny mogą mieć wszystko, o czym marzą i powinny nieustannie sięgać po jeszcze więcej! 

Pomaluj, Zakochaj się, Odkryj swój MylaQ!

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz