Karty 'Niebiańskie przesłania Archaniołów’ – recenzja

1 marca 2022, dodał: katasia
Artykuł zewnętrzny

Uwielbiam pięknie wydane karty, które służą rozwojowi duchowemu i wróżeniu. Taka właśnie jest talia autorstwa Diany Cooper, którą uważa się za specjalistkę z zakresu kontaktowania się z istotami anielskimi i przewodnikami duchowymi. Zostały zapakowane w pudełko ze wspaniałą grafiką, więc już pierwszy kontakt z nim nastraja bardzo pozytywnie i rozbudza ciekawość co do jego zawartości.


Po otwarciu pudełka możemy cieszyć się 44 kartami i dołączonym do nich podręcznikiem, wyjaśniającym kim są aniołowie, jakie cechy mają cherubini i serafiny, jak czytać karty i jak z nich korzystać. Warto poznać anielskie przesłania, zwłaszcza w czasie, kiedy okrucieństwa dziejące się nie tak daleko od nas kierują myśli razem w stronę przyziemnych i niewesołych spraw. Kart można używać w codziennej praktyce, zadając pytania duchowym przewodnikom i radząc się w różnych kwestiach. To także swoiste talizmany ochronne, którym można powierzyć dbałość o nasz dom i bliskich, zawierzając im pieczę nad szczęściem domowego ogniska.

Autorka podpowiada także, jak stosować karty w celu uzdrowienia czy wzmocnienia życiowej mądrości, pozwalającej podejmować trafne decyzje. Czerpiąc z ich mocy i przekazując im naszą energię, możemy zyskać wiele również w zakresie rozwoju duchowego, przenosząc swoją świadomość na wyższe poziomy, niedostępne dla większości ludzi.

Każda karta ma swojego patrona, pięknie namalowanego na jej awersie. Są wśród nie tylko znani, jak Archanioł Gabriel czy Michał, ale też tacy, których na co dzień nie mamy w pamięci, a warto zwracać się do nich, by uzyskać pomoc: np. Uriel, Jeremiel, Ametyst czy Samael. Wybrane karty można nosić ze sobą lub trzymać w ważnym dla nas miejscu, by na co dzień czerpać z ich mocy i przesłania. Na obecny czas wybrałam dla siebie kartę z Archaniołem Rafaelem i z nią pokonuję stresy codzienności, wzmacniając swoją siłę duchową…

Warto poznać swojego anioła stróża i za jego pomocą kontaktować się z aniołami stróżami innych osób. Korzystając z kart można otrzymać potężną dawkę dobrej energii, budzącej nadzieję i dostać precyzyjną informację dotyczącą naszej przeszłości, czasu obecnego i przyszłości. Polecam rozkład z 3 kart, który już niejednokrotnie wypróbowałam z bardzo dobrym efektem.Zapraszam również Was do świata pełnego anielskiej mocy wraz z kartami 'Niebiańskie przesłania Archaniołów’ !

Kasia

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – karty są dostępne TUTAJ

Redakcja


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Pomysł na prezent dla dziecka
Ja swoim dzieciom jak byli mali to kupowałam wszelkiego rodzaju puzzle, klocki, układanki, tablice...
Związek z niższym chłopakiem
Mój mąż jest mojego wzrostu a nawet może z cm niższy. Powiem szczerze,...
kolor ubrań
W nadchodzącym sezonie w modzie damskiej, modne kolory wiosna-lato 2024 takie, jak: elegancka biel,...
Coraz częstsze bóle nóg
Najczęściej stanowią także pierwszy objaw problemów z układem krążenia. Obrzęki nóg pojawiają się najczęściej...