Klaudia Latosik, Olga Żukowicz: „Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania” | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Klaudia Latosik, Olga Żukowicz: „Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania”

5 września 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Premiera 25 września 2023

Gdy jesteśmy młodzi i piękni, życie seksualne wydaje się nam czymś oczywistym. Jesteśmy otwarci na poznawanie nowych osób, swoich możliwości i preferencji, bierzemy dla siebie to, co najlepsze.

A gdy kończymy pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt lat – jak wtedy myślimy o sobie w kontekście ars amandi? Albo jak myślimy o naszych rodzicach i dziadkach? Czy w ogóle dostrzegamy to, że oni także mogą mieć swoje potrzeby?

Najlepsze przed Tobą. O dojrzałej sztuce kochania to przełomowy poradnik na polskim rynku wydawniczym. Nie było dotąd autorów, którzy z taką wrażliwością i profesjonalizmem podeszliby do tej tematyki. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z czytelnikami dwie wspaniałe edukatorki seksualne, które na co dzień prowadzą Srebrny Warkocz. Klaudia Latosik i Olga Żukowicz udowadniają, że… najpiękniejsze przed wami, czyli że w każdym wieku można uczynić swoje życie pełniejszym i lepszym. Mamy nadzieję, że będzie to lektura obowiązkowa w wielu domach w Polsce.

Czytelnik znajdzie w niej trzy części. Pierwszą – poświęconą seksualności kobiet, drugą – mężczyzn, a trzecią – par. W każdym rozdziale czeka was trochę teorii i odniesienia do najnowszych badań, trochę rad i podpowiedzi, ćwiczenia, ważne podsumowania oraz subtelne ilustracje.

Serdecznie polecamy – SILVER oficyna wydawnicza

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz