Kosmetyki Maybelline w drogerii ekobieca.pl

16 stycznia 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Rozpoznawalne marki kosmetyczne sprawiają, że coraz więcej klientów niejako podświadomie sięga po konkretny produkt. W czasach kiedy bez problemu możemy dzielić się swoimi opiniami w internecie, a reklamy oraz produkty są dostosowane do odpowiedniej grupy docelowej, zwiększenie zainteresowania, konkretnym, dobrym produktem stanowi zarówno wyzwanie, jak i możliwość dotarcia ze swoją ofertą do coraz szerszego grona odbiorców, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Co więcej, możliwość zamówień internetowych skłania nas coraz częściej do składania zamówień produktów, które w jakiś sposób wzbudziły nasze zainteresowanie.

Kilka słów o firmie Maybelline

Firma Maybelline powstała w 1915 r., jednak od 1996 r. stanowi własność światowego koncernu farmaceutycznego L’Oréal. Od chwili otwarcia, aż dotąd siedziba Maybelline mieści się w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w mieście Nowy Jork. Co ciekawe, pierwsza na świecie mascara została stworzona przez amerykańskiego biznesmena Thomasa Lyle Williamsa, który był założycielem marki.

Produkty Maybelline reklamowali, chociażby takie gwiazdy, jak Maffashion, Gigi Hadid, Maciej Musiał, Manny Gutierrez, Osi Ugonoh, czy Margaret. Nic więc dziwnego, że kosmetyki Maybelline sprzedawane są sukcesywnie na całym świecie. Rekomendacje znanych osób tylko ugruntowały i tak solidną w wielu krajach pozycję firmy.

Kultowe kosmetyki od Maybelline

Maybelline bezsprzecznie jest rozpoznawalną marką wśród polskiego i zagranicznego rynku kosmetycznego. Lata doświadczenia oraz szeroki i doświadczony sztab ludzi odpowiedzialnych nie tylko za wysokiej jakości produkty, ale i odpowiednią reklamę oraz odpowiedni PR firmy wprowadzają z każdym rokiem coraz nowsze odsłony produktów takich jak tusze do rzęs, pomadki, tusze i kredki do brwi, bronzery, eyelinery, korektory, pudry, podkłady, konturówki, kredki do oczu, paletki do cieni i makijażu, a to tylko nieliczne przykłady kosmetyków oferowanych przez firmę Maybelline. Klientki kochają matowe pomadki Matte Ink, tusze do rzęs Lash Sensational i Collosal. Ogromną popularnością cieszą się także korektory pod oczy Instant Anti-Age Eraser, korektory Superstay oraz podkłady Fit Me.

Któż z nas nie zna popularnego od 1991 r. sloganu reklamowego „Może to jej urok, może to Maybelline”. Na platformach takich, jak chociażby blogger, Instagram, czy YouTube możemy dostrzec, jak bardzo firma oddziaływuje na światowe trendy kosmetyczne. Dodajmy do tego miliardowe wyświetlenia tutorialowych filmów z różnych platform video na całym świecie. Nie da się więc zaprzeczyć, że Maybelline bez problemu podbija światowe rynki branży beauty.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co to jest szczęście?
To coś, do czego dąży się przez całe życie - no bo zawsze...
Stomatologia dziecięca
Szkoda że czekaliście z tym tak długo, taniej i łatwiej jest prostować zęby...
Tanie rozwiązania w domu
Racja, warto pomyśleć jak dać rzeczom drugie życie, zamiast je tak od razu wyrzucać...
Chcę się wyprowadzić od mojego face…
Jak kobieta ma swoje pieniądze to nie ma powodu żeby oszczędzać mieszkając...