URODA I ZDROWIE

Koncentrat kojący przeciw swędzeniu XERACALM A.D.

25 marca 2020, dodał: Redakcja

Piękne momenty w życiu to codzienne wspomnienia dzielone z innymi, proste przyjemności, które sprawiają nam radość. Chcielibyśmy zawsze pamiętać o tych szczęśliwych momentach. Tak, każdy wiek i każda chwila w życiu mogą być słodkie. Ale jak można wieść spokojne życie, kiedy swędząca skóra spędza sen z powiek?

krem2

Gdzie radość ze zgłoszenia się jako pierwszy do odpowiedzi w klasie, kiedy łokcie zaczynają swędzieć, co od razu odbiera ochotę na bycie aktywnym? Gdzie jest miejsce na niezapomnianą radość z macierzyństwa, kiedy policzki lub rączki Twojego dziecka są tak podrażnione, że wywołują u niego płacz?

Rozwiązanie EAU THERMALE AVÈNE: NATURALNE UKOJENIE SKÓRY WRAŻLIWEJ
Xera Calm A.D koncentrat kojący
CIAŁO, TWARZ, POWIEKI

FORMUŁA OPRACOWANA Z MYŚLĄ O NATYCHMIASTOWYM ŁAGODZENIU INTENSYWNEGO I ZLOKALIZOWANEGO MIEJSCOWO UCZUCIA SWĘDZENIA, KOJĄCY KONCENTRAT XERA CALM A.D TO PIELĘGNACJA S.O.S DO STOSOWANIA OBOK CODZIENNEJ NAWILŻAJĄCEJ PIELĘGNACJI I HIGIENY EMOLIENTAMI XERA CALM A.D.

1 PODWÓJNIE SKONCENTROWANA I-MODULIA®, czyli pierwszy biotechnologiczny składnik aktywny pochodzący z Wody termalnej Avène.
I-modulia® skutecznie łagodzi uczucie swędzenia i podrażnienie skory. Formuła gwarantująca zero konserwantów, zawierająca wyłącznie składniki korzystne dla skóry. Zapewnia optymalne bezpieczeństwo, ponieważ szanuje skórę i jej mikrobiom.

2 KOMPLEKS REGENERUJĄCY I OCHRONNY – wzbogacony o wysokie stężenie olejów roślinnych i kompleksu CER-OMEGA, lipidy podobne do występujących w skórze, koncentrat S.O.S zmniejsza zaostrzenia intensywnej i uporczywej suchości. Funkcja barierowa skory zostaje przywrócona, co ogranicza wnikanie do niej obcych czynników i zapobiega odwodnieniu skóry.

3 WODA TERMALNA AVÈNE – koi, łagodzi podrażnienia, zmiękcza skórę. Ma ona unikalny dar: przynosi ukojenie i przywraca komfort nawet najbardziej wrażliwej i nietolerującej skórze.

OPTYMALNE BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI
FORMULE KOSMETYKU STERYLNEGO

Formuła gwarantująca zero konserwantów, zawierająca wyłącznie składniki korzystne dla skory. Zapewnia optymalne bezpieczeństwo, ponieważ szanuje skórę i jej mikrobiom.

NATYCHMIASTOWY EFEKT PRZECIW DRAPANIU

Xera Calm A.D Koncentrat kojący to produkt S.O.S szybko stanie się niezastąpionym elementem codziennej pielęgnacji skory suchej, atopowej, skłonnej do swędzenia. Zapewnia on szybkie działanie w okolicach narażonych na uporczywe drapanie, oddziałując zarówno na uczucie intensywnego, miejscowo zlokalizowanego swędzenia, jak i na zaostrzenia i nawroty suchości¹. Użyj go, kiedy tylko chcesz, aby szybko poczuć ukojenie i móc znów cieszyć się życiem.

Sposób użycia:
Stosować w przypadku pojawienia się intensywnego i zlokalizowanego miejscowo uczucia swędzenia (4 razy dziennie).

Rekomendowana cena: 71,50 zł
Pojemność: 50 ml

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...