Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych od Herbal Care | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych od Herbal Care

12 sierpnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zniszczone włosy wymagają przemyślanej pielęgnacji oraz stosowania produktów, które je wzmocnią, zregenerują i odżywią. Właściwym wyborem w tym przypadku będzie kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych od Herbal Care, która zadba o nie w szczególny sposób. W recepturze kuracji, opartej na bogatej tradycji zielarskiej, znajdziemy cenne składniki takie jak, ekstrakt ze skrzypu, ekstrakt z żeń-szenia, czy też sok z aloesu, a także innowacyjne aktywne komponenty, które przedłużają cykl życia włosów, zapobiegają wypadaniu i wyraźnie poprawiają ich kondycję. Teraz możesz spodziewać się już tylko najlepszego.

 

Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych Herbal Care

To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają bardzo zniszczone i słabe włosy. Kurację ze skrzypem polnym skomponowano z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które pobudzają i energetyzują cebulki włosowe do wzrostu, głęboko odżywiają, a tym samym wzmacniają włosy. Zawarty w kuracji ekstrakt ze skrzypu stanowi bogate źródło krzemu, doskonale odżywia, dotlenia i wyraźnie wzmacnia włosy. Kompleks składników botanicznych stymuluje wzrost, przedłuża cykl życia włosów, zmniejszając ich wypadanie. Ekstrakt z żeń-szenia wzmacnia włosy, zapewniając im siłę i blask. Sok z aloesu intensywnie nawilża i regeneruje. Z kolei Inutec chroni i poprawia kondycję włosów. W efekcie włosy są wyraźnie wzmocnione, zregenerowane dogłębnie odżywione, bardziej odporne na uszkodzenia i mniej podatne na wypadanie. Wystarczy nanieść zawartość ampułki na skórę głowy, wykonać masaż i pozostawić bez spłukiwania. Kurację należy stosować minimum dwa razy w tygodniu, aż do momentu uzyskania widocznej poprawy stanu włosów, a następnie dla podtrzymania efektów, raz w tygodniu.

Herbal Care Kuracja w ampułkach do włosów bardzo zniszczonych: 17,49 zł/ 5x5ml

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Styl eko
Nie każdy ma działkę....
Gdzie w Polsce rodzi się najmniej d…
Jasne, bo 500 zł to taka kasa jak nie wiem.... Dwa razy zrobisz większe...
sklepy online z odzieżą dziecięcą…
Ale jakość też jest ważna, żeby to ubranie wytrzymalo choć 3 prania
Facet nie wie czego chce czy się mn…
Warto słuchać otoczenia w sprawie dopasowania partnera. Z boku widzi się więcej....