Korzyści wynikające z prywatnej opieki medycznej dla pracowników | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Korzyści wynikające z prywatnej opieki medycznej dla pracowników

6 listopada 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Idealnym sposobem na istotną poprawę swojego zdrowia jest oparta na standardach zachodnich prywatna opieka medyczna dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjentów. Ta innowacyjna usługa oferowana przez JP Medica umożliwia szybki dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, kompleksową opiekę zdrowotną oraz nielimitowany dostęp do badań diagnostycznych pracownika i jego rodziny. W sytuacji, gdy szybka i sprawna opieka zdrowotna jest szczególnie ważna, zapewnienie jej przez pracodawcę nabiera bardzo dużego znaczenia.

Świadomość potrzeby dbania o zdrowie rośnie z roku na rok, co widać to w dbałości o dietę, uprawianiu sportu, większej chęci korzystania z regularnych badań. To ostatnie bywa jednak uciążliwe w przypadku publicznej opieki medycznej. Obecnie bowiem poziom opieki zdrowotnej w Polsce jest bardzo niski, czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty nieustannie się wydłuża. Dlatego najbardziej atrakcyjnym dodatkiem po­zapłacowym staje się dzisiaj prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, tym bardziej, że coraz więcej firm propaguje zdrowy styl życia wśród swoich pracowników. JP Medica oferuje abonamenty medyczne, stanowiące benefit pracowniczy w firmach, stawiając na jakość oraz lojalność zatrudnionych pracowników oraz wysoką pozycję pracodawcy na rynku pracy. Wysokiej jakości pakiety medyczne dla pracowników są niewątpliwie ważnym argumentem w negocjacjach z pracownikami. Dotyczy to zarówno obecnych, jak i potencjalnych kandydatów do zatrudnienia.

Dobry pakiet medyczny dla pracownika powinien być w możliwie najszerszej skali opracowany na miarę, czyli pod kątem rzeczywistych potrzeb odbiorców. Abonamenty medyczne JP Medica dla pracowników uwzględniają podstawowy zakres opieki zdrowotnej, ale również rozwiązania dodatkowe, w tym specjalistyczne badania dla pracowników. Pakiety medyczne JP Medica zapewniają zatem zróżnicowanie wariantów opieki, dzięki czemu można lepiej dobrać optymalne pakiety zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak również średnich i dużych spółek czy korporacji.

Największą zaletą prywatnej opieki medycznej jest szybki i łatwy dostęp do usług medycznych. Zatem pracownik nie musi czekać w kolejce do lekarza, co pozwala na błyskawiczne postawienie diagnozy i podjęcie leczenia, a jednocześnie wizyty i konsultacje nie wymagają wykorzystywania urlopu przez zatrudnionych pracowników. Firma zapewniająca swojemu pracownikowi prywatną opiekę zdrowotną może również liczyć na to, że pracownik, w razie nagłego zachorowania, szybko otrzyma niezbędną pomoc i opuści mniej dni roboczych, niż pracownik, który zmuszony jest do korzystania z publicznych świadczeń.

Prywatna opieka medyczna umożliwia kompleksową opiekę zdrowotną, leczenie chorób oraz szeroko rozumianą profilaktykę i ochronę zdrowia. Lekarze pracujący w takich placówkach często oferują dodatkowe badania profilaktyczne i testy, które pozwalają na wczesne wykrycie chorób oraz zapobieganie ich rozwojowi. Istotnym benefitem jest także fakt, że pakiet medyczny JP Medica może obejmować nie tylko pracownika, ale również jego bliskich. Oferowane w ramach oferty JP Medica abonamenty składają się nie tylko z szeroko definiowanych konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz zabiegów ambulatoryjnych, ale również opieki stomatologicznej i wizyt domowych, jak również transportu medycznego na terenie całej Polski.

Spółka JP Medica jest podmiotem nieustannie rozwijającym się pod względem zakresu i sposobu realizacji prywatnej opieki medycznej, tym samym wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, ukierunkowanym na jakość świadczonych usług. Gwarantuje szereg korzyści i skuteczne modele opieki zdrowotnej, dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Udziela pomocy w krótkim czasie, przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonej usługi medycznej. Pacjent może korzystać zarówno z konsultacji lekarskich przez telefon lub online, jak i z wizyt w wybranej placówce stacjonarnej o ogólnopolskim zasięgu spośród ponad 1200 partnerskich punktów medycznych, w tym laboratoryjnych. JP Medica zapewnia również opiekę stomatologiczną oraz diagnostykę laboratoryjną i obrazową. Ważnym elementem usługi jest też możliwość wyboru kompleksowych i dopasowanych do potrzeb pracodawcy pakietów opieki medycznej, od opieki podstawowej po specjalistyczną i rodzinną. Dodatkowo wizyty u specjalistów nie wymagają skierowania. Ponadto pakiety medyczne nie wykluczają stosowania państwowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne zwiększa atrakcyjność firmy dla obecnych i potencjalnych pracowników, pokazując, że firma dba o zdrowie swoich pracowników, co często stanowi o przewadze nad konkurencją. Pakiety medyczne dla pracowników stanowią też powszechną formę w kontekście profilaktyki, pozwalające pracownikom uniknąć straty czasu i wydatków ponoszonych normalnie podczas prywatnych wizyt u lekarzy.

Sprawdź możliwości, jakie zapewniają pakiety medyczne dla pracowników: jpmedica.com

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz