Kosmetyk Tygodnia – Merveillance LIFT NUXE Krem liftingujący na noc

2 lutego 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Kosmetyk Tygodnia czyli Merveillance LIFT NUXE Krem liftingujący na noc to koncentrat przeciwstarzeniowy, bogaty w składniki odżywcze dzięki innowacyjnej, wypełniającej formule., zawiera min. Ultra-korygujący olej z mikroalg.

Merveillance LIFT NUXE Krem liftingujący na noc

 

Dzięki niezwykłej formule skóra wygląda rano na wypoczętą i gładszą, jak po 2 dodatkowych godzinach snu. Skóra jest naładowana energią. 100% kobiet deklaruje, że skóra wydaje się zregenerowana i gładsza, a zmarszczki skorygowane. Mimo dość gęstej konsystencji kremu doskonale się wchłania i dogłębnie odżywia naszą skórę. Jego nowoczesna formuła nie pozostawia na skórze filtru, nie zapycha porów i nie uczula, dodatkowym atutem jest jego delikatny, subtelny zapach, dzięki czemu nasza skóra przyjemnie pachnie. Przy długofalowym stosowaniu krem ujędrnia skórę i poprawia jej koloryt, cera wygląda na odprężoną  i napiętą.

nuxe modelka

Krem jest idealny do cery normalnej i mieszanej, tworzy naturalny efekt „blur”, zapewniając nieskazitelne wykończenie, co umożliwia jego stosowanie nawet pod dzienny makijaż. Nuxe wykorzystuje moc oleju z mikroalg, aby wzmocnić barierę skórno-naskórkową (dej), czyli powierzchnię między skórą właściwą a naskórkiem. Zapewnia optymalną cyrkulację (składników odżywczych, tlenu, itp.) między tymi warstwami umożliwia również falisty kształt bariery, który pozwala na utrzymanie młodej i jędrnej skóry.

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...