Konkurs AMEET – wygraj zestawy książeczek dla dzieci

5 września 2019, dodał: pinkmause

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dla małych czytelników. Do wygrania fantastyczne, kolorowe i bogate zestawy książeczek dla dzieci Wydawnictwa AMEET. Zestawy dla dziewczynek, chłopców oraz rodzeństwa, dla maluchów i dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień 3 ulubionych bohaterów książkowych Twojego dziecka

Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod wpisem konkursowym na naszym portalu albo naszym Facebooku lub przesłać na adres marta@urodaizdrowie.pl z dopiskiem: „Konkurs AMEET”. Liczymy na mnóstwo odpowiedzi i wspaniałą zabawę. Przy odpowiedziach prosimy wskazać wybrany zestaw nagród.

Konkurs trwa od dnia 11 do dnia 25 września 2019 roku. Wyniki podamy do dnia 30 września br.

Nagrodami w konkursie są zestawy książeczek dla dzieci Wydawnictwa AMEET. W skład każdego zestawu wchodzi 6 książeczek. Zestawy są dedykowane dziewczynkom, chłopcom lub mieszanemu rodzeństwu.

ZESTAW DZIEWCZYNKA
1) LEGO® Disney Księżniczka™. Wspólna zabawa
2) Disney Księżniczka. Baw się Naklejkami
3) Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Bale
4) Barbie™. Wyszukiwanki z naklejkami
5) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
6) Disney Księżniczka. Zamki księżniczek

ZESTAW MIESZANY
1) Ulica Dalmatyńczyków 101. Zadania do Zmazywania
2) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie
3) LEGO® Harry Potter™. Gdzie jest profesor Snape?
4) Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie
5) Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Grzeczne słówka
6) Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Wokół nas

ZESTAW CHŁOPIEC
1) LEGO® Harry Potter™. Czas na magię!
2) THE LEGO® MOVIE 2™. Kosmiczny duet
3) Auta. Wyszukiwanki z naklejkami
4) LEGO® City. Moje miasto. Ja tu rządzę
5) LEGO® Star Wars™. Złoczyńcy w opałach
6) LEGO® NINJAGO®. Ulubieni wrogowie

Mamy 3 zestawy do rozdania, zatem w konkursie wygrywają 3 osoby.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

O NAGRODACH:

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu 5 są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa – to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. Drugie opowiadanie przeznaczone jest do czytania metodą analityczno-syntetyczną, która sprawdza się w lekturze bardziej zaawansowanych tekstów. Dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość – to proces zwany syntezą. W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na „Przygodę z Czytaniem”!

Cena: 17.99 zł

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam samodzielnie

Seria książek Przygoda z Czytaniem to program wspierający naukę czytania adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Książki z poziomu 4 opierają się na metodzie sylabowej. Tekst jest podzielony na wyróżnione kolorem zgłoski, dzięki czemu dziecko poznaje sylabową budowę wyrazu. Wymawianie poszczególnych zgłosek jest łatwiejsze niż składanie wyrazu z liter, co sprawia, że dziecko szybko robi postępy. Teksty w książce są atrakcyjnie zróżnicowane – mają formę wierszy, wyliczanek, dialogów oraz krótkich opowiadań. W ten sposób autorzy przygotowują małego czytelnika na różnorodność form literackich.

Ponieważ dla dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym nauka jest przede wszystkim zabawą, do aktywności zachęcają znane postacie ze świata Disneya. W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka.

Cena: 17.99 zł

LEGO® Harry Potter™. Gdzie jest profesor Snape?

W magicznym świecie Harry’ego Pottera i jego przyjaciół jak zwykle wiele się dzieje. Dołącz do nich i poznaj tajemnice Ulicy Pokątnej, podstępne chochliki kornwalijskie, ruchome schody Hogwartu oraz niesamowite zaklęcia.

Każda strona książki przedstawia bogatą w detale i pełną akcji scenę. Odszukaj ulubione postaci i przedmioty wśród dziesiątków innych elementów. Zbuduj minifigurkę profesora Snape’a i znajdź go na jak największej liczbie ilustracji.

Zadania typu „szukaj i znajdź” będą ciekawym wyzwaniem nawet dla najbardziej spostrzegawczych czytelników.

Cena: 29.99 zł

LEGO® Harry Potter™. Czas na magię!

Chcesz wiedzieć, czym się różnią patronusy od dementorów albo Nagini od Ain Eingarp? Zbuduj minifigurkę Rona, a potem dołącz do Hermiony i Harry’ego, by wspólnie z nimi poznać szkolne zakamarki, niezwykłe stworzenia oraz zaklęcia. Sprawdź swoją magiczną wiedzę i rozwiąż niesamowite łamigłówki. Zawsze jest dobry czas na magię!

Cena: 17.99 zł

LEGO® NINJAGO®. Ulubieni wrogowie

Zagrożeń dla Ninjago City było już tyle, że trudno zapamiętać wszystkich przeciwników, których pokonali Mistrzowie Spinjitzu. Sprawdź swoje umiejętności w starciu ze szkieletami, Wężowcami i Kamiennymi Wojownikami. Przeczytaj opowiadanie o tajnej misji Kaia oraz zabawne komiksy. Złóż minifigurkę i przypomnij sobie niesamowite bitwy, w których brali udział bohaterscy obrońcy krainy Ninjago!

Cena: 17.99 zł

THE LEGO® MOVIE 2™. Kosmiczny duet

Potężni najeźdźcy z Planety DUPLO® zniszczyli Klocburg i nawet Batman™ ich nie powstrzymał. Jakby tego było mało, najlepsi przyjaciele Emmeta zostali zabrani w nieznane! Czy to nie zbyt wiele, jak na jednego bohatera? Rozwiąż łamigłówki i przeczytaj zabawne komiksy, a potem ruszaj wraz z Emmetem na największą przygodę życia! Nie zapomnij zbudować dodanej do książki fantastycznej minifigurki Reksa.

Cena: 17.99 zł

LEGO® Disney Księżniczka™. Wspólna zabawa

Przeżyj magiczne chwile oraz przygody w towarzystwie wyjątkowych księżniczek! W książce znajdziesz zabawne zadania i urocze opowiadanie. Zbuduj minizestaw z króliczkami, odwiedź pałac Dżasminy, wybierz sukienkę dla Aurory i pomóż Tianie odnaleźć przyjaciół. Wspaniały świat LEGO® Disney Księżniczka™ czeka na ciebie!

Cena: 17.99 zł

LEGO® Star Wars™. Złoczyńcy w opałach

Życie galaktycznych złoczyńców nie zawsze jest łatwe i zdarzają się dni, gdy nic nie idzie tak, jak powinno. Czy Darth Vader pokona Rebeliantów na mroźnej planecie? Kogo ściga podstępny Hutt? Dowiesz się tego, gdy przeczytasz dwa pełne humoru opowiadania o przygodach swoich ulubionych bohaterów ze świata LEGO® Star Wars™!

Cena: 19.99 zł

LEGO® City. Moje miasto

Witaj w LEGO® City! Stwórz własną książkę w postaci dziennika – uzupełnij informacje o sobie, swoich przyjaciołach, odpowiedz na pytania, narysuj przygody i wymyśl fantastyczny komiks. Nie zapomnij złożyć minifigurki pilota!

Moje miasto to połączenie najpopularniejszych wśród dzieci tematów, m.in. policji miejskiej i górskiej, odkrywców, badaczy wulkanów oraz straży pożarnej.

Cena: 19.99 zł

Ulica Dalmatyńczyków 101. Zadania do Zmazywania

Zapraszamy do wspólnej zabawy z pewnym bardzo licznym rodzeństwem… Opieka nad taką niesforną sforą to niezłe wyzwanie. W książce czekają na ciebie fantastyczne zadania oraz mnóstwo różnych wyzwań. Żeby im sprostać, wystarczy jeden, niezwykły ścieralny mazak. Łączenie kropek i rozwiązywanie łamigłówek to tylko niektóre z atrakcji. Czas na zwariowaną zabawę i szaleństwo barw w świecie bohaterów ulubionego serialu.

Cena: 16.99 zł

Disney Księżniczka. Baw się Naklejkami

Dołącz do ulubionych bohaterek. Rozwiązuj ciekawe zadania, używając fantastycznych naklejek i… baw się dobrze! Wspaniała propozycja dla wielbicielek księżniczek Disneya.

Cena: 8.99 zł

Disney Księżniczka. Suknie księżniczek. Bale

Zapraszamy do wspaniałej zabawy w towarzystwie ulubionych księżniczek ze świata Disneya. Daj się wciągnąć w wir balowych przygotowań i razem z księżniczkami wybierz suknie na wyjątkowe przyjęcia. Wśród kolorowych naklejek znajdź kreację, w której Dżasmina będzie się czuła swobodnie, a dla Roszpunki poszukaj ubrań w jej ulubionych kolorach. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje księżniczek za pomocą kredek.

Cena: 14.99 zł

Auta. Wyszukiwanki z naklejkami

Biiip-biiip! Tak, tak, dobrze słyszysz – Zygzak i jego kumple dają ci znak. Bądź czujny i wyostrz wzrok! Podczas wyścigu na torze, rajdu w terenie, u Ogórka na biopaliwie, a nawet… w kinie czekają na ciebie wciągające wyszukiwanki. Trop podobieństwa, znajduj różnice, uzupełniaj naklejkami i zostań mistrzem!

Cena: 11.99 zł

Disney Księżniczka. Zamki księżniczek

Zapraszamy do ośmiu niezwykłych zamków Księżniczek Disneya! Za wrotami każdego z nich czeka cię wiele niespodzianek. Odwiedź ulubione pokoje księżniczek, królewskie kuchnie i salony. Odkryj nieznane dotąd komnaty i zakamarki. Sprawdź, co jest na szczytach tajemniczych wieżyczek i gdzie księżniczki najbardziej lubią spędzać czas. Mebluj i dekoruj pałacowe wnętrza za pomocą naklejek wielokrotnego użytku!

Cena: 19.99 zł

Barbie™. Wyszukiwanki z naklejkami

Aktywny wypoczynek na plaży, próba generalna przed koncertem, a może biwak na łonie natury? Każdy dzień Barbie™ jest pełen wrażeń. Dołącz do swojej ulubionej bohaterki i pomóż jej w codziennych zajęciach oraz przygotowaniach do zabaw. W książce znajdziesz kolorowe, pełne detali scenki z życia Barbie™ – odszukuj postacie, przedmioty oraz ubrania i uzupełniaj obrazki naklejkami. Baw się i odkrywaj wspaniały świat Barbie™.

Cena: 11.99 zł

Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Grzeczne słówka

Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz urocze ilustracje z bohaterami Disneya pomogą zapoznać się z podstawami savoir vivre’u. Wato pamiętać, wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.

Cena: 25.99 zł

Disney Maluch. Wierszyki 2-latka. Wokół nas

Wesołe wierszyki napisane specjalnie z myślą o dwulatkach. Krótkie, łatwe do zapamiętania rymowanki oraz rytmiczny, wpadający w ucho refren ułatwiają zapamiętanie tekstu i już po kilkukrotnym przeczytaniu dziecko powtarza fragmenty wierszyka. Urocze ilustracje z bohaterami Disneya i bliska tematyka przyciągają uwagę maluszka, a specjalnie wzmocnione kartki sprawią, że książka posłuży wam przez wiele miesięcy. Pamiętajmy, wspólne czytanie pozytywnie wpływa na rozwój mowy malucha, ćwiczy pamięć i poszerza słownictwo.

