Kryształy ochronne – 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej – recenzja

17 maja 2022, dodał: Isia
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Podstawą funkcjonowania świata jest energia, którą posiadają ludzie i przedmioty i za pomocą której możemy oddziaływać na innych. Energia ta może być pozytywna lub negatywna. Częściej spotykamy się z energią negatywną, a od naszej wrażliwości i podatności na jej działanie zależy to, czy możemy się przed nią ochronić. Czasem jest to bardzo trudne, np. gdy w naszym otoczeniu pojawia się osoba o wyraźnych cechach wampira energetycznego, która karmi się naszą energią, powodując równocześnie nasze wyczerpanie. Jeśli zbyt często zdarza Wam się odczuwać negatywne wibracje i z tego powodu czujecie się źle to pora działać. Od niedawna na rynku jest dostępna książka, która w przystępny sposób tłumaczy, jak uodpornić się na ataki energetyczne ze strony innych osób i zyskać skuteczną ochronę dzięki kryształom o odpowiedniej mocy.

Kryształy ochronne książka

W tym poradniku znajdujemy nie tylko opis poszczególnych kryształów, ale także porady, jak pracować z nimi na co dzień. Ważne jest, by znać ich szczególne właściwości oraz w umiejętny sposób je oczyszczać, aby nie straciły swej mocy ochronnej. Autor podaje także sposoby na rozpoznanie ataku energetycznego i na stworzenie granic energetycznych. Zwraca uwagę na znaczenie czakr i aury w tym kontekście. Oczyszczanie i uzdrowienie po ataku magicznym może odbyć się na różne sposoby. Jednym z nich jest zastosowanie kryształów, a innym np. kąpiel. Warto też poznać techniki ochrony magicznej, z których najpopularniejsze jest chyba codzienne oczyszczanie aury oraz nawyk pozytywnego myślenia.

Ciekawym zagadnieniem w kontekście ochrony magicznej jest znaczenie kolorów. Każda barwa ma swoje wibracje – warto je poznać, by zastosować kolor adekwatny do swojej sytuacji i życiowych potrzeb. Autorka wspomina także o wzywaniu pomocy bytów duchowych (np, aniołów czy naszych przodków). Dla osób, które mają problem ze zbyt niskim poziomem własnej energii polecam fragment o tym, co ją osłabia.

Praca z kryształami zaczyna się od ich wybrania. Tu możemy kierować się np. wiedzą o ich działaniu lub intuicją. Te, które wybierzemy, należy oczyścić i zaprogramować na działanie ochronne według wskazówek zawartych w tym poradniku. Wówczas będą one nie tylko chronić naszą energię, ale też staną się dla nas źródłem pozytywnej mocy. Warto przyjrzeć się posiadanej biżuterii – możliwe, że wśród pięknych kamieni znajdują się cenne kryształy, które można wykorzystać nie tylko dla ozdoby, ale też dla magicznej ochrony. Np. korale z bursztynu mogą absorbować negatywne energie, a pierścionek z oczkiem z ametystu zablokuje atak energetyczny i oczyści aurę. Sama mam m.in. bransoletkę z kryształu górskiego, który jak się okazuje, chroni przed stresem geopatycznym. Jeśli macie w swojej biżuterii rubin, to właśnie on może uchronić Was przed wampirami energetycznymi.

Szczególnie ciekawym rozdziałem jest przewodnik po właściwościach kryształów – autor przypisuje tu poszczególne kamienia duchowym bytom, wymienia kryształy o wysokiej wibracji i klasyfikuje je pod względem różnych aspektów działania. Warto także dowiedzieć się, jak łączyć kryształy, by wzmocnić ich siłę działania – np. moc hematytu wzmocni srebrny obsydian, granat lub tygrysie oko. Osobny rozdział jest poświęcony kształtom i formom kryształów, które mają wpływ na ich siłę ochronną. Ich naturalne formacje charakteryzuje największa moc, ale również kryształy uformowane ludzką ręką – cięte, polerowane, przypominające różne kształty, np. zwierząt, serca itp., zyskują swoją wartość.

Wiedza o kryształach jest nam niezbędna, byśmy mogli stworzyć swoje osobiste amulety, kamienie przyciągające szczęście i dające ochronę. Dzięki temu poradnikowi, pełnemu praktycznej wiedzy i rysunków wizualizujących treść, świat kryształów nie będzie już miał przed Wami tajemnic. Polecam gorąco tę wyjątkową książkę, która przeniesie Was w świat magii i niesamowitości.

Agnieszka

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ!

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz