URODA I ZDROWIE

Krawat – wizerunek osobisty i firmowy z bardeli.pl

25 lutego 2021, dodał: pinkmause

Praca, codzienna aktywność oraz moda stawiają przed mężczyznami prawdziwe wyzwanie. Od tego, jak się ubiorą zależy nie tylko wizerunek, lecz także samopoczucie i wygoda. Męski krawat należy do ubrań z kategorii must-have, które tworzą zestaw obowiązkowy i stanowią bazę do tworzenia różnych, ciekawych stylizacji. Krawat męski może być także oryginalnym i praktycznym medium reklamowym.

Krawaty męskie to jedna z najbardziej charakterystycznych części garderoby każdego gentlemana. To element stroju kojarzony z klasyczną elegancją i szykiem. Dawniej stosowany był wyłącznie w zestawie z garniturem, obecnie jednak często pojawia się w stylizacjach mniej formalnych. Dla jednych utożsamiany jest z pracą i sztywnymi zasadami, dla innych to symbol ekspresji stylu i charakteru. Najważniejszą zasadą w doborze krawatu jest jego stosowność w odniesieniu do pozostałych części garderoby. Ważnym aspektem właściwego doboru krawatu jest też okazja, na jaką ma zostać wykorzystany.

eleganckie krawaty z logo

 

Kolejna ważna kwestia to kolor i wzór na krawacie, które powinny być uzupełnieniem reszty stroju i dopełnieniem wizerunku. Warto zauważyć, że dziś najpopularniejsze są krawaty o nieco mniej formalnym stylu, które pasują zarówno do garnituru, jak i do marynarki i jeansów. Duże znaczenie ma również odpowiednio dobrany do koszuli węzeł krawatu. Węzeł przy koszuli z kołnierzem włoskim powinien być szerszy (typu windsor), natomiast prosty węzeł najlepiej komponuje się z koszulą typu kent czy button down. Nie bez znaczenia jest również długość samego krawatu – krawat męski powinien sięgać do klamry paska. Należy mieć także na uwadze, że do marynarki o szerokich klapach, najbardziej odpowiedni będzie krawat szeroki (6 lub 7 cm), natomiast krawat wąski (typu śledź, 4 cm), najlepiej będzie pasował do marynarki z wąskim wyłogiem i w stylizacjach mniej formalnych. W szafie można mieć jeden czy dwa garnitury i tyleż samo koszul, jednak to dodatki typu krawat, mucha czy poszetka nadają całości polotu i wyróżniają z tłumu jego właściciela. Dla wielu mężczyzn krawaty są podstawą codziennego ubioru i podstawą eleganckiego wyglądu mężczyzny. Sprawiają, że prezentuje się on poważnie, dostojnie oraz z klasą.

 

krawaty firmowe

krawaty na zamówienie

Ubiór pracowników to natomiast jeden ze składników identyfikacji wizualnej marki i firmy, a wizerunek w oczach obecnych i potencjalnych klientów jest fundamentem funkcjonowania na rynku. W dzisiejszych czasach odzież może być skutecznym narzędziem promocyjnym, w tym można wykorzystać krawaty, apaszki czy muszki. Strój pracowników w firmowych barwach przykuwa uwagę i wpływa na rozpoznawalność marki. Wzbudza też zainteresowanie i jest środkiem przekazu. Wywołuje skojarzenie z marką przez zastosowanie kolorystyki zbieżnej z barwami firmowymi, dodanie logotypu lub hasła reklamowego. Często dyskretny logotyp wystarczy, aby przypomnieć o firmie i wywołać pozytywne skojarzenie. Kreatywność w projektowaniu grafiki, która uczyni krawat, apaszkę lub muszkę zupełnie wyjątkowym, to sukces marketingowy. Taki produkt przedstawia niebagatelną wartość, bo ukazuje również modne i oryginalne oblicze firmy. Odzież przeznaczona dla pracowników firmy powinna być dobrej jakości, odpowiednio skrojona i komfortowa w wielogodzinnym użytkowaniu, tak aby firma była kojarzona z wysoką jakością, dbałością o estetykę i kompetencją. Firmy często poszukują świeżych i nietypowych rozwiązań, żeby wyróżnić się na tle konkurencji, stąd doskonałym pomysłem jest wykorzystanie jako nośnika reklamowego apaszek, poszetek, krawatów czy much. W większości branż doskonale sprawdzają się klasyczne kroje z subtelnym znakiem firmowym, a wybór nieoczywistej lokalizacji nadruku nadaje wizerunkowi wyrazu i przykuwa uwagę. Eleganckie, dobrze skrojone i dobrane elementy stroju pracowników, jak krawaty, apaszki czy poszetki z widocznym, nietuzinkowym logotypem z pewnością zostaną docenione także przez samych pracowników, a wówczas istnieje spora szansa, że będą noszone także poza godzinami pracy stanowiąc chodzącą wizytówkę firmy.

 

krawat z logo marki

krawaty z logo

Krawat z logo może stanowić ciekawy element stroju firmowego lub kampanii reklamowej. W zależności od funkcji jaką ma pełnić w większym lub mniejszym stopniu można na nim wyeksponować logo, reklamowany produkt czy kolor firmowy. Dodatkowo krawat lub apaszka mogą być doskonałym upominkiem wręczanym podczas jubileuszy firmowych, konferencji prasowych czy jako prezent od firmy. Krawat jest produktem niezastąpionym w reklamie firm, instytucji, organizacji, szkół i klubów sportowych. Może być fantastyczną pomocą i pomysłem dla tworzenia image i wizerunku firm, także takich jak przychodnie, praktyki lekarskie, szpitale, apteki. Pomoc w projektowaniu apaszek, poszetek, krawatów z logo zapewnia producent, firma bardeli.pl. Firma oferuje krawaty, apaszki i muszki, zarówno klasyczne, jak i mundurowe, reklamowe oraz spersonalizowane, firmowe, korporacyjne i szkolne z jedwabiu lub tkanin o wzorze tkanym lub nadrukowanym, w tym również krawaty na rzep, na regulowanej gumie lub krawaty na klipa, a także apaszki i poszetki firmowe lub reklamowe z logo wykonane według indywidualnego wzoru z jedwabiu naturalnego lub syntetycznego. W ofercie producenta znajdziemy też muszki firmowe, reklamowe i kelnerskie, które mogą stanowić niezwykle szykowny i oryginalny dodatek dla podniesienia prestiżu hoteli, pensjonatów czy restauracji. Wszystkie produkty są szyte ręcznie. Nowością w ofercie są bluzy z dowolnym nadrukiem i kolorystyce wraz z logo na wysokim gatunku tkaniny wiskozowej. Producent zapewnia możliwość tworzenia indywidualnych wzorów i personalizacji produktów. Tkaniny wysokiej klasy i dbałość o każdy szczegół wykonania to gwarancja, że produkty bardeli.pl będą piękne i trwałe.

Oczkiem producenta krawatów , apaszek i poszetek są krawaty szkolne dzięki którym szkoły wprowadzając je uczą kultury , szacunku i elegancji w stosunku do uroczystości oraz godnego reprezentowania swojej szkoły i miasta. To podświadomy patriotyzm a zarazem idea godna naśladowania . Natomiast dla ucznia to ogromne przeżycie dostać prawdopodobnie pierwszy krawat w życiu podczas uroczystości pasowania ucznia . Nie należy się wahać tylko napisać lub zadzwonić do firmy bardeli.pl a pracownicy pomogą bezpłatnie w projektowaniu a potem co jest pozytywnym zaskoczeniem produkują już od jednej sztuki przy stałych cenach niezależnych od ilości.

Zapraszamy na stronę: bardeli.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy masz...?
Nie mam. Czy masz plany na najbliższe wakacje?
Motywacja, odchudzanie jak być fit?…
Alinka91, a te treningi i dieta to tak na własną rękę, czy korzystasz...
Fitness w domu
Kudi7, idąc za Twoją radą poszukałam takich, które mają w nazwie "dla początkujących"....
Chcę Ci powiedzieć.. (chociaż i tak…
No właśnie... ciągle mnie zastanawia, na ile takich wad można przymykać oko. Będąc...