Cena: 24.99 zł


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

4 komentarzy do Konkurs AMEET – wygraj zestawy książeczek dla dzieci

 1. avatar Kasiaczek 2113 pisze:

  Lubimy Kubusia Puchatka za jego cudny humorek,
  roztargnienie i jego pomarańczowy kolorek.
  Za to, że miodku zawsze szuka-bo z niego taki sodki łakomczucha.
  Cudny czerwony mały kubraczek,
  dodaje mu uroku i taki ma smaczek…
  że kiedy miód noskiem wywąchuje,
  to już ze szczęścia wariuje!
  Przyjaciół ma sporo i wszyscy, go kochają,
  choć czasem traci wiarę,
  oni go na nóżki stawiają.
  Lubi przygody i zawsze je spotyka,
  kocha dzieci, kocha świat bajek i z niego nie znika!
  Ma w sobie dużo empatii i wielkiego serducha…,
  że pomoc dla innych wręcz z niego bucha.
  Wierzy w dobre słowo i chętnie próby podejmuje,
  choć czasem wątpi w siebie, to jednak znów próbuje.
  Uczy dzieci dobrego,
  stawia ich w zachwycie,
  kiedy widzą go na stronie w książce jak kocha życie.

  Kolejna postać,
  która mojego synka zadziwiła…
  to oczywiście MAMA MU – krowa która z wroną się zaprzyjaźniła.
  Dzięki niej synek poznaje życiowe mądrości,
  któe owiane są nie szczyptą,
  ale gromem radości.
  Morałów w tej książce nie brakuje,
  każdy sercem ją całą obejmuje.
  Uśmiech nie znika podczas czytania
  i jest frajda ze świata poznawania.
  Polecamy mamę krowę Mu oczywiście,
  ogłaszamy wszystkim to uroczyście.
  Aktywność u niej jest w każdej przygodzie,
  a to służy urodzie.
  Uczy pozytywnego brykania i świata poza domem poznawania.

  Clifford wielki pies czerwony,
  to dla mojego synka kolejny bohater wymarzony.
  Imponuje mu swoją posturą,
  i oczywiście pomocą,
  a dzieci oczywiście dobro czują.
  Z nim mógłby jak twierdzi zdobywać świat,
  i to zacząłby jakby mógł od dziś – od tak!
  Uwielbia go za cudowny humorek,
  kocha za siłę i czerwony kolorek
  oraz za to,
  że przygód tyle przeżywa,
  a każda z nich bardzo zadziwia.

  Bardzo prosimy o zestaw dla chłopca.

 2. avatar BasiaSz pisze:

  W przypadku wygranej (szczęście przybywaj) proszę o zestaw mieszany.

 3. avatar BasiaSz pisze:

  Ulubione postaci z bajek ot z całą pewnością:
  1. Próbowałam zaszczepić w dziecku sympatię do Kubusia Puchatka, którego sama w dzieciństwie kochałam szczerze – i udało się – dziecko obdarzyło sympatią…. co prawda nie Kubusia tylko Prosiaczka, ale i tak byłam szczęśliwa.
  2. Kolejny na liście to Koziołek Matołek – mam w domu komiksy z przygodami Koziołka Matołka i one się dziecku nigdy nie nudzą – czytać można kilka razy na dzień mimo ze dziecko zna już je na pamięć…
  3. Trzecie zaszczytne miejsce zajmuje osiłek ze Shreka – przyznam się, że ja też go kocham :)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Alkoholizm
Przede wszystkim osoba uzależniona musi sama zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. Warto poszukać...
Blizny na twarzy krępujące :(
Ja próbowałam przeróżnych specyfików, a w końcu jednak postawiłam na zabieg laserowy. Jestem mega...
Wszy w przedszkolu
W tym wypadku trzeba działać szybko, naprawdę nie ma sensu zwlekać. U nas zastosowaliśmy...
Buty do przedszkola
Dziewczyny, kupiłam ostatnio klej do butów, bo dzieciaki strasznie niszczą buty. Używała...