Kriolipoliza, czyli nowoczesna metoda walki z tkanką tłuszczową

4 listopada 2020, dodał: klinikavesuna

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Nadmierne kilogramy to dość trudny temat dla wielu osób, ponieważ często powracający i niełatwy do trwałego pozbycia się. Na szczęście nowoczesna technologia jest przygotowana na walkę z tego typu problemami. Zabieg kriolipolizy jest sprawdzonym sposobem na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej i pozwala cieszyć wymodelowaną sylwetką na dłużej.

W dzisiejszych czasach nie trzeba już poddawać się bolesnym operacjom plastycznym czy zabiegom, po których następuje równie nieprzyjemny okres rekonwalescencji. Istnieje bardziej nowoczesna i sprawdzona metoda, która pozwala skutecznie pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej z niechcianych partii ciała. Mowa tu o kriolipolizie przy pomocy technologii ZELTIQ – CoolScupting.

Na czym polega zabieg?

Urządzenie do kriolipolizy posiada specjalny aplikator, , który ma za zadanie zasysać fałd tkanki tłuszczowej . Aplikator dzięki panelowi chłodzącemu zamraża zassaną tkankę w bezpieczny sposób – wszystko to dzięki specjalnym sensorom, które zapobiegają odmrożeniu skóry. Tym samym sylwetka jest bezinwazyjnie modelowana, a tłuszcz zostaje zlikwidowany.

Metoda kriolipolizy jest stuprocentowo bezpieczna. Zabieg ten nie wymaga wykonywania powtórzeń, niemniej niektórzy pacjenci po jakimś czasie decydują się na niego ponownie, aby pogłębić efekty. Każdy zabieg zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej średnio o 30%.  Rezultaty jednego zabiegu są wyraźnie widoczne po mniej więcej dwóch miesiącach natomiast ostateczny efekt oceniamy po upływie 4 miesięcy   – mówi mgr kosmetolog Aleksandra Rabenda z krakowskiej Kliniki VESUNA.

Które partie ciała można wyszczuplić?

Dzięki specjalnym głowicom można dopasować urządzenie do tych części ciała, które objęte są problematycznym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można poddać zabiegowi każdą partię, zarówno brzuch, uda, kolana, ramiona, czy też tzw. drugi podbródek.

Najnowszy typ głowicy, czyli Cool Advantage Petite przeznaczony jest dla szczuplejszych osób z niewielką ilością tkanki tłuszczowej, które również chciały by skorzystać z zabiegu. Możemy wykonać każdą z partii a mianowicie: ramiona, boki, brzuch mniejszy, plecy, uda wewnętrzne, obszar kolan.

Natomiast aplikator Cool Advantage sprawdza się w przypadku usuwania tłuszczu z średnich obszarów ciała, takich jak uciążliwe „pelikany”, uda i boczki. Cool Advantage Plus ma możliwość wykorzystania na największym obszarze zabiegowym, dlatego nadaje się do usuwania tkanki tłuszczowej z górnej, środkowej i dolnej części brzucha (szczególnie u osób o dużym stopniu otyłości).Głowica  Cool Smooth PRO to zdecydowany pogromca tzw. bryczesów na bokach ud. Głowica Cool Mini jest najmniejsza ze wszystkich, dlatego nadaje się do niewielkich depozytów tłuszczowych, w takich miejscach jak podbródek i kolana.

Oczywiście po wykonaniu tego typu zabiegów należy wprowadzić też kilka zmian w swoim trybie życia. Zdrowa i zbilansowana dieta, 2 litry wody dziennie, dużo ruchu – to wszystko powinno stać się bazą do zmian nawyków, aby efekty uzyskane przy pomocy kriolipolizy utrzymywały się jak najdłużej.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Mężczyzna idealny
Tak macie racje kobitki
Prezent dla szefowej
Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)
szpilki i jak w nich chodzic ?
Ja z kolei super się czuję na szpilkach:) Ostatnio nawet zamówiłam sobie śliczną...
bez czego nie możecie się obejść?…
Bez internetu pewnie długo bym nie pożył. Ale z chęcią bym go wypróbowała...