URODA I ZDROWIE

Konkurs dla kobiet z Wrocławia

8 marca 2012, dodał: Redakcja

Konkurs z Wyspą Piękna – gabinetem z Wrocławia, dobiegł końca. Pragniemy poinformować, że nagrody (zabiegi) wygrywa:

 • mamamichasia,
 • torigami
 • daga 86

Do wygrania były następujące zabiegi:

zabieg twarzy „Relaks przy Kawie” – zabieg witalizujący i regenerujący świetny dla zmęczonej, poszarzałej cery razem z masażem twarzy, szyi i dekoltu. Cena zabiegu 100 zł.

– rozpieszczający aromatyczny masaż całego ciała wykonywany ciepłymi olejkami zawartymi w oryginalnej  formie świecy, mocnoaromatyczny i odżywczy. Cena zabiegu 80 zł.

makijaż dzienny lub wieczorowy wykonywany kosmetykami Kryolan i kultową marką Mac. Ceny odpowiednio: 50 zł za makijaż dzienny, 80 zł za makijaż wieczorowy.

Gabinet Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna”  al. Armii Krajowej 4 b / 5 Wrocław, tel: 71-783-30-05, 697-4444-22,  www.wyspapiekna.pl , www.facebook.com/wyspapiekna


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

11 komentarzy do Konkurs dla kobiet z Wrocławia

 1. avatar mamamichasia pisze:

  Strasznie się cieszę i ogromnie dziękuję!

 2. avatar daga86 pisze:

  Hip hip hura:)bardzo dziękuję za wyróżnienie:)
  Mam jeszcze pytanie jak teraz mogę wykorzystać tą wygranę ?

 3. avatar torigami pisze:

  Bardzo się cieszę !! Serdecznie dziękuję :)

 4. avatar jastaszek pisze:

  Gdzie można znaleźć wyniki?

 5. avatar ruda pisze:

  Pozwolę sobie spytać: kiedy będzie ogłoszenie wyników? :)

 6. avatar torigami pisze:

  Gdybym mogła urodzić się jeszcze raz chciałabym być… lepszą wersją samej siebie! Chciałabym być bardziej doceniać małe cuda, jak pierwszy wiosenny promyk Słońca na twarzy, czy triumfująco spadająca śnieżynka rozpoczynająca zimę. Gdybym urodziła się jeszcze raz, chciałabym już w dzieciństwie wiedzieć jak bardzo pokocham podróże w przyszłości i już wtedy uczyć się języków obcych. Chciałabym tańczyć, tańczyć już od dziecka, bo dopiero jako osoba dorosła zrozumiałam ile lat straciłam nie tańcząc od zawsze! I chciałabym raz jeszcze przeżyć te najpiękniejsze chwile, które spotkały mnie w życiu, jeszcze raz się zakochać po raz pierwszy i wiedzieć, że nie trzeba po tej miłości płakać :)

 7. avatar jastaszek pisze:

  Gdybym się urodziła jeszcze raz chciałabym być moją babcią. Kiedy się urodziłam, ona niestety już nie żyła. Nie przekazała mi wielu typowo babcinych rad, nie opowiadała do poduszki o dziejach naszej rodziny. Tego mi bardzo brakuje. Gdybym więc była babcią, poznałabym wszystkie sekrety i tajemnice mojej rodziny. A oprócz nich po prostu wiedziałabym o nas więcej. A jest o czym opowiadać… Historia rodziny, przeplata się z historią naszego kraju i tych sąsiednich. Nie jest kolorowa ani zbyt radosna. Dużo w niej bólu, łez, nieszczęścia. Ale jest prawdziwa i moja. Bo dotyczy mnie i moich bliskich.

 8. avatar ruda pisze:

  Gdybym miała urodzić się kimś innym niż jestem? Chciałabym urodzić się… królową Elżbietą I. To za jej panowania Anglia przeżyła swój Złoty Wiek, gdybym urodziła się jako ona, mogłabym patrzeć na to wszystko, być częścią historii, zmieniać ją. Zobaczyłabym wielkie sale balowe, XVI-wieczną Anglię, brać udział w balach, nosić piękne suknie…
  Rządzić państwem, walczyć z wrogami, pokonać Armadę. I zapisać się w dziejach historii jako niezniszczalna Królowa-Dziewica.

 9. avatar daga86 pisze:

  Kim bym była gdybym urodziła się jeszcze raz ?
  Niewiem kim była ale chciałabym choć jeden dzień spróbować być mężczyzną zrozumieć ich myślenie oraz podglądy na świat. Pewnie w tedy mogłabym być bardziej tolerancyjna dla nich jako kobieta a po za tym wiedzieć jak to jest sikać na stojąco:)

 10. avatar mamamichasia pisze:

  Gdybym urodziła się jeszcze raz chciałabym być…sobą! Jestem szczęśliwą żoną i mamą, mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół i dobre, pogodne życie. Po prostu lubię siebie, ze wszystkimi niedoskonałościami i wadami. Lubię swoje życie, mimo przeciwności losu, chorób i codziennych smutków. Jestem zadowolona z bycia kobietą, w każdym kobiecości aspekcie. Moje życie jest najlepsze, bo jest właśnie moje!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/
Krem ,czy baza?
Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